شکن Posey تصمیم به جست و خیز کوتاه 2020 MLB فصل ساخته شده بود به دلایل بهداشتی اما نه خود او را.

سان Francisco Giants گیر جمعه اعلام کرد او را به نشستن 60 بازی فصل خود را پس از خانواده به تصویب رسید دو قلو متولد شده در موعد مقرر و در حال حاضر باقی می ماند در NICU.

“پس از وزن آن را برای یک مدت زمان طولانی صحبت با پزشکان من فقط احساس می کنم در وضعیت فعلی که ما در حال حاضر و این نوزادان به عنوان شکننده به عنوان آنها را برای چهار ماه آینده حداقل در نهایت این نبود که مشکل تصمیم گیری برای من,” او گفت:.

غول می دانند که آنها را از دست Posey اما “به طور کامل پشتیبانی شکن تصمیم.”

“منفجر یاخوردکننده است بخشی جدایی ناپذیر از تیم ما خواهد بود و بشدت از دست رفته” تیم گفت: از سه بار همه ستاره در یک بیانیه “اما ما نگاه به جلو به داشتن او را در 2021.”

غول های مدیریت به نظر می رسید حمایت از Posey انتخاب در پنجشنبه گفتن در رسانه ها آنها را احترام چنین تصمیم گیری.

“از آنجا که از آنچه که ما قصد داریم تا در برابر حق در حال حاضر ما در حال رفتن به یک خانواده-روش اول به این” غول مدیر گیب Kapler گفت. “ما آن را به عنوان یک مسئولیت به تقلا به عنوان لازم است. ما نمی خواهید به عجله این بسیار در تصمیم گیری های شخصی و ما می خواهیم به احترام و افتخار عوامل استرس زا است که مردم که ما ممکن است از دیدن.”

buster posey giants opt out 2020 twins adoption
شکن PoseyAP Photo

Posey, 33, یکی از 11 بازیکن — Welington Castillo, Ian دزموند فلیکس هرناندز مایک Leake نیک Blackburn هکتور Noesi جو راس تایسون راس دیوید قیمت رایان زیمرمن به کاهش یافته است برای شرکت در این فصل است. او نمی خواهد دریافت حقوق و دستمزد خود را بخشش حدود 8.2 میلیون و خدمات زمان. Posey در حال حاضر دارای یک سال باقی مانده در قرارداد خود را با غول های او پرداخت $21.4 میلیون نفر در سال 2021 با $22 میلیون گزینه یا 3 میلیون دلار خریداری در سال 2022.

Posey تصمیم نمی آمد پس از MLB منتشر شده آن مصرف, تست اعداد اعلام 66 تست مثبت از 3,748 اداره می شود. مثبت آزمون 58 شدند بازیکنان و هشت شد تیم کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de