ما باید به کودکان? چگونه ؟

کسانی که در میان بسیاری از سوالات پدر و مادر پس از درخواست اخیر مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. از پدر و مادر تعجب می کنم که آیا به صحبت کردن با کودکان خود را در حالی که پدر و مادر از رنگ فرو برد و خود را در غم و اندوه و ترس به “بحث” یک بار دیگر.

این مرگ و میر ها بخشی از یک پیچیده تر داستان یک پدر و مادر شده اند گفتن برای نسل و دیگران به مدت طولانی احساس آنها تا به حال لوکس به چشم پوشی است. اما کارشناسان روانشناسی کودک و مبتنی بر نژاد استرس می گویند این مکالمات ضروری برای همه پدر و مادر را داشته باشید و آنها تاکید دارد که تکامل مناسب راه برای صحبت کردن با کودکان در تمام سنین در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

“سکوت نخواهد محافظت از شما و یا آنها گفت:” بورلی دانیل Tatum, یک روانشناس و نویسنده ها چرا همه سیاه و سفید بچه ها نشسته و با هم در کافه تریا? و دیگر گفتگو در مورد مسابقه. “اجتناب از این موضوع یک راه حل نیست.”

نژادپرستی همچنان ادامه دارد کارشناسان می گویند از آنجا که بسیاری از والدین در جلوگیری از مشکل مکالمات.

“یکی از مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که ممکن است شما تمام پاسخ و خوب است” گفت: رلنگر ترنر یک روانشناس بالینی و استادیار روانشناسی در دانشگاه بریتیش کلمبیا که در مطالعات سلامت روان در میان نژادی جوامع است.

ایالات متحده آمریکا امروز با صحبت تاتوم و ترنر در مورد نحوه صحبت با کودکان در مورد نژادی و خشونت:

چرا مهم است برای صحبت با کودکان در مورد آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید و حوادث دیگر از خشونت پلیس و یا نژاد پرستی در این خبر ؟

بورلی دانیل Tatum: حتی کودکان خردسال ممکن است دیدن و یا شنیدن در مورد بسیار شایع حوادث مانند جورج فلوید مورد – شاید overhearing تلویزیون و یا رادیو و ممکن است سوال بپرسید. و یا اگر پدر و مادر ناراحت اخبار کودک ممکن است درک پدر و مادر زجر و بپرسید که چرا مامان یا بابا ناراحت است. در هر صورت یک سن مناسب توضیح بهتر از سکوت است. کودکان بزرگتر با دسترسی به اینترنت ممکن است مشاهده آنلاین تصاویر خود را. شروع یک سن مناسب مکالمه می تواند به کودکان مفید قاب برای درک واقعیت دشوار. اگر پدر و مادر, خاموش, کودکان خود را در قرعه کشی اغلب نادرست و نتیجه گیری در مورد آنچه که اتفاق می افتد و به همین دلیل است.

رلنگر ترنر: بسیاری از بزرگسالان در حال صدمه زدن و خشمگین این حوادث و فرزندان خود را ممکن است متوجه تغییرات در خلق و خوی خود را. آن است که مفید به سالم مکالمه در اطراف آنچه اتفاق افتاده است و همچنین بحث در مورد راه هایی برای مقابله هنگامی که شما شاهد بی عدالتی اجتماعی.

آیا COVID-19 حکم اجتناب از این مکالمات با توجه بسیاری از کودکان در حال حاضر در حال مبارزه با ترس و اضطراب و عدم اطمینان ؟

BDT: هیچ. صحبت کردن در مورد ناراحت کننده حوادث تنها سوخت و ترس و اضطراب و عدم قطعیت است. قادر به بحث در مورد چیزی با حمایت بالغ می تواند به کاهش ترس و اضطراب و عدم قطعیت است. پدر و مادر ممکن است برای جلوگیری از مکالمه زیرا آنها نمی دانند چه می گویند اما این اشتباه است که فکر می کنم که سکوت خود را مفید است.

‘این گزارش است … یک شوخی’: آمریکا انفجار CDC بیش نژادی و اختلاف داده ها در میان coronavirus

همکاران: من فکر نمی کنم که اضطراب و ترس در مورد COVID-19 باید جلوگیری والدین از صحبت کردن در مورد خشونت پلیس. این موضوع شده است افزایش نگرانی بیش از چند سال گذشته به عنوان تعدادی از سیاه و قهوه ای از افراد کشته شده توسط پلیس در ادامه به افزایش است. من فکر می کنم اگر شما صحبت کردن با کودک خود را ترک کنید آنها را در یک وضعیت نگران باشید. مطمئن شوید که برای پایان دادن به مکالمه با درگیر شدن در فعالیت های لذت بخش پس از بحث دشوار به طوری که آنها نمی خواهد بماند نگران و یا ترس.

