اف بی آی معتقد است که یک دانشمند چینی با لینک کلیک کنید برای پکن نظامی پنهان در چین کنسولگری در سان فرانسیسکو به منظور فرار از بازداشت و پس از او متهم به تقلب ویزا با توجه به براده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سان فرانسیسکو.

وحی می آید پس از واشنگتن گفت: این دستور پکن برای بستن کنسولگری خود را در هوستون, تگزاس, روز جمعه در میان اتهامات جاسوسی – یک حرکت چین قول داد به مقابله به مثل در برابر روابط بین دو ابرقدرت عمودی پایین ترین نرخ های جدید بیش از coronavirus تجارت و پکن حرکت به ادعای قدرت بیشتر بیش از هنگ کنگ.

با توجه به دادگاه براده تنگ خوان زیست شناسی محقق در دانشگاه کالیفرنیا دیویس سوال شد توسط FBI در تاریخ 20 ژوئن به اتهام تقلب ویزا شش روز بعد. محققان ادعا او به دروغ ادعا کرد او درخواست ویزا که او تا به حال نه در خدمت ارتش چین. اما عکس او در یک زندان نظامی کشف شد و بعدها مسلم است که او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک محقق در چین نیروی هوایی ارتش دانشگاه علوم پزشکی (FMMU) با توجه به براده.

واشنگتن در مقابل پکن: چین متعهد به قصاص پس از تماس با ما سفارشات خود کنسولگری بسته

پس از اینکه مورد سوال توسط FBI, تنگ فرار به چین, سان فرانسیسکو, کنسولگری, “که در آن FBI ارزیابی او مانده است” ایالات متحده دادستان ها ادعا می کنند.

دادگاه براده شد منتشر شده در جولای 20.

در طول مصاحبه تنگ محروم خدمت در ارتش چین و ادعا کرد که با پوشیدن لباس نظامی لازم بود برای حضور در FMMU. نه چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو و نه تنگ می تواند بلافاصله رسیده به نظر بیشتر. وزارت امور خارجه ایالات متحده نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دادگاه براده همچنین ذکر است دو نفر دیگر به تازگی به اتهام محققان چینی مظنون به ارائه اطلاعات نادرست در مورد هویت خود به مقامات به منظور باقی مانده در ایالات متحده این پژوهشگران مشغول به کار در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و دانشگاه بود. دادگاه براده نه به صراحت متهم هر یک از محققان چینی از خاص جاسوسی جرایم مرتبط.

اما براده گفت: پرونده های آنها جدا نیست و به نظر می رسد “به عنوان بخشی از یک برنامه انجام شده توسط (چین نظامی) – و به طور خاص FMMU یا مرتبط موسسات – ارسال نظامی دانشمندان به ایالات متحده آمریکا با ادعای نادرست با غلط را پوشش می دهد و یا اظهارات نادرست در مورد واقعی خود را استخدام. وجود شواهد در حداقل یکی از این موارد یک نظامی دانشمند کپی و یا سرقت اطلاعات از

موسسات آمریکایی در جهت نظامی مافوق در چین است.”

چین وزارت امور خارجه بارها رد اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت چین در تلاش است به سرقت اسرار آمریکا و یا انسداد بیش از coronavirus همه گیر تجارت و یا دیگر disputatious مسائل به عنوان مخرب تهمت و بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات استراتژی برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از خود حکومت اشتباهات.

مارکو روبیو و تهمت مقامات دولت مشخص چین هوستون کنسولگری به عنوان یک مرکز برای جاسوسی است. اما هنوز معلوم نیست چه چیزی باعث این تصمیم به منظور تسهیلات بسته در عرض 72 ساعت با توجه به این که واشنگتن به مدت طولانی متهم پکن با دلیل خوب پرورش یک شبکه ای از جاسوسان خود در خارج از کشور دیپلماتیک ترکیبات و جاهای دیگر.

در سخنرانی روز شنبه طی یک سفر خارج از کشور به دانمارک, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نظر می رسد نشان می دهد که این حرکت بخشی از یک رویکرد کلی به کمتر تحمل نسبت به چین بیش از آن برخيزد. “رئیس جمهور تهمت است گفت:” به اندازه کافی است. ما در حال رفتن به اجازه این را ادامه دهد.” Pompeo گفت. “ما در حال تنظیم انتظارات روشن برای چگونه حزب کمونیست چین در حال رفتن به رفتار می کنند.”

روز سه شنبه وزارت دادگستری تحت تعقیب دو هکرهای چینی به اتهام سرقت اسرار تجاری از صدها جهانی اهداف و کاوش برای آسیب پذیری در ایالات متحده شرکت های درگیر در توسعه COVID-19 درمان و واکسن.

DOJ: هکرهای چینی متهم در سرقت اسرار تجاری نیز جستوجو کرد بیش از coronavirus

اما دانیل راسل که خدمت در ارشد چند نقش به عنوان یک وزارت امور خارجه و مشاور در دولت اوباما گفت که Pompeo است سوار بر یک “مجموعه ای از به طور فزاینده ای تند و تیز ضد چین tirades” و “چین اتهام که این حرکت بیشتر به انتخابات ریاست جمهوری سیاست از مالکیت معنوی است که سخت به استدلال می کنند با.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de