یک قاضی فدرال دستور داد Ghislaine ماکسول های دیرین کاردانی از جفری اپستین برگزار شد بدون پیوند شنبه پس از انگلیسی ها در جامعه التماس کرد گناه نیست به اتهامات که به او کمک کرد تا تهیه قربانیان جوان برای خوار سرمایه را قاچاق جنسی کودکان در عملیات آغاز شد که بیش از 25 سال پیش.

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون ناتان گفت: Maxwell مطرح “یک خطر قابل توجهی از پرواز” توجه به ثروت قابل توجهی بین المللی ارتباطات و اتهامات عنوان شده علیه او اشاره کرد که او در مواجه با حداکثر 35 سال در زندان اگر محکوم کرد.

حتی نظارت الکترونیکی و ارسال از محافظان امنیتی خصوصی خواهد بود “ناکافی” ناتان گفت. “خطر پرواز بیش از حد بزرگ است.”

ناتان مجموعه یک دادگاه تاریخ 12 ژوئیه 2021 معنی که ماکسول است به احتمال زیاد به صرف حداقل سال آینده در نیویورک فدرال بازداشتگاه.

ماکسول تفهیم اتهام در یک دادگاه فدرال منهتن صحنه ویدئو کنفرانس در میان تهدید مداوم coronavirus مشخص شده او اولین پاسخ رسمی به این اتهام جنایی تسلیم در برابر او در این ماه.

دستیار آمریکا وکیل آلیسون معارف استدلال کرد که در زمان دستگیری او ماکسول بود “زندگی پنهان” در املاک بزرگ در نیوهمپشایر نما “نگرانی های جدی که متهم خواهد فرار اگر این فرصت را فراهم.”

“وجود دارد نگرانی های جدی در اینجا” وزارت معارف گفته قاضی.

وکلا برای 58 ساله متهم استدلال کرده بود برای آزادی یک 5 میلیون دلار اوراق قرضه تضمین شده توسط املاک در ایالات متحده و بریتانیا. وکیل علامت کوهن پیشنهاد کرد که مشتری خود را به حال به دنبال ترک این کشور با وجود این دولت در حال بررسی است. او همچنین نشان داد که دادستان بود اغراق آمیز ماکسول ثروت است.

کوهن گفت: ماکسول ادامه حبس نیز محدود کردن توانایی خود را برای کمک به وکیل او در حال آماده سازی یک دفاع.

“دولت ساخته شده است مورد نیاز نشان از یک پرواز واقعی خطر” وکیل گفت.

دادستان در ضمن تا به حال بازیگران ماکسول پیشنهاد وثیقه پیشنهاد به عنوان “کمی بیشتر از یک نا امن باند” به دلیل برخی از اموال ماکسول بود و متعهد به عنوان وثیقه در خارج از آمریکا صلاحیت و “به همین دلیل است که از هیچ ارزش.”

ماکسول دستگیر شد و متهم در این ماه نزدیک به یک سال پس از اپستاین خود را کشته در حالی که در انتظار محاکمه در نیویورک فدرال بازداشتگاه.

یک هیئت منصفه فدرال در نیویورک تحت تعقیب ماکسول در دروغ و توطئه اتهام که او را متهم به کمک به اپستاین “استخدام داماد و در نهایت قربانیان سوء استفاده” بین سال 1994 و 1997. هر دو گفته می دانستند قربانیان زیر 18 سال و به عنوان جوان 14.

قربانی گام به جلو: روز پس از Ghislaine ماکسول دستگیری اپستاین شاکی خواستار تحقیقات به اتهام باتری جنسی

پس از دستگیری محققان را به صحبت بیشتر شاهدان که می خواهند به ارائه اطلاعات در مورد Maxwell. “دولت است که در فرآیند دریافت و بررسی این شواهد اضافی است که می تواند برای دولت مورد حتی قوی تر” دادستان گفت.

در دادگاه براده جلوتر از روز سه شنبه با قرار وثیقه از شنیدن دادستان ثابت خود را ادعا می کنند که ماکسول نشان جدی پرواز خطر با استناد گسترده به منابع مالی و تابعیت در کشورهای مختلف. گفتند ماکسول پیشینه زندگی در پنهان شده است و در آینده در مورد جزئیات از ثروت است که آنان را آشکار او مالی به معنی فرار است.

دادستان ها همچنین نشان داد اطلاعات جدید در مورد ماکسول دستگیری در روز 2 ژوئیه در یک کنترل از راه دور, New Hampshire اموال که به آنها گفته شد محافظت شده توسط اعضای سابق ارتش بریتانیا استخدام شده توسط ماکسول برادر.

بیشتر: مقامات فدرال به دنبال مصاحبه با شاهزاده اندرو به عنوان بخشی از جفری اپستین قاچاق جنسی مورد

“به عنوان عوامل نزدیک درب اصلی خانه آنها اعلام کرد خود را به عنوان ماموران اف بی آی و کارگردانی متهم به باز کردن درب. از طریق یک پنجره عوامل دیدم متهم نادیده گرفتن جهت باز کردن درب و در عوض سعی کنید به فرار به یک اتاق دیگر در خانه به سرعت بستن درب پشت سر او” دادستان نوشت.

عوامل بعدها ماکسول در یکی از اتاق ها. آنها همچنین دریافتند یک تلفن همراه پیچیده شده در فویل “ظاهر غلط تلاش برای فرار از تشخیص.”

بیشتر: بعد از جفری اپستین خودکشی, اداره زندانهای سپاه پاسداران می گوید: جلوگیری از گشت و گذار در وب و تماشای زندانیان

کمک: کریستین فیلیپس و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de