چگونه پدر و مادر شروع این گفتگو و چگونه است که تغییر با توجه به سن کودکان خود را?

همکاران: من فکر می کنم در وهله اول برای شروع یک گفتگو در اطراف نژادپرستی و خشونت پلیس این است که با صداقت. مالکیت احساسات خود را و به اشتراک گذاری راحت کسانی که احساسات خود را با کودک است. سپس شما می توانید شروع به آنها اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در حال حاضر ممکن است بدانید در مورد تفاوت های نژادی. من فکر می کنم که آن است که همیشه خوب به کودکان اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را و درک قبل از اینکه شما اطلاعات ارائه.

برای کودکان گفتگو در مورد نژاد پرستی باید محدود به حقایق اساسی در مورد مردم چگونه درمان می شوند متفاوت با توجه به رنگ پوست خود را, اما همچنین اذعان کرد که همه مردم به رفتار متفاوت بر اساس نژاد. برای نوجوانان, پدر و مادر می توانید نظر قرار گرفتن در معرض اخبار و یا رسانه های اجتماعی پست به عنوان نقطه بحث در مورد این موضوع.

BDT: بدون در نظر گرفتن سن کودک مهم است به تعادل اذعان به این واقعیت نژادپرستی و یا بی عدالتی با پیام در مورد امکان تغییر و جامعه از متحدان که در حال کار با هم برای بهتر کردن اوضاع.

اگر یک کودک از رنگ می پرسد اگر یک افسر پلیس است که قصد کشتن آنها چه می گویند ؟

BDT: پاسخ بستگی به سن کودک. اگر آن است که یک کودک خردسال پدر و مادر می تواند اطمینان بخش است. “بدون عسل, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن. افسران پلیس نمی خواهم به شما صدمه دیده است.”

در پاسخ به یک کودک می توان آن را اطمینان بخش به چیزی می گویند مانند: “من می دانم که آن را ترسناک است به فکر می کنم که چیزی شبیه به آن ممکن است اتفاق می افتد و من واقعا نمی خواهید به نگرانی در مورد هر چیزی شبیه به آن. من می دانم که بسیاری از افسران پلیس می خواهید برای کمک به مردم و بسیاری از افسران پلیس هرگز آتش اسلحه های خود را. اما گاهی اوقات آنها را عصبی و اشتباه است. بنابراین مهم است که شما بدانید که چه باید بکنید اگر یک افسر پلیس تا کنون به شما متوقف می شود…”

سیاه, پدر و مادر اغلب به این اشاره به “بحث” آنها باید با فرزندان نوجوان خود را برای افزایش شانس آنها را برای زنده ماندن برخورد با یک افسر پلیس اگر و زمانی که آنها متوقف شده است.

همکاران: که سوال سختی است. بسته به سن فرزند آنها ممکن است برخی از آگاهی از جوانان که شده کشته شده توسط پلیس. بدیهی است که شما نمی خواهید به پاسخ در راه است که در حال رفتن به کودکان بیشتر ترس برای ایمنی خود را. به نظر من من فکر می کنم که شما باید اجازه دهید کودکان می دانند که بسیاری از افسران پلیس کار برای محافظت از آنها و جامعه خود را.

اگر یک کودک می گوید که آنها می ترسند و یا عصبانی شما چه می گویند ؟

BDT: اذعان کودک احساسات. پدر و مادر ممکن است احساسات مشابه. “من می دانم آن را ناراحت کننده برای شنیدن و دیدن این چیزها اتفاق می افتد. آن من ناراحتی بیش از حد زمانی که همه چیز بد مانند این اتفاق می افتد. نژاد پرستی بسیار ناعادلانه است. اما این باعث می شود من احساس می کنم بهتر است بدانید که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که می خواهید به تغییر همه چیز.” قادر به ارائه نمونه های خاص از عوامل تغییر جامعه مفید خواهد بود. قادر به صحبت در مورد اعضای خانواده انجام می دهند به صحبت کردن در برابر بی عدالتی است که به خصوص مفید است. اقدامات همیشه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است.

همکاران: اگر یک کودک به شما می گوید که آنها عصبانی هستند که مناسب است. لازم نیست آنها را وادار به پنهان کردن خود را احساسی بیان. اما مطمئن شوید که برای کمک به آنها را شناسایی راه هایی برای ابراز خشم خود را به شیوه ای سالم است که ممکن است شامل روزنامه نگاری و یا ورزش به انتشار انرژی از بدن خود را.

