واشنگتن – جورج فلوید برادر را قبل از شهادت یک کلید خانه کمیته هفته آینده به عنوان قانونگذاران تقلا برای پاسخ به سراسر کشور تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت های پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

Philonise فلوید خواهد شد بحث در مورد خود را در مرگ برادر در جلسه روز شنبه در خشونت پلیس و پروفایل نژادی کمیته قضایی مجلس سخنگوی Shadawn Reddick-اسمیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

جورج فلوید درگذشت برای نفس نفس نفس زدن در حالی که یک پلیس مینیاپولیس زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. یک ویدیو از فلوید مرگ گرفته شده توسط یک تماشاچی است مشتعل روز از تظاهرات در سراسر ایالات متحده است. در میان ملی خشم افسر درک چوین شد به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بوده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم.

روز شنبه, Floyd, خانواده, دوستان و اعضای جامعه بسته بندی شده در یک کلیسا در نزدیکی فایت کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد.

“یک جنبش است که امروز اتفاق می افتد و جورج فلوید برانگیخت که سوخت” Rev. Christoppher D. Stackhouse گفت: در مداحی در خدمت. “او موجب سوخت است که رفتن به تغییر این ملت است.”

بیشتر: آمریکایی ها از ديدگاه پلیس افت قابل توجهی در یک روز به تظاهرات ادامه مطالعه می یابد

Philonise فلوید ظاهر قبل از کمیته قضایی مجلس برای اولین بار منتشر شده توسط شبکه خبری ABC می آید به عنوان دموکرات کنگره در حال تنظیم به پرده قانون دوشنبه با هدف پرداختن به برخی از نگرانی های مطرح شده توسط معترضان.

“آنچه اتفاق افتاده با جورج فلوید بسیار دلخراش” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پنجشنبه به خبرنگاران گفت. او گفت: آن را با علامت “یک نقطه عطف” است که می تواند نوید بخش تغییر معنی دار.

پلوسی گفت: این قانون خواهد آدرس نابرابری در سیستم قضایی دهها و استفاده بیش از حد از زور در میان دیگر مشکلات است.

“ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که امن است که عدالت امن است,” او گفت:.

معلوم نیست اگر فلوید را شهادت در فرد و یا عملا به دلیل اجتماعی فاصله توصیه هایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de