سابق کارآموز برای NYCFC متهم کرده است مهاجم سابق دیوید ویلا از آزار و اذیت جنسی.

اتهامات آمد و در تاریخ 17 ژوئیه از یک کاربر توییتر به نام Sklyer ب 38 ساله ویلا با هرگونه تخلف و باشگاه اعلام کرد در روز چهارشنبه آن را بررسی می کند.

“آزار و اذیت من را از طریق رفت در NYCFC خیلی بد است که در حال حاضر این ایده از ورزش حرفه ای من وحشتزده” خواندن یک توییت از حساب. “ماندن در رشته دو و میدانی من وحشتزده. من تغییر حرفه ای تمام من چون گه آنها را به من خراب رویاهای من.

“من فکر کردم من بود و گرفتن فرصت از زمان زندگی من وقتی است که در مجموع ، آنچه که من کردم شد دیوید ویلا لمس کردن من هر f—ing روز و کارفرمایان تفکر عالی بود کمدی مواد است.”

سابق کارآموز مشغول به کار برای این باشگاه در سال 2018 با توجه به یاهو ورزشی و همچنین ادعا کرد که او “اتوبوس” “مسخره” و “هل” در حالی که کار برای این تیم است.

اتهامات آمده است که بیشتر زنان در ورزش رو به جلو آمده اند پس از واشنگتن پست گزارش که در آن 15 سابق واشنگتن فوتبال کارکنان — و دو روزنامه نگار — گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط عالی تا کارکنان.

ویلا رد ادعا در یک بیانیه ارائه شده به سایت توسط نماینده او.

“من به شدت شی به اتهامات ساخته شده در مورد من در توییتر,” او گفت:. “این اتهامات کاملا غلط و من انکار آنها.

“این سخت است برای درک این که چرا مطرح نشده بود قبلا اگر هر یک احساس ناراحت کننده در هر زمان” او افزود: قبل از درخواست “رسانه ها و مردم لطفا به احترام حق من به اصل برائت در این زمینه است.”

این تیم در یک بیانیه گفت: “New York City Football Club آموخته از اتهامات ساخته شده توسط سابق کارآموز با دیدن آنها در رسانه های اجتماعی. این موضوع ما را بسیار جدی و نه تحمل آزار و اذیت از هر نوع و در هر زمینه از سازمان ما است. ما بلافاصله رسیدگی به این موضوع است.”

ویلا برای NYCFC از 2014-18 به عنوان اولین تعیین بازیکن قبل از پایان کار خود را در ساز و برگ Vissel کوبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de