اگر یک کودک می ترسد برای یکی از دوستان خود شما چه می گویند ؟

BDT: “من می توانید ببینید که شما نگران دوستان خود. چه چیزی شما فکر می کنم ما می تواند انجام دهد که ممکن است کمک به او و یا او؟” با توجه به وضعیت این می تواند یک فرصت برای بحث در مورد آنچه در آن به معنی متحد و چگونه به ایستادگی در همبستگی با فرد دیگری.

گواهى ثبت د-تشدید: چگونه مسابقه ممکن است بر آنچه تماشاگران نامیده می شود برای انجام این کار در مواردی مانند جورج فلوید را

همکاران: اگر یک کودک می ترسد برای یکی از دوستان خود با آنها صحبت در مورد آن دسته از احساسات است. اجازه می دهد تا کودک برای بیان همین دلیل آنها ممکن است از ترس و کمک به آنها را شناسایی و چگونه آنها می توانند خود را بررسی اچ ایمنی برای کاهش اضطراب یا ترس. بخشی از آنچه که باعث اضطراب ترس از ناشناخته ها. اگر شما یک برنامه عمل آن را کاهش دهد و برخی از این ترس است.

چگونه می تواند پدر و مادر بحث در مورد اجرای قانون در راه است که صادق است اما همچنین نمی دلسرد کردن کودکان به دنبال کمک از اجرای قانون زمانی که مناسب است ؟

BDT: بسیاری از مأموران پلیس تبدیل به افسران پلیس زیرا آنها می خواهند برای کمک به مردم. و بار وجود دارد زمانی که ما واقعا می خواهید یک افسر پلیس به ما کمک می کند – برخی از نمونه – اگر شده است وجود دارد یک تصادف و یا اگر کسی در زمان چیزی که متعلق به ما ، اما گاهی اوقات یک افسر پلیس چه رسد به امروز. وقتی اتفاق می افتد که ما ممکن است شروع به فکر می کنم که تمام افسران پلیس می خواهم که. اما این مهم است به یاد داشته باشید که این درست نیست.

همکاران: من فکر می کنم که این بسیار مهم است برای صحبت با کودکان در مورد اجرای قانون است. برای مثال شما می توانید با آنها صحبت کردن در مورد چگونه آنها محافظت از قوانین در جامعه مانند ساخت مطمئن شوید که مردم نمی درایو بیش از حد سریع به طوری که آنها نمی خواهد آسیبی به خود یا دیگران. ارائه نمونه های روشن در مورد راه هایی که اجرای قانون کمک می کند تا جامعه اجازه خواهد داد که کودک برای درک بهتر. شما همچنین می توانید صادقانه در مورد شرایطی مانند خشونت پلیس و اجازه دهید کودکان می دانند که برخی از ماموران پلیس با شکستن قوانین. اگر شما یک افسر مورد اعتماد در جامعه خود را ممکن است آن را خوب به همچنین اجازه می دهد تا کودک را به صحبت کردن با آنها را در فرد به کاهش ترس خود را.

باید این مکالمات تواند متفاوت باشد بسته به نوع مسابقه کودک ؟

BDT: کودکان از رنگ به احتمال زیاد به تجربه نژادپرستانه برخورد آنها به عنوان مسن تر. آنها نیاز به کمک به درک خود را به ارزش و احساس در تأیید هویت خود را به عنوان افراد جوان از رنگ با وجود پیام های منفی آنها ممکن است از دیگران. پدر و مادر از رنگ می خواهید برای بالا بردن اعتماد به نفس و قدرت کودکانی که نه جرئت توسط افراد دیگر نژاد پرستی. این نیاز به مقدار زیادی از گفتگو در مورد نژاد پرستی و چگونه به مقاومت در برابر آن در حال انجام راه خود را در سراسر زندگی کودکان است.

سفید کودکان اغلب جدا نژادی به عنوان یک نتیجه از تفکیک مدارس و محله ها و در نتیجه محدود در درک خود را از مردم متفاوت از خود را دارند. سفید پدر و مادر که می خواهند برای قطع چرخه نژادپرستی باید یاد بگیرند به صحبت کردن با کودکان خود در مورد آن و مدل خود را ضد نژادپرستانه فعالیت است.

ET: با توجه به تحقیقات سفید پدر و مادر اغلب نمی صحبت کردن با کودکان خود در مورد مسابقه و یا ممکن است بر “دیدن نیست رنگ.” مفهوم colorblindness یا “نه دیدن رنگ” بیشتر از مفید و مضر می کند و افتخار یک فرد هویت. … برای خانواده های پژوهش نشان می دهد … مکالمات باید تمرکز بر بالا بردن ضد نژادپرستانه کودکان و تشویق بیشتر دوستی با کودکان از دیگر نژادها.

