فمینیسم است که گاهی اوقات به عنوان دیگر کلمه “f” یک اصطلاح تا لود معنای آن است که اغلب پنهان احساسات شدید در اطراف آن است.

این انعکاس در یک بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شده در این ماه است که در بر داشت که در حالی که نزدیک به 80 درصد از آمریکایی ها حمایت از برابری جنسیتی و فمینیسم تعریف شده است به عنوان “نظریه سیاسی, اقتصادی و برابری اجتماعی از جنس” by Merriam-Webster — تنها 61 درصد از زنان و 40 درصد مردان می گویند: “فمینیستی” توصیف آنها بسیار یا تا حدودی هست.

“من فکر می کنم ‘شناسایی به عنوان فمینیستی” و “بدل به” شناسایی با پهنای گسترده ای اجتماعی و مسائل سیاسی که در همسویی با سیاست معاصر از حقوق صاحبان سهام و ترمیم عدالت'” گفت: Karla هالووی که تدریس آفریقایی آمریکایی مطالعات زنان مطالعات و قانون در دانشگاه دوک است. “فمینیسم گرفته شده است به معنی یک دیدگاه مشترک در مورد این مسائل اما به دلیل مسائل مربوط به تقسیم حوزه های آن تبدیل به هل دادن کنار این برچسب به جای درک آن را به عنوان یک دسته بندی است که می تواند و می کند حاوی پیچیدگی است.”

فمینیستی واژه نامه: از آنجا که ما نمی همه عمده در مطالعات جنسیت

در حالی که سه چهارم از خود-شناسایی فمینیست می گویند این کشور نمی توان به اندازه کافی دور در دادن زنان حقوق برابر با مردان تنها 39 درصد از غیر فمینیست می گویند همان با توجه به بررسی های که در بر داشت در بخش همراه جنس نژادی و سیاسی خطوط به عنوان به خوبی.

در میان بررسی يافته های پژوهش:

آمریکایی ها می گویند زنان سفید بهره برده اند بیشتر از فمینیسم

حدود شش-در-ده بزرگسالان ایالات متحده می گویند فمینیسم کمک کرده است تا زندگی سفید, سیاه و اسپانیایی زنان حداقل یک کمی. اما در حالی که بیش از یک سوم می گویند فمینیسم کمک کرده است تا زنان سفید پوست, بسیاری, تنها 21 درصد آن را می گویند انجام همین کار را برای زنان و فقط یک در ده می گویند فمینیسم را کمک به زنان فقیر زیادی است.

هالووی گفت: جنبش فمینیستی شامل زنان سیاه و زنان از رنگ. بسیاری از زنان سفید پوست, او گفت:, در ادامه برای بهره مندی از هماهنگی با مردان در قدرت است. آن را یکی از دلایل جنسیتی کارشناسان می گویند 53 درصد از زنان سفید رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل 94 درصد از زنان در سال 2016 با وجود سابقه جنسیتی رفتار است. محرومیت زنان از جنبش فمینیستی او گفت: به خصوص دردناک از آنجا که هیچ کدام از این کار شده اند که بدون آنها.

“زنان از حقوق مدنی نسل همیشه اشاره کرد که چگونه سفید کنیم در خط مقدم بودند که حمایت خود را از آزادی به وکالت, کیر سیاه, زنانی که نگهداری خانه های خود را, فرزندان, شیوه زندگی خود را امن” او گفت:. “زن سیاه شد, محروم, توسط سیاست های فمینیسم در همان زمان که ما ملات ساخته شده است که آن را ممکن است.”

فمینیست: زنان رنگ که نام شما باید بدانید

تنها 42 درصد در نظرسنجی پیو گفت: فمینیسم امروز بسیار یا تا حدودی فراگیر. بیش از نیمی از زنان با مدرک دانشگاهی و همچنین دموکراتیک زنان گفت: فمینیسم است فراگیر در مقایسه با تنها 36 درصد از جمهوریخواهان زنان است.

