انتظار می رود که تظاهرات به ادامه جمعه خواستار عدالت برای جورج فلوید با چند تظاهرات برنامه ریزی شده در واشنگتن رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: یک رویداد برنامه ریزی شده برای روز شنبه “ممکن است یکی از بزرگترین است که ما تا به حال در این شهر است.”

مینیاپولیس مقامات محلی طرح به رای جمعه در اولین تغییرات به اداره پلیس. رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت که آنها را “از بین بردن” آژانس و “جایگزین کردن آن با یک تحول جدید مدل امنیت عمومی.”

هزاران نفر در سراسر کشور گرامی فلوید زندگی روز پنج شنبه به عنوان اولین یادبود در محل در مینیاپولیس. وجود دارد یک لحظه سکوت به طول انجامید که 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید را گردن او دراز دستبند.

دوم یادبود برای برنامه ریزی روز شنبه در Raeford, North Carolina, قبل از مشاهده روز دوشنبه و در مراسم تشییع جنازه خصوصی روز سه شنبه در هوستون.

برخی از تحولات اخیر:

  • وثیقه تعیین شد در $750,000, برای هر سه, سابق, مینیاپولیس, افسران پلیس متهم به کمک و معاونت در جرم فلوید مرگ است.
  • Kanye West پیوست شیکاگو در اعتراض به جورج فلوید و ارائه به پرداخت هزینه های قانونی برای Breonna تیلور خانواده است.
  • در ویرجینیا گفته مقامات مجسمه ژنرال رابرت E. Lee و دیگر در ریچموند برجسته بنای تاریخی خیابان حذف خواهد شد. این پایان مؤتلفه بناهای?

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار:

توییتر بلوک تهمت کمپین فیلم های جورج فلوید

توییتر مسدود شده یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نشان می دهد که تصاویری از جورج فلوید و تظاهرات اخیر بیش از یک کپی رایت ادعای این شرکت می گوید.

این شرکت با قرار دادن یک برچسب در این ویدئو ارسال شده توسط @TeamTrump حساب که گفت: “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک ادعا توسط مالک کپی رایت.”

این ویدئو هنوز در مغلوب ساختن پیشی جستن صفحه یوتیوب نشان می دهد فلوید و تصاویری از تظاهرات مسالمت آمیز با مغلوب ساختن پیشی جستن صدای دوبله بیش ستایش تظاهرات. سپس تصاویری از تخریب برخی از اعتراضات را دیدم به عنوان برگ برنده را محکوم کرد آن, اقدامات قبل از تبدیل به تصاویری از افسران پلیس و تظاهرکنندگان در آغوش.

“هر کپی رایت ما, سیاست ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود” توییتر در بیانیه ای گفت. این آخرین اقدام که توییتر گرفته شده در برابر تهمت که تهدید به مقابله به مثل در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها.

مینیاپولیس شورای شهر به دنبال ‘برچیدن’ اداره پلیس

مینیاپولیس مقامات برنامه ریزی برای رای جمعه در برخی از اولین تغییرات به اداره پلیس در پی جورج فلوید مرگ استار تریبیون گزارش داد.

مقامات شهرستان در حال همکاری با دولت در بخش حقوق بشر در مقرر سفارش محدود که نیاز به تغییرات فوری به آژانس. سفارش نیز راه اندازی یک بررسی به این که آیا گروه شرکت کننده در تبعیض نژادی در 10 سال گذشته است.

روز پنج شنبه رئیس شورای شهر لیزا بندر توییتی که آنها را “از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس و جایگزین کردن آن با یک تحول جدید مدل امنیت عمومی.”

2 افسر پلیس نیویورک به حالت تعلیق پس از مجروح شدن 75-سال-مرد

دو افسر پلیس نیویورک به حالت تعلیق درآمده و پس از ویروسی را به آنها نشان داد تنه زدن 75 سال به زمین در روز پنج شنبه شب.

گرافیک تصویری به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان می دهد یک مرد راه رفتن به بوفالو اداره پلیس افسران. معلوم نیست اگر او رد و بدل کلمات با افسران قبل از او راندند به پیاده رو. مرد دچار سردرگمی و عقب می افتد و این ویدئو نشان می دهد که او را به حرکت و خونریزی از سر خود را.

