چهارشنبه علامت نهمین روز از تظاهرات در سراسر این کشور بیش نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس و قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دوخته شده به زمین توسط یک افسر پلیس که حاضر به حذف زانو خود را از فلوید گردن به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

در مینیاپولیس فلوید پسر و خانواده اش را وکیل بازدید سایت که در آن افسر سابق Derek چوین رام فلوید برای بیش از هشت دقیقه به عنوان سه نفر دیگر از مینیاپولیس ماموران موفق به مداخله.

فلوید مرگ رد شد یک قتل. روز چهارشنبه اتهامات علیه چوین شد ارتقا به قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از افسران درگیر در این پرونده در حال حاضر در صورت اتهام کمک و معاونت در جرم.

“ما می خواهیم عدالت برای چه خبر است در حال حاضر. من از همه نشان دادن حمایت و عشق” کوئینسی, لب گنده, فلوید را گفت.

در جای دیگر تظاهرات در سراسر کشور ادامه داد: با بیشتر بودن صلح آمیز است. شهرستانها از جمله واشنگتن و نیویورک و پورتلند, اورگان, هنوز هم شاهد برخی از خشونت های سه شنبه شب. اجرای قانون در سراسر ایالات متحده استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و نیروی فیزیکی به روی تظاهرکنندگان بسیاری از آنها مسالمت آمیز است.

آسوشیتد پرس به محاسبه حداقل 9,300 دستگیری در تظاهرات در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید.

در اینجا نگاهی به شهرستان-توسط-شهر تظاهرات چهارشنبه شب:

مینیاپولیس

جورج فلوید پسر زانو زد و دعا کرد و در نقطه ای که در آن پدر خود را کشته شد, ساخت اولین حضور عمومی خود را صبح روز چهارشنبه.

کوئینسی ماسون فلوید, 27, لرزان شد زمانی که او برای اولین بار شاهد نقطه در خیابان های شیکاگو جایی که پدرش جورج درگذشت مه 25 در حالی که دستبند به دست و در بازداشت پلیس.

“من از همه نشان دادن حمایت و عشق” کوئینسی ماسون فلوید گفت.

“ما کاملا بر این باورند که او شکنجه شد در طی 8 دقیقه و 46 ثانیه از زندگی خود را” وکیل بن Crump گفت: از فلوید.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در ظاهر در تقاطع اوایل روز چهارشنبه. صلح آمیز گروه های جمع آوری شده به افتخار فلوید و گل بر بنای یادبود.

– علامت گذاری به عنوان Emmert

چگونه به درگیر: 100 راه شما می توانید اقدام علیه نژاد پرستی در حال حاضر

Washington, DC

اوایل روز شنبه به شدت زرهی پلیس با سپر تشکیل خطوط در خیابان های اطراف کاخ سفید مسدود کردن آنها را به ترافیک.

ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد گروه صلح آمیز جمع آوری در اطراف کنگره در روز یکشنبه است.

یک حکومت نظامی خواهد بود در اثر شروع 11 p. m. روز شنبه, شهردار موریل Bowser خود گفت. قبل از دو شب 7 بعد از ظهر حکومت نظامی شده بود در اثر.

گاز اشک آور در مقابل اسپری فلفل: بحث بر سر روش های مورد استفاده برای پاک کردن لافایت مربع چرخش سیاسی

روز شنبه تظاهرات در پایتخت باقی مانده است تا حد زیادی مسالمت آمیز هر چند سی ان ان خبرنگار الکساندر Marquardt توییتی تصویری از پلیس فلفل پاش تظاهرکنندگان که باقی مانده در نزدیکی کاخ سفید به اوایل روز شنبه. مارکوارت و تصویربردار نیز اسپری فلفل.

شیکاگو

شهر شروع به بازگشت به حالت عادی در روز چهارشنبه با drawbridges کاهش و رستوران بازگشایی مرکز شهر.

مقامات به طور موثر جدا مرکز شهر از بقیه شهرستان با بالا بردن پل ها و ارسال و پلیس ملی guardsmen در ایست های بازرسی, اما کسانی که حذف شده بود که از صبح روز چهارشنبه.

اگر چه وجود دارد گزارش های پراکنده از غارت در سراسر شهر همه چیز را به نظر می رسد آرام به طور قابل توجهی به خصوص که نور باران سقوط کرد به عنوان روز خطور کرد.

– ترور هیوز

پورتلند

رئیس پلیس در پورتلند, اورگان صادر مذاکرات روز شنبه به ساکنان این شهرستان برای کمک به رهبران آن توقف خشونت فرا گرفته شده است این شهرستان به مدت پنج شب متوالی.

رئیس جامی Resch گفت: در یک کنفرانس خبری که مسالمت آمیز راهپیمایی و تجمع روز شنبه که جذب بیش از 10 ، 000 مردم خدشه دار شد که چند صد نفر قطع اواخر و در مواجهه با ماموران پلیس امنیت یک ساختمان است که دارای مقر پلیس و کلانتر بازداشتگاه.

Louisville, Kentucky

تظاهرات ظهور کرده اند در اطراف شهر بار دیگر دوشنبه شب هفتم شب آغاز اعتراضات در مرکز شهر پنج شنبه گذشته.

حدود 200 نفر در یک تقاطع شلوغ در 7 بعد از ظهر با ماشین بوق آنها را به عنوان آنها گذشت. کسی تحویل پیتزا و مخلوط به جمعیت و مرد دیگری ارائه معترضان ماسک.

این گروه شعار به نام Breonna تیلور 26 ساله EMT که کشته شد توسط ماموران در خانه خود گذاشته و خواسته های خود از جمله پایان دادن به هیچ-knock حکم و شفاف تر تحقیقات به ماموران متهم به تخلف است.

