این تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در میلواکی افزود: برخی از قدرت ستاره در شب شنبه.

چند Milwaukee Bucks بازیکنان از جمله حاکم NBA Most Valuable Player Giannis Antetokounmpo پیوست محلی فعال فرانک Nitty به عنوان معترضان راهپیمایی پایین خیابان 27.

Antetokounmpo ملحق شد توسط دیگران هم تیمی های استرلینگ قهوه ای, Donte DiVincenzo بروک لوپز, Frank Mason و Thanasis Antetokounmpo, Giannis’ برادر.

گروه عینک یکسان خاکستری تی شرت با شعار “نمی توانم نفس بکشم” چاپ شده در جلو. همه بازیکنان عینک ماسک و دستکش به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیگران بازیکنان ملاقات راهپیمایان به عنوان آنها عبور 27 سنت پل بزرگراه میان ایالتی 94. آنها وارد U-Haul وانت و دست از نوشیدنی و تنقلات.

زمان برای تغییر: ورزشکاران باز کردن در به همین دلیل آنها پیوست و در سراسر کشور تظاهرات

پاپ برای تلفن های موبایل خاموش: عاطفی اسپرز مربی با ابراز تاسف “کشور ما دچار مشکل است”

ورزشی تحویل: ثبت نام برای دریافت آخرین اخبار ورزشی مناسب در صندوق پستی خود را

Antetokounmpo دوست دختر ماریا Riddlesprigger و جوان, پسر, Liam نیز ساخته شده ظاهر.

“این است که ما در شهر” Antetokounmpo گفت. “ما رو به بیرون می آیند اینجا و پشتیبانی است.”

جمعیت roared تصویب آن.

“ما می خواهیم تغییر ما می خواهیم عدالت و به همین دلیل ما در اینجا” Antetokounmpo گفت. “این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام امروز. به همین دلیل من قصد دارم به ماه مارس با شما.

“من می خواهم بچه ام را به رشد تا اینجا در میلواکی و نمی شود ترس به راه رفتن در خیابان. من نمی خواهم بچه ام که نفرت در قلب خود را.”

بازیکنان پس از آن راهپیمایی پشت Nitty.

قهوه ای مشارکت در مارس ویژه تند و تلخ. در ژانویه 2018 یک گروه از میلواکی اداره پلیس افسران در زمان قهوه ای به زمین tased و او را دستگیر کردند و پس از یک پارکینگ تخلف در Walgreens باعث تحقیقات داخلی به پایان رسید که با چندین افسر معلق و دیگران باز آموزی است. قهوه ای بود و نه متهم در این حادثه.

قهوه ای دارای طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر است. او را رد کرد و $400,000 پیشنهاد حل و فصل در ماه اکتبر.

دیگران ترجمه شده از اوایل ماه مارس زمانی که coronavirus باعث تعلیق از NBA فصل است. روز جمعه بازیکنان NBA تصویب طرح بازگشت به عمل در اواخر ماه ژوئیه در دیزنی جهان در اورلاندو است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de