پس از مرد می افتد, یک, فرد, فریاد, “او خونریزی از گوش خود را!” شخص دیگری فریاد “یک پزشک!” خبرنگار ضبط ویدئو است و سپس گفت: به عقب. بوفالو شهردار بایرون قهوه ای با صدور بیانیه ای در اواخر روز پنجشنبه گفت: در این ویدئو که 75 سال و در بيمارستان “جدی اما با ثبات” شرط است.

– اردن کولور سیتی

کالیفرنیا شهردار استعفا داد و پس از بحث برانگیز ایمیل در مورد افغانستان

شهردار جنوب کالیفرنیا شهر استعفا داد پس از عذرخواهی برای یک ایمیل اعلام کرد که او نمی “این باور وجود دارد تا به حال شده است یک فرد خوب از رنگ و کشته شدن توسط یک افسر پلیس” محلی گفت که او هرگز به معنای استفاده از کلمه “خوب است.”

Temecula شهردار جیمز استوارت گفت که او نارساخوان و با استفاده از صدای متن خود را ارسال اواخر شب پیام در روز سه شنبه اما موفق به اطلاع از کلمه اضافه شده.

“متاسفانه من نمی وقت برای ویرایش آنچه ثبت شد. من کاملا نمی گویند که” استوارت گفت: ریورساید پرس-شرکت در روز پنج شنبه. “آنچه که من گفته است و من اعتقاد ندارم که تا کنون وجود یک فرد از رنگ به قتل توسط پلیس در زمینه به Temecula یا کنار رودخانه شهرستان است. من نه می گویند: “خوب است.’ من هیچ نظری ندارم که چگونه است که تا ظهور.”

استوارت گفت که او در پاسخ به کسی که “نگران ما افسران پلیس و حساسیت خود را آموزش.” استوارت گفت: این پیام آغاز یک طوفان از انتقاد و خواسته مردم را ببخشد “برای این خطای فاحش.”

جورج فلوید به یاد در مینیاپولیس یادبود

صدها نفر جریان را به یک مینیاپولیس یادبود پنج شنبه برای جورج فلوید بود که به یاد می آورد به عنوان روح لطیف و فرمانده حضور.

اعضای خانواده فعالان و دیگر عزاداران ادای احترام به فلوید که مرگ در بازداشت پلیس دستگیر شد در یک ویدیو که وحشت زیادی از کشور و رسوب اعتراضات گسترده.

بنیامین Crump یک وکیل به نمایندگی از خانواده متمرکز سخنان خود بر ضرورت عدالت نه فقط برای Floyd اما دیگران که مواجه می شوند یک سرنوشت مشابه.

“آنچه ما دیدیم در این فیلم بد بود. بنابراین امریکا به ما اعلام کنید که ما تتم جورج فلوید نیست همکاری با شر است. اعتراض در برابر شر” Crump گفت: صدای خود را افزایش همراه با کسانی که در حضور که تحسین. “پیوستن به جوان مردم در خیابان ها در اعتراض شر این موضوع شکنجه که آنها شاهد در آن تصویری است.”

– Jorge L. Ortiz, نورا G. Hertel, علامت Emmert

Kanye West ظاهر در شیکاگو در اعتراض به نتایج در اختلال

Kanye West پیوست تظاهرات عمومی پنج شنبه شب در پاسخ به مرگ جورج فلوید. رپر به نظر می رسد در شیکاگو در یک “عدالت برای جورج فلوید/CPD از CPS” رالی در شهر به سمت جنوب.

سازمان با بچه های خوب دیوانه شهرستان گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که غرب آنها را به نام دیروز و گفت: او می خواست برای پیوستن به یک اعتراض. اما منظم تجمع تفویض به عنوان غرب از یک SUV با پوشیدن یک ماسک و یک hoodie.

سازمان نا امید شد با این اختلال است. Taylore Norwood, 20 برداشت یک بلند گو حرف زدن و به جمعیت گفت که این شیکاگو مارس یک جوانان-رهبری اعتراض و که او نمی خواست یک “ستاره” ربودن آن است.

– فضل Hauck

کارولینای شمالی شهردار محکوم پلیس تخریب پزشکان’ چادر

این اشویل اداره پلیس تهاجمی برچیدن داوطلب پزشکی ایستگاه 15 دقیقه پس از منع رفت و آمد کرده و خواستار پاسخگویی در سراسر شهرستان و فراتر از آن.