بسیاری از این مرگ و میر جلب توجه چون فیلم از ویروسی می رود. آنچه که باید ما می گویند که اگر فرزند ما می خواهد به آن را ببینید ؟

BDT: وجود دارد بسیاری از بزرگسالانی که نمی خواهید برای دیدن چنین فیلم. من نمی خواهد آن را به یک کودک در همه. هنگامی که یک تصویر در آن بسیار دشوار است به آن را دریافت کند. گفت: منطقی است که برای توصیف آنچه اتفاق افتاده است و بحث در مورد اینکه چرا این اشتباه بود. این احتمال نیز وجود دارد که کودکان با دسترسی به اینترنت می توانید با مشاهده این فیلم بدون یک فرد بالغ را اجازه یا کمک. صحبت کردن در مورد آن را پس از این واقعیت کمک خواهد کرد که کودکان خود را پردازش احساسات است.

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’

همکاران: شما نباید خود را نشان می دهد فرزندان این فیلم به عنوان آن ممکن است افزایش احتمال آنها دچار علائم تروما یا کابوس. آنچه ما می دانیم از تحقیقات در شاهد بلایای طبیعی است که افراد ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به اختلال استرس پس از سانحه و حتی غیر مستقیم از طریق قرار گرفتن در معرض این حوادث است.

چه چیزی به ما می گویند اگر در این دوره از این گفتگو یک کودک می گوید چیزی نژادپرستانه?

BDT: پرس و جو در مورد آن با کنجکاوی و نه قضاوت. “من تعجب که چرا شما گفت که…” پس از شنیدن بیشتر در مورد آنچه که کودک فکر شما می تواند ارائه دهد اصلاح با ارائه اطلاعات جدید است. “شما می دانید بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم که درست است اما من فکر نمی کند چرا که….”

همکاران: من فکر می کنم اولین چیزی که به انجام این است که نه دفاعی. شما می خواهید به پرورش ارتباطات باز با کودک خود. اما من فکر می کنم شما باید به کشف این که چرا آنها که به نظر جایی که آنها آن را یاد بگیریم و به آنها بگویید که چرا آنچه که آنها در اشتباه بود. آن ممکن است مفید برای شما به عنوان یک پدر و مادر به فکر می کنم در مورد راه هایی که شما ممکن است ناخودآگاه ابراز نگرش نژادپرستانه.

والدین چگونه می توانند توضیح شورش در راه است که نمی شود چشم پوشی از خشونت اما همچنین نمی کند حداقل رساندن حس بی عدالتی سوخت آنها ؟

BDT: کودکان درک مفهوم بی عدالتی و همچنین به عنوان تجربه از نا امیدی. سال ها و سال ها از بی عدالتی – نژاد پرستی – در نتیجه خشم شدید و نا امیدی. این گفتگو پس از آن می تواند در مورد آنچه که ما باید انجام دهید برای رفع ادامه بی عدالتی.

جورج فلوید تظاهرات: خشم سیل شهرستانها ایالات متحده

همکاران: من فکر می کنم مهم است که برای پدر و مادر به صداقت. به اشتراک گذاری خود را صدمه دیده و خشم یا ناامیدی خود را با کودک است. شما همچنین باید به بحث در مورد راه های مختلف در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی از قبیل تماس خود را محلی سیاستمداران یا حتی بازدید از دفتر خود به بحث با آنها در مورد تغییر سیاست برای کاهش بی عدالتی است.

منابع برای پدر و مادر

  • برای کتاب های برخورد با عدالت اجتماعی موضوعات: عدالت اجتماعی, کتاب
  • برای نوجوانان در برخورد با تیراندازی پلیس: نفرت تو را با انجی توماس.
  • برای کودکان (سنین 4-8): چیزی اتفاق افتاده است در شهر ما: یک کودک داستان در مورد نژادی و بی عدالتی توسط ماریان کلنو ماریتا کالینز و ان Hazzard
  • به خصوص مفید برای سفید پدر و مادر: بالا بردن سفید بچه ها: آوردن تا کودکان با نژاد ناعادلانه امریکا توسط جنیفر هاروی
  • پدر چرا من قهوه ای?: سالم گفتگو در مورد رنگ پوست و خانواده بدفورد F. پالمر
  • یک چیز وحشتناک اتفاق افتاده است توسط مارگارت هلمز

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

  • چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد خشونت
  • چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد تیرباران های دسته جمعی
  • چگونه به منظور بالا بردن فمینیستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de