ایالتی فلوریدا دفاعی مقابله با ماروین ویلسون گفت: اوایل روز شنبه که او و همکار Seminoles اعضای تیم را تحریم کردند, تیم, تمرینات نا امید اولین سال مربی مایک Norvell را از دست داده و در سراسر کشور تظاهرات از جورج فلوید مرگ است.

با توجه به نقل قول توییتی توسط یک خبرنگار ورزشی که 38 ساله مربی ادعا کرد او نشستم با هر بازیکن به صورت فردی. ویلسون گفت که اتفاق افتاده است در همه توسط خود را شمارش.

“مرد این اتفاق رخ نداد یال” ویلسون توییتی اوایل صبح روز پنج شنبه. “ما یک تولید متن که ارسال شد به همه. هیچ یک در یک بحث بین ما و مربی است. این یک دروغ است و من و هم تیمی های من به عنوان یک کل خشمگین هستند و ما نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی #hunchoout.”

پیام های سمت چپ توسط ایالات متحده آمریکا امروز ورزش به ایالتی فلوریدا ورزشی بخش در این زمینه شد و بلافاصله بازگشت.

مرگ فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس برگزار شد و گردن خود را با یک زانو به مدت هشت دقیقه متوالی است موجب خشم و نه روز از تظاهرات در سراسر کشور است. بسیاری از چهره های ورزشی از صحبت کردن در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

Norvell که سفید است در زمان بیش در تالاهاسی پس از چهار سال از روی لئامت دادن در ممفیس. او به ارث برده این برنامه از ویلی Taggart که مربی FSU برای دو فصل ناموفق. Taggart است که آفریقایی آمریکایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net