سفید مردان و زنان بیشتر احتمال دارد به توافق با صفات منفی فمینیسم — حدود نیمی می گویند این پلاریزه در مقابل حدود یک سوم از سیاه و اسپانیایی بزرگسالان که می گویند همین است. و حدود یک سوم از سفید بزرگسالان می گویند آن را از رده خارج و در مقابل حدود یک چهارم از سیاه و اسپانیایی بزرگسالان که می گویند ،

برخی از مردان شناسایی به عنوان “فمینیستی” اما یک سوم فکر می کنم زنان دستاوردهای آمده اند در هزینه های خود را

این بررسی نشان داد 9 درصد از مردان می گویند “فمینیستی” توصیف آنها بسیار خوب و 31 درصد گفت: این توصیف آنها تا حدودی هست.

یک مطالعه 2009 در کلیشه های فمینیستی از مردان یافت می شود که یک فمینیستی “مرد” بود به عنوان داشتن کمتر کلیشه ای ویژگی های مردانه از جمله قدرتمند کمتر و کمتر hetereosexual. نویسندگان می گویند نتایج “نشان می دهد که حداقل در برخی از ابعاد یک فمینیست مرد مردانگی ممکن است سؤال شود که به نوبه خود ممکن است مانعی برای مردان در اتخاذ فمینیستی برچسب.”

دموکراتیک مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان جمهوری خواه مردان می گویند فمینیستی توصیف آنها را به خوبی با توجه به پیو.

این بررسی نشان داد نزدیک به یک سوم از مردان بر این باورند زنان سود در جامعه آمده اند در هزینه از مردان است. خواه مردان دو برابر به احتمال زیاد به عنوان دموکراتیک مردان می گویند که احساس می کنند در این راه.

در میان جمهوری خواهان و 17 درصد نیز گفت که این کشور بیش از حد رفته در دادن زنان حقوق برابر با مردان.

سابق NFL quarterback فمینیست و فعال همین McPherson گفت: این ممکن است به دلیل محدود کردن راه فرهنگ آمریکایی تعریف مردانگی. مردانگی این است که اغلب تعریف شده کار می کنند. مردان خود را به عنوان ارائه دهندگان از لحاظ تاریخی به عنوان نان آور خود را از شغل مرکزی به هویت خود است. به عنوان به دست آوردن جای پای برابری در محل کار, در سیاست, در مناطق دیگر از زندگی عمومی – بیشتر برخی از مردان احساس خطر می کنند.

روانشناسان: “سنتی مردانگی’ مضر چهره داد و بیداد از محافظه کاران

“نه تنها آن را احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن کار من است که من به حق … اما من همچنین از سمت چپ با گزینه های بسیاری در غیر این صورت. چرا که هویت من به عنوان یک انسان اجازه نمی دهد که من می گویند ” خوب اگر من نمی تواند دکتر من می تواند ، اگر من نمی تواند اصل من می تواند معلم,’,” او گفت:. “تا زمانی که مردانگی این است به دقت تعریف شده … سپس از گزینه های من برای بیان آن به دقت تعریف شده است.”

جمهوری دموکراتیک در مقابل زنان

این نظرسنجی همچنین منتقل استارک تقسیم بین لیبرال ها و محافظه کار زنان است. سه چهارم دموکراتیک و دموکراتیک متمایل به زنان می گویند اصطلاح فمینیستی توصیف آنها را حداقل تا حدودی خوب در مقایسه با 42 درصد از جمهوری خواه و جمهوری خواه متمایل زنان است.

این است که جدید نیست. در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در سال 2017 کلیان کانوی به اجرای موفق انتخابات ریاست جمهوری گفت: او نظر خودش یک فمینیست “در معنای کلاسیک” از آنجا که او گفت: این جنبش در نظر گرفته شده است ضد نر و طرفدار سقط جنین.

دموکراتیک زنان در میان حداقل به احتمال زیاد به می گویند که آنها انتظار برابری جنسیتی در آینده است. اما اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها بر این باورند در نهایت زنان باید از حقوق برابر با مردان.

“ما نیاز به شروع دوباره” هالووی گفت. “پال خواستار قطع بودجه دولت از موسسات و بازسازی ارزش به طوری که زنان از رنگ زنان با محدود اقتصادی به معنی زنان شده اند که از بدن خارج و معلول با شعار ‘رویای آمریکایی’ هستند معماران جدید خود سازند. نه یک صندلی در پشت میز اما تعیین اندازه و شکل و عبادت آمده است که به جدول.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de