تصویری توسط شهروند زمان از روز شنبه حادثه نشان می دهد اشویل افسران پلیس ضد شورش و برگزاری سپر تشکیل یک محافظ دایره در اطراف افسران stomping و سلاح سرد آب بطری. دیگر افسران نابود لوازم پزشکی مانند باند و راه حل شور.

کارولینای شمالی شهردار استر Manheimer نام آن را “بی معنی” در روز شنبه بیان. او گفت: پلیس تخریب پزشکان’ چادر بود “اشتباه آن را بی معنی و آن را تنها در خدمت به تقویت آن احساس بی اعتمادی صدمه دیده و خشم.”

– Mackensy H, اشویل شهروند نیوز

معترضان فراگیر MLK یادبود

مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود بود و در صحنه اعتراض روز شنبه در واکنش به مرگ جورج فلوید. این گروه به زانو در یادبود برای 8 دقیقه و 46 ثانیه به یاد داشته باشید که چگونه طولانی فلوید بود که به پایین دوخته توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در حالی که گفت او نمی تواند نفس بکشد.

در حالی که زانو به تظاهرکنندگان گوش به عنوان نام خدا در بازداشت پلیس بودند خوانده شده از طریق یک سیستم بلندگو.

مایا Taybron 15 ساله و دانش آموز دبیرستان از واشنگتن دی سی گفت که او تا به حال به این گروه صف آرایی چرا که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار درمان شده بود “به شدت برای بدون هیچ دلیل و فقط برای رنگ پوست ما.”

برادر Keyon Taybron یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج وجود دارد گفت: “نمی توانست به مکانی بهتر” به تجمع به دلیل کینگ میراث.

Robert E. Lee مجسمه در ریچموند به پایین آمدن ‘به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است’

مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee است که towered بیش از این Virginia شهرستان برای بیش از 100 سال حذف خواهد شد “در اسرع وقت” رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم پنج شنبه اعلام کرد.

این خبر پس از روزها اعتراض در اطراف لی مجسمه و دیگر مؤتلفه آثار تاریخی در این شهر بنای تاریخی خیابان موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و اعتراضات علیه نابرابری نژادی در سراسر کشور است.

این پایان برای دیگر مؤتلفه یادبود? ریچموند است که مصرف پایین مؤتلفه مجسمه

شهردار ریچموند Levar Stoney گفت که پیشنهاد به شورای شهر است که چهار نفر دیگر مؤتلفه خاطرات برداشته شود بیش از حد.

“خانم ها و آقایان آن زمان است. آن زمان است. این زمان برای پایان دادن به علت از دست رفته و به طور کامل در آغوش علت صالح است. از آن زمان به جای نژادپرستانه نمادهای ظلم و ستم و نابرابری” Stoney گفت: در یک کنفرانس خبری.

– Ryan W. Miller, Ledyard شاه و سارا Elbeshbishi

اخبار بیشتر در مورد جورج فلوید تظاهرات

  • این پایان؟: با ریچموند از بین بردن مجسمه های آینده از دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی است که در شک و تردید.
  • پاسخ دوم از Brees: پرستاران کارفرمایی expounds در اعتراض به عذرخواهی.
  • اعتراض نظرسنجی: آمریکایی ها رد تهمت پاسخ به Floyd مرگ است.
  • منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید عمل از خانه پس از مرگ جورج فلوید.

فلوریدا از معترضان بازداشت اسپری نقاشی های دوربین های امنیتی در ولایت عمارت

یک مرد بود که درگیر در چندین گردهمایی های زیادی در تالاهاسی آخر هفته گذشته بازداشت شده بود پس از پلیس می گویند او اسپری رنگ لنز از دوربین های امنیتی در فلوریدا فرماندار عمارت.

نیکلاس Denney, 24, چهره, یک تعداد از آسیب به اموال جنایی فساد است. او را بازداشت گرفته شد روز شنبه در یک حکم خواهد شد و به نظر می رسد قبل از یک قاضی جمعه.

پلیس را تماشا Denney بکشد می تواند رنگ خود را از کوله پشتی به عنوان معترضان با تجمع در مقابل اجرایی عمارت در روز شنبه و اسپری بیش از دو دوربین های امنیتی و فشار به بحث در جعبه.

– کارل Etters, تالاهاسی دموکرات

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de