ایسنا عذرخواهی شنبه پس از نشان دادن یک دادهنمایی در هوا می کشد که بازار سهام واکنش به مشخصات بالا به کشتار مردان سیاه و سفید از جمله مرگ های اخیر جورج فلوید.

نمودار پخش در روز جمعه در طول روباه را زنده پوشش خبری و مثبت نشان دادند تغییرات بازار سهام پس از یک هفته مارتین لوتر کینگ جونیور ترور و پلیس قتل مایکل براون و جورج فلوید بودند که هر دو غیر مسلح هنگامی که آنها از دست داده و زندگی خود را به افسران.

نوار نمودار همچنین نشان داد که 1.2 درصد تغییر مثبت پس از تبرئه دو رو محاکمه در رحم, 1992 ضرب و شتم رادنی کینگ. اطلاعات ذکر شده در گرافیک شامل “درصد تغییر” در S&P 500 در بازار “یک هفته پس از رویداد است.”

یک فاکس نیوز گفته سخنگوی ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای که نمودار باید پخش بدون نیاز به اطلاعات بیشتر در حال اضافه شده است.

کسب و کار: Yelp است اضافه کردن یک ابزار جدید جستجو برای کسب و کار متعلق به

طول کشیده در حالی که متصل: سیری می تواند بی سر و صدا ضبط ویدیو پلیس

“دادهنمایی استفاده FOX News Channel ویژه گزارش به نشان دادن عکس العمل بازار به تاریخی دوره ناآرامی های مدنی باید هرگز پخش در تلویزیون بدون کامل بافت. ما عذر خواهی برای کوردلی از این تصویر و این موضوع را به طور جدی” فاکس نیوز سخنگو در بیانیه ای گفت:.

در یک ویدئو از پوشش اخبار ارسال شده به توییتر شما می توانید شنیدن اخبار لنگر ارائه پس زمینه در مورد آنچه باعث تغییرات شاخص S&P 500 پس از رویدادهای فرهنگی.

“در طول تاریخ وجود داشته است قطع ارتباط بین آنچه که سرمایه گذاران تمرکز و آنچه اتفاق می افتد در سراسر نقاط کشور” لنگر گفت.

دیگر رسانه های خبری از جمله ثروت بلومبرگ و وال استریت ژورنال را تحت پوشش مسیر بازار در زمان ناآرامی های مدنی.

تظاهرات فنر در سراسر کشور در هفته های اخیر بر روی پاشنه از فلوید مرگ به عنوان بسیاری از تماس برای برابری نژادی و پایان دادن به خشونت پلیس. شواهدی وجود دارد که بازار سهام در پاسخ به اعتراضات: سهام چند اسلحه و مهمات سازان رسید و هفته گذشته پس از تظاهرات رشد خشونت آمیز.

هنوز چند عوامل منجر به تغییرات بازار سهام از جمله چگونه سرمایه گذاران پاسخ به این کشور شغل, عملکرد, رفتار مصرف کننده, صنعت و عملکرد.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de