– لوکاس Aulbach بن توبین و اما Austin لویی پیک مجله

میلواکی

راهپیمایی سازماندهی شده توسط افراد جوان در جامعه اسلامی از میلواکی بعد از ظهر چهارشنبه درو متنوع و بین نسلی جمعیت به فراخوان عدالت برای قربانیان خشونت های پلیس.

“دین ما به ما می گوید که اگر یک قسمت از بدن خود را در درد و سپس تمام بدن را در درد” گفت: سازمان Sumaya عبدی 19. “بنابراین اگر ما برادران و خواهران در درد ما درد بیش از حد.”

جمعیت ملاقات برخی از مقاومت در طول راه از جمله یک نفر فریاد زد که از روی یک صندلی “از آنجا که از شما ما منع.” اما بسیاری از تماشاگران شد, حمایت, عبور از آب بالا بردن مشت در هوا و بوق شاخ.

بیش از 300 نفر حضور داشتند مارس که آغاز شده و به پایان رسید در ISM مرکز در 13 و لیتون خیابان های در حال اجرا از 2 تا 4 بعد از ظهر در جای دیگر در این شهر تظاهرات کشید و صدها نفر را به عنوان به خوبی.

– Milwaukee Journal Sentinel

دیترویت

تظاهرات در دیترویت بیش از خشونت پلیس و قتل فلوید را آغاز کرده اند برای ششمین شب متوالی.

دیترویت شهردار مایک دوگان قرار داده منع رفت و آمد در شهر از 8 p. m. به 5 صبح به طور نامحدود. صدها نفر از مردم دستگیر شده پس از اعتراضات آغاز شده و بسیاری از آنها زندگی می کنند در خارج از دیترویت شهر گفته اند.

با درجه حرارت در بالا رفتن بیش از 80 درجه دوباره برخی فکر روز چهارشنبه در اعتراض ممکن است شاهد یک کاهش در تعداد. اما چند در میان جمعیت شده اند وجود دارد چند روز گفت: جمعیت به عنوان بزرگ و یا بزرگتر از روز دیگر.

دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری 127 نفر دستگیر شده بودند پس از منع رفت و آمد شب قبل از.

– دیوید جسی علامت Kurlyandchik, Darcie موران, براندن شکارچی آدرین رابرتز, M. L. Elrick و کری Junior دوم مطبوعات آزاد دیترویت

لس آنجلس

لس آنجلس دستور داده است تا دیگر یک شبه حکومت نظامی اما از آن خواهد شد کوتاه تر از قبلی شب. حکومت نظامی آغاز خواهد شد در 9 p. m. روز شنبه و در نهایت در ساعت 5 شنبه. قبلی حکومت فرار از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح

یک عکس هوایی از یک ایستگاه خبری محلی نشان داد و معترضان را جمع آوری دوباره جمعه بعد از ظهر.

Cincinnati

اعتراض در خارج از سالن شهر دوشنبه صورت گرفت ترسناک به نوبه خود و به ارمغان آورد به ذهن تصاویر از Charlottesville در سال 2017 زمانی که یک ماشین سوار را از طریق یک گروه از معترضان.

هیچ کس صدمه دیده بود این بار و پلیس بر این باور نیست ماشین است که سوار را از طریق تظاهرات جمعه را عمدا.

در یک صدای جیر جیر سینسیناتی اداره پلیس گفت: راننده یک سیاه BMW سدان سوار به سوی معترضان در آلو و 9 خیابان در نزدیکی شهرستان سالن. گروه “باور ندارد این حادثه به عنوان یک عمل عمدی” این صدای جیر جیر می گوید.

– کریس Mayhew, Madeline میچل و اسکات Wartman Cincinnati Enquirer

ایندیاناپولیس

تظاهر کنندگان در مرکز شهر جمع شده بودند برای ششمین روز متوالی یکشنبه به اعتراض های اخیر پلیس-درگیر کشتار مردم سیاه و سفید از جمله Dreasjon نی در ایندیاناپولیس.

معترضان چندین خواسته برای Indianapolis, Metropolitan Police Department : بررسی استفاده از زور سیاست های شناسایی افسر شات نی شارژ که افسر گفتن حقیقت در مورد نی تیراندازی و گرفتن دوربین بدن.

– متی VanTryon Indianapolis Star

کاسپر وایومینگ

حداقل 300 نفر اعتراض در خیابان های کاسپر بعد از ظهر چهارشنبه در سکوت راهپیمایی به درخواست جورج فلوید عموی سازمان گفت: جمعیت و کاسپر استار تریبیون گزارش داد.

گروه راهپیمایی از طریق خیابان با مطرح مشت و حمل علائم decrying خشونت پلیس. آنها شکست سکوت خود را تنها در پایان ماه مارس با یک دور از کف زدن و چند بداهتا بلندگو.

جمعیت شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

– الینور Aspegren

Anderson, South Carolina

معترضان با تجمع در مرکز شهر اندرسون بعد از ظهر چهارشنبه به خیابان ها مسدود شد برای اعتراض.

جمعیت حدود 350 شعار “می گویند نام خود را. جورج فلوید. می گویند نام خود را. جورج فلوید.”

اندرسون رئیس پلیس جیم استوارت خطاب به مردم با یک بلند گو حرف زدن.

“برای چه اجرای قانون بود, عذرخواهی می کنم,” او گفت: به عنوان برخی در میان جمعیت تشویق در پاسخ. “آن را برای ناخوانده.”

– Nikie مایو, Kirk Brown و مایک الیس اندرسون مستقل ایمیل

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de