یک یادبود جورج فلوید برگزار خواهد شد در Raeford کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد و در روز شنبه به عنوان تظاهرات انتظار می رود در سراسر کشور است.

شنبه مراسم یادبود دوم از سه خدمات در سراسر کشور برگزار می شود به افتخار فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شدند در زمانی که یک افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت به عنوان دیگر افسران ایستاده بود. فلوید مرگ رد شد یک قتل و چهار افسر دستگیر شده اند.

یک اعتراض است که می تواند “یکی از بزرگترین است که ما تا به حال” در سی به گفته رئیس پلیس پیتر Newsham همچنین برنامه ریزی شده به عنوان دیگر تظاهرات در سراسر این کشور همچنان خواستار عدالت برای فلوید و بسیاری دیگر از سیاه و سفید آمریکایی کشته شده در بازداشت پلیس.

برخی از تحولات اخیر:

  • یک کل واحد از بوفالو اداره پلیس استعفا از تکالیف خود جمعه پس از دو افسر بودند به حالت تعلیق در میان اعتراض بیش از تصویری نشان افسران تنه زدن 75 سال به زمین.
  • مینیاپولیس مقامات رای جمعه در اولین تغییرات به اداره پلیس پس از فلوید کشته شد در روز یادبود به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن.
  • در مواجهه با فشار از بازیکنان NFL کمیسر راجر Goodell گفت که او می خواهد به انجام بخشی خود را برای مبارزه با نژادپرستی و ظلم و ستم سیستماتیک. ایالات متحده آمریکا امروز کریستین برنان می نویسد که چگونه این می تواند نقطه عطفی لحظه.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار.

امت را تا مجازات مشتعل یک جنبش حقوق مدنی. مورخان می گویند جورج فلوید مرگ می تواند انجام همان.

تظاهرات در لندن در سراسر استرالیا

پس از یک سری از تظاهرات دیده می شود در سراسر جهان هزاران نفر از مردم در زمان زانو و مشاهده یک دقیقه سکوت شنبه در لندن در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است. تظاهرات برنامه ریزی شده بود در این شهر و سراسر انگلستان را بیش از آخر هفته.

در استرالیا هزاران نفر از مردم پیوست و تظاهرات در سراسر کشور و جمع آوری ده ها تن در سئول و توکیو.

در پاریس پلیس ممنوع اعتراض برنامه ریزی شده برای روز شنبه با استناد به ترس از coronavirus گسترش و ناآرامی.

دوم فلوید یادبود برگزار می شود در کارولینای شمالی

جورج فلوید خانواده این شانس را به یاد داشته باشید انسان شرح داده شده توسط بسیاری به عنوان یک “غول مهربان” در سرویس است که به دنبال یک مکان مشاهده و شنبه.

خدمات عمومی برگزار خواهد شد در کیپ ترس کنفرانس B ستاد از 1 تا 3 بعد از ظهر با توجه به انتشار از وکیل بن Crump.

فلوید متولد کارولینای شمالی و خواهرش, Bridgette زندگی در Hoke شهرستان است.

در یک مراسم یادبود پنج شنبه در مینیاپولیس Crump متمرکز سخنان خود بر ضرورت عدالت نه فقط برای Floyd اما دیگران که مواجه می شوند یک سرنوشت مشابه.

“آنچه ما دیدیم در این فیلم بد بود. بنابراین امریکا به ما اعلام کنید که ما تتم جورج فلوید نیست همکاری با شر است. اعتراض در برابر شر” Crump گفت: صدای خود را افزایش همراه با کسانی که در حضور که تحسین. “پیوستن به جوان مردم در خیابان ها در اعتراض شر این موضوع شکنجه که آنها شاهد در آن تصویری است.”

– N’dea Yancey-براگ Jorge L. Ortiz, نورا G. Hertel و علامت Emmert

DC اعتراض می تواند یکی از بزرگترین است که ما تا به حال’

سی رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: برنامه ریزی تظاهرات روز شنبه “ممکن است یکی از بزرگترین است که ما تا به حال در این شهر است.”

اعتراض می آید به عنوان تنش بین کاخ سفید و شهردار این شهرستان موریل Bowser رشد کرده اند در روزهای اخیر بیش از گسترش فدرال اجرای قانون و حضور نظامی در سی

Bowser خود در نامه ای به ناروا او خواستار خروج نیروها از شهر و روز جمعه او تغییر نام داد و یک بلوک در خارج از کاخ سفید برای سیاه و سفید “زندگی ماده پلازا” به عنوان نقاشان دیواری رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در زرد نامه ها در خیابان.

– نیکلاس وو کوین جانسون و کریستین فیلیپس

AG بر unapologetic برای سفارش اجرای قانون برای پاک کردن معترضان

دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه بود unapologetic برای سفارش اجرای قانون برای پاک کردن معترضان از یک خیابان در نزدیکی کاخ سفید روز شنبه ادعا که برخی در تظاهرات بودند پرتاب “پرتابه” و به مبارزه طلبیده بود حداقل سه دستور را به حرکت به جای یک بزرگتر در محیط امنیتی.

در نظرات به تهاجمی فدرال اقدام است که در ادامه به فن طوفان نقد دادستان کل نیز در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فلسطینیان به نزدیکی یک کلیسا بعد از آن شب بعد از خیابان-عملیات پاکسازی است.

“این یک عمل سیاسی,” Barr گفت: این بازدید که رئیس جمهور شد عکس, با یک کتاب مقدس. “این کاملا مناسب برای او را به انجام است.”

بار ادعا کرد که تصمیم خود را برای گسترش محیط امنیتی در اطراف میدان لافایت ساخته شده در اوایل روز شنبه و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بازدید از کلیسای جان و هماهنگ است.

– کوین جانسون

سیاتل شهردار ممنوعیت استفاده از نوع گاز اشک آور

سیاتل شهردار را ممنوع کرده است پلیس با استفاده از یک نوع گاز اشک آور به تظاهرات ادامه قتل جورج فلوید. شهردار جنی Durkan گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که ممنوعیت CS گاز خواهد آخرین برای 30 روز.

حرکت آمد ساعت پس از سه غیر نظامی و پلیس ناظر گروه خواست رهبران شهر به انجام این کار. رئیس پلیس کارمن بهترین می گوید مقامات را بررسی پلیس کنترل جمعیت سیاست.

محلی مقامات بهداشت نیز ابراز نگرانی بیش از استفاده از گاز و دیگر مواد محرک تنفسی بر اساس پتانسیل برای افزایش گسترش coronavirus.

– آسوشیتد پرس

تاون هال در نژادپرستی می آید به خیابان کنجد’

در یک برنامه با هدف آموزش کودکان در مورد نژاد پرستی سی ان ان و “Sesame Street” را به پیوستن به نیروهای برای تاون هال پنج شنبه.

پرنده بزرگ ملحق خواهد شد مفسر سی ان ان ون جونز, CNN لنگر و ملی خبرنگار Erica Hill در تعدیل این رویداد شامل دیگر “Sesame Street” شخصیت صحبت کردن با کودکان در مورد نژادپرستی اخیر در سراسر کشور تظاهرات استقبال از تنوع و بیشتر احساس همدلی و درک.

– برایان الکساندر

دو شیکاگو افسران رها از نیروهای پلیس پس از رحم روبرو می شوند دیده می شود در ویدئو

دو شیکاگو افسران رها شده اند از نیروهای پلیس پس از ویروسی شدن تلفن همراه تصویری نشان داد افسران کشیدن دو نفر از یک خودرو در یکی از آنها می گوید یک افسر فشرده زانو خود را به گردن او.

اطرافیان تصویری از شیکاگو حادثه ارسال شده به رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن ازدحام در حدود یک دوجین مرد افسران اطراف یک ماشین کوچک در مرکز نوار پارکینگ در یک روز آفتابی ضرب و شتم ماشین و پنجره های آن با باطوم. ماموران به نظر می رسد به جلو و یک نفر از مسافران به سمت درب و فرد دیگری در سمت راننده است. حداقل دو افسر به نظر می رسد به پایین نگه داشتن فرد از جیبش مسافر ،

پلیس شیکاگو بخش برطرف دو افسر جمعه یک روز پس از وزارت داخله نظارت آژانس, ملکی, دفتر, پلیس پاسخگویی (کوپا) توصیه می شود بخش “یا تغییر وظیفه خود وضعیت و یا از بین بردن آنها را به طور موقت از شر قدرت تا کوپا بیشتر می توانید ارزیابی رویدادها و شرایط اطراف استفاده از زور است.”

چرا جورج فلوید مرگ COVID-19 نابرابری موجب نیویورک تظاهرات

Coronavirus. جورج فلوید. این همه گرد هم می آیند به افشای دامنه از نسل درد و رنج ناشی از سیستمیک نژادپرستی و تبعیض با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های نیویورک و تحلیل همه گیر داده و مصاحبه با بیش از یک دوجین تظاهرات طرفداران و کارشناسان بهداشت و درمان.

“آنها در حال اعتراض به خشونت پلیس و نیروی بیش از حد, بدون سوال,” دکتر گفت: مارسلا Nunez-اسمیت مدیر تحقیقات حقوق صاحبان سهام و مرکز نوآوری در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل.

“اما آنها نیز در اعتراض به این توانایی به زندگی می کنند زندگی خود را به طور کامل و به طور کامل به زندگی خود را کوتاه قطع یا با زور و یا بیماری های قابل پیشگیری,” او گفت:. جزئیات بیشتر.

– دیوید رابینسون دیوید مک کی Wilson, نانسی کاتلر, اشلی Biviano مت Steecker

Michael Jordan, NFL می گویند از آن زمان به آدرس برابری نژادی

شارلوت هورنتس مالک و Basketball Hall of Famer مایکل جردن و اردن نام تجاری متعهد شده اند 100 میلیون دلار بیش از 10 سال به سازمان “اختصاص داده شده به حصول اطمینان از برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش” اردن با نام تجاری اعلام کرد و در بیانیه ای بعد از ظهر جمعه.

و یک روز پس از اینکه گروهی از بازیکنان با انتشار ویدیویی و به چالش NFL خود را برای پیوستن به مبارزه علیه نژاد پرستی و ظلم و ستم سیستماتیک کمیسر راجر Goodell پاسخ با تصویری از خود و گفت که او می خواهد به انجام بخشی خود را.

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان” Goodell در بیانیه ای گفت. “ما در حال گوش دادن. من گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

در این بیانیه ذکر نشده پس از آن — San Francisco 49ers کارفرمایی khezri که چهار سال پیش شروع به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی و بی عدالتی های اجتماعی درآمد او را تبعید از لیگ زیر offseason.

– جف Zillgitt و مایک جونز

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de