فقط زمانی که جنگ لفظی بین Anthony Fauci و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسید آماده برای رسیدن به یک detente همه چیز به طور ناگهانی در زمان دیگری ناخوشایند تبدیل شود.

شکسته رابطه بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یک متخصص برجسته در بیماری های همه گیر در ایالات متحده به مدت چهار دهه به پایین ترین سطح پنج شنبه. وخامت اوضاع در چه زمانی ظاهر وحدت — با این حال شکننده است به احتمال زیاد به دور از بیش به عنوان حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Fauci خواهد بود به احتمال زیاد ملاقات با واکنش مردم و جامعه پزشکی و همچنین می تواند موضوع را به تجدید نظر ، آخرین شات: ایالات متحده آمریکا امروز در روز چهارشنبه منتشر شده op-ed توسط کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو که در زمان هدف در Fauci.

“من فقط می خواهم به انجام کار است. من واقعا در آن خوب است. من فکر می کنم من می تواند کمک. و من قصد دارم به انجام آن است.

— Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

ناوارو گفت: از Fauci: “او شده است اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او ، در اواخر ژانویه زمانی که من در این مورد از طرف رئیس جمهور به پایین پرواز از چین Fauci مبارزه در برابر رئیس جمهور شجاع تصمیم — آن را به خوبی ممکن است را نجات صدها نفر از هزاران نفر از آمریکا زندگی می کند. زمانی که من هشدار داد در اواخر ماه ژانویه در یک یادداشت از یک احتمالا همه گیر مرگبار مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفتن در رسانه های خبری به نگرانی نیست.” با شروع در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که coronavirus را “محو” “محو” و/یا “رفتن” بیش از ده بار.

کاخ سفید گفت: op-ed نمی شد پاک قبل از انتشار و ایالات متحده آمریکا امروز گفت ناوارو را op-ed خود را برآورده نمی کنند استاندارد. لایحه استرنبرگ, ایالات متحده, امروز, سرمقاله, صفحه ویرایشگر نوشت: در یک توجه داشته باشید در بالای op-ed: “چند تن از ناوارو را در انتقاد از Fauci — در چین محدودیت های مسافرتی, خطر از coronavirus و کاهش نرخ مرگ و میر — بودند گمراه کننده و یا فاقد زمینه است. به عنوان مثل ناوارو را op-ed برآورده نمی ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت-بررسی استانداردهای.” او افزود: “ما در برخورد به طور مستقیم با ناوارو و نمی دانم که آیا او به سخن هر کس دیگری در کاخ سفید درباره بیانیه خود را.”

مربوط به: اینجا یک ‘قابل توجه’ تفاوت بین COVID-19 و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی

Fauci رد op-ed by ناوارو گفتن اطلس: “من فقط می خواهم به انجام کار است. من واقعا در آن خوب است. من فکر می کنم من می تواند کمک. و من قصد دارم به انجام آن.” وقتی پرسید که چگونه او می تواند همچنان به زمانی که به نظر می رسد دولت به طور فعال در تلاش برای بی اعتبار ساختن او در این زمان توسط یک مقام ارشد کاخ سفید, شکل Fauci پاسخ داد: “این یک کمی عجیب و غریب است.” او گفت که چنین حملاتی خواهد نافرجام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: “آن را انجام نمی دهد هر چیزی اما منعکس کننده ضعیف بر روی آنها. من نمی فهمم در وحشی ترین رویاهای من چرا آنها می خواهم به انجام این کار است.” Fauci گفت: Navarro: “او در جهان خود را.”

در یک مصاحبه جداگانه با دانشگاه استنفورد پزشکی Dean لوید جزئی Fauci در زمان یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در دولت پاسخ و گفت: وجود دارد یک راه برای صاف منحنی از موارد جدید. “ما می دانیم که ما می توانید انجام دهید که اگر ما تعطیل. اروپایی ها آن را انجام داده اند. مردم در آسیا آن را انجام داده اند. ما نیست خاموش به طور کامل.” بر خلاف اصرار رییس جمهور که زمان آن به اقتصاد کشور و در حال اجرا دوباره Fauci رنگ تیره تر تصویر: “این اتفاق افتاده است — خود را بدترین کابوس طوفان کامل. ما حتی شروع به دیدن پایان آن نشده است. آن را هنوز هم در سطح جهانی تهدید می کند.”

Fauci در عین حال گفت: بار مالی آن است که در جریان رئیس جمهور پس از 2 ژوئن. پس از دکتر انتقاد ایالات متحده در پاسخ به همه گیری و تهمت و انتقاد دکتر Fauci روز دوشنبه ساخته شده پایین کلید بازدید به کاخ سفید برای دیدار با علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد. آن را یک روز پس از دولت منتشر شده یک لیست به واشنگتن پست که شامل انتقاد از دکتر و نشانه بیشتر بحرانی در روابط بین Fauci و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

‘او شده است اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او ،

— کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو انتقاد Fauci در یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز که این مقاله گفت: اشتباهات موجود و هم زندگی نمی کنند تا به استانداردهای سرمقاله خود

این لیست شامل دیدگاه های ساخته شده توسط Fauci در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در مورد چگونه او بلافاصله نگران بدون علامت گسترش و چگونه آمریکایی ها نمی نیاز به پوشیدن ماسک. این بود شرح داده شده توسط برخی از خبرنگاران به عنوان “مخالفان پژوهش” شرح که کاخ سفید به صراحت تکذیب کرد. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در ابتدا گفت: به پوشیدن ماسک, اما همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, معکوس سیاست که در ماه آوریل است.

اما در واکنش به این که “فهرست” سریع بود. در روز سه شنبه توماس فایل جونیور رئیس انجمن عفونی آمریکا با انتشار بیانیه ای به نمایندگی از همکاران خود را پرتاب حمایت خود را پشت Fauci. “تنها راه خروج از این بیماری همه گیر است که با پیروی از علم و توسعه مبتنی بر شواهد شیوه های پیشگیری و درمان به عنوان پروتکل های جدید علمی و دقیق داده ها در دسترس است. دانش تغییرات در طول زمان. است که انتظار می رود. اگر ما هر گونه امید برای پایان دادن به این بحران همه آمریکا باید به حمایت از بهداشت عمومی کارشناسان از جمله دکتر Fauci و ایستاده با علم است.”

روز یکشنبه Adm. برت Giroir تست هماهنگ کننده وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: “ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که Fauci درست شد در توصیه های خود به دولت را به کم کردن سرعت باز کردن کسب و کار: “من احترام دکتر Fauci اما دکتر Fauci نیست 100% درست و او نیز لزوما او اذعان می کند که باید تمام منافع ملی در ذهن است. او به نظر می رسد در آن از بسیار باریک بهداشت عمومی نقطه نظر” Giroir گفت.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دو برابر کردن انتقاد از Fauci پاسخ به همه گیر. “دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات او گفت:” در Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد. “مثل شما لازم نیست که به ممنوعیت آنها را در آینده از بسیار آلوده چین است. من به هر حال آن را و ما را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی است.” او افزود: “آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری چیزها از جمله ماسک های صورت,” او اضافه شده است. “شاید آنها اشتباه است اما بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بنابراین بسیاری از اشتباهات ساخته شده بودند — بسیاری از