شهر کمبریج, Ind. — چهار کودک کشته شدند روز شنبه هنگامی که خودرو در آن بودند در بین 70 زده شد یک نیمه-تراکتور-تریلر و آتش گرفت.

کسانی که کشته شدند Anesa Noel Acosta, 15; قوینتین Michael McGowan, 13; Brekkin رایلی بروس, 8; و Trentin کمال بروس 6 با توجه به ایالت ایندیانا پلیس در انتشار اخبار. آنها همه خواهر و برادر.

یک رهگذر کشیده 2020 شورلت مالیبو راننده هارون بروس, 34, از, Kansas City, Missouri, خارج از وسیله نقلیه خود را با توجه به انتشار. پزشکی هلیکوپتر پرواز به شدت مجروح و راننده به بیمارستان Eskenazi در ایندیاناپولیس. او همچنان در شرایط بحرانی در بخش سوختگی با توجه به کلانتر سفت Retter.

هیچ یک از شورلت مسافر — چهار فرزند — قادر به فرار از انتشار گفت. آتش نشانان از شهرستان کمبریج سبزی چنگال و Hagerstown در پاسخ به خاموش کردن آتش.

“این دشوار است. آن را بسیار دشوار” Sgt. جان بولینگ از ایالت ایندیانا پلیس گفت:. “می توان آن را از نظر احساسی تخلیه در اولین پاسخ هنگامی که شما در یک صحنه به عنوان تلاش است که به عنوان یک. از دست دادن زندگی غم انگیز است, اما آن را سخت به خصوص زمانی که این کودکان است.”

راننده یک کامیون Kenworth موفق به روند کند ساخت و ساز در منطقه و سقوط کرد یک شورلت, ماشین سواری, پلیس گفت:.

کامیون تحت فشار قرار دادند به عقب از دیگر نیمه تراکتور-تریلر سپس تحت فشار قرار دادند و ماشین خاموش خط سمت چپ بر روی یک berm که در آن هر دو خودرو پشت سر هم به شعله های آتش کشته شده است.

راننده یک 2004 Kenworth truck کوری Faithfully, 31, از Camden, اوهایو فرار خود سوختن کامیون و گرفته بود به رید بهداشت با غیر تهدید کننده زندگی صدمات انتشار گفت. یک Wayne County Sheriff دفتر تحقیقات نشان می دهد مواد مخدر شد و عامل مؤثر در تصادف و Faithfully رزرو شده بود حدود 1:20 صبح جمعه در وین زندان شهرستان پس از درمان خود را در رید.

او در مقدماتی متهم به چهار فقره جنایت بی پروا قتل چهار فقره جنایت عامل در حالی که مست باعث مرگ و جنایت شمارش عامل در حالی که مست و باعث آسیب جدی بدن با توجه به انتشار اخبار از Retter.

این حادثه زمانی رخ داد که Faithfully بود رو به مشرق کشیدن لود جعبه تریلر در خط راست. با توجه به بازی بولینگ, Faithfully آمد بر ترافیک بود که آهسته اما حرکت آن را به عنوان ادغام سمت چپ که در آن منطقه ساخت و ساز وست از ایندیانا 1 تبادل قریب ترافیک به یک خط. Faithfully موفق به آهسته خود را Kenworth زده و عقب کند شورلت.

Faithfully رانندگی نامنظم و با سرعت بالا قبل از حادثه با توجه به کلانتر انتشار. مقدماتی گزارش سم شناسی نشان داد که Faithfully متعدد مواد مخدر در سیستم خود را.

این Kenworth تحت فشار قرار دادند شورلت به عقب سمت چپ گوشه ای از یکی دیگر از نیمه کشیدن پشت سر هم تریلر که داشت آهسته به ادغام دولت انتشار پلیس گفت:. دوم پشت سر هم تریلر پاره بود آن محور به عنوان Kenworth ادامه داد: هل دادن شورلت از طریق خط سمت چپ و به ميانه که در آن هر دو خودرو آتش گرفت.

راننده دوم کامیون توماس فلاهرتی, 57, Springfield, اوهایو مجروح شد.

دنبال مایک امری در توییتر: @PI_Mike.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de