واشنگتن – فورد مدیران را تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به همین یک ماسک صورت در طول سفر خود به یکی از کارخانه های پنج شنبه, اما او گفت: او تصمیم گرفت به آن را می پوشند در نزدیکی عکاسان چرا که او “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که دیده شد برگزاری سرمه ماسک با مهر ریاست جمهوری اما نه با پوشیدن آن گفت: او قرار داده و آن را در پیش از آن در تور. فورد مقامات همراه رئیس جمهور دیده می شد با پوشیدن ماسک های صورت, با توجه به سفر خبرنگاران با رئیس جمهور.

رئیس جمهور آمده است تحت بررسی در گذشته تا حد زیادی نادیده گرفتن توصیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن توصیه می کند آمریکایی ها پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن که یادداشت CDC مشاوره اجباری نیست, توصیف کرده است این تصمیم به عنوان یک “انتخاب شخصی است.”

ویلیام رس فورد جونیور اجرایی رئیس Ford Motor Co., تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک زمانی که او وارد شده در کارخانه است که تولید هواکش با توجه به شرکت بیانیه صادر دقیقه پس از رئیس جمهور رفتگان تسهیلات.

فورد بزرگ نوه بنیانگذار شرکت هنری فورد.

“بیل فورد تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک هنگامی که او وارد شدند” این شرکت در بیانیه ای گفت:. “او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از بیش از سال است. رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید میشیگان ریاست جمهوری در یک میدان نبرد برای برجسته کردن تلاش فورد ساخته شده است در تولید هواکش برای مقابله با این بیماری همه گیر. میشیگان دارای رتبه چهارم coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا و هزاران نفر از دولت به ساکنان دستور داده شد به تخلیه این هفته بیش از سد شکست که باعث رکورد جاری شدن سیل.

از رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد پوشیدن ماسک همانطور که او با نزدیک شدن خبرنگاران به سفر با او در دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در یکی دیگر از منطقه “که در آن آنها آن را ترجیح داده است.” پرسید که چرا او کاهش یافته است به پوشیدن یک در مقابل دوربین تهمت گفت: “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

کاخ سفید به تازگی اجرا جدید اقدامات ایمنی پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus و سه نفر از اعضای coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه پس از نزدیک شدن به کسی که تست مثبت برای این بیماری است. بال غربی موظف است که هر کسی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور آزمایش روزانه و مشاوران ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها نه در میز خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه سوالات مشابه در بازدید این ماه به یک Honeywell تسهیلات است که تولید N-95 ماسک در ققنوس و پزشکی توزیع کننده کارخانه در آلن تاون پنسیلوانیا است. در طول ققنوس دیدار او با پوشیدن یک ماسک اما بعدا به خبرنگاران گفت که او عینک یک ماسک “پشت صحنه” قبل از اینکه به او گفته شد لازم بود.

در مورد خواسته فورد مدیران بودند که با پوشیدن ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “انتخاب کنند.”

میشیگان دادستان کل دانا Nessel یک دموکرات با صدور نامه سرگشاده ای در روز چهارشنبه با دعوت از رئیس جمهور برای حفاظت از کارکنان فورد با پوشیدن ماسک.

“در حالی که من اداره نمی خواهد عمل به شما جلوگیری از تور فورد گیاه من بپرسید که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن پوشش صورت خود را,” او نوشت. “این است و نه فقط سیاست فورد موجب فرماندار دستور اجرایی. آن است که در حال حاضر قانون این دولت است.”

Nessel سی ان ان گفت در روز پنج شنبه که اگر تهمت موفق به پوشیدن ماسک “او خواسته می شود به بازگشت به هر محصور امکانات در داخل کشور ما است.”

او همچنین هشدار داد که او ممکن است اقدام علیه هر شرکت است که اجازه می دهد تا او را داخل امکانات بدون ماسک.

“ما به سادگی نمی توانیم آن را در اینجا در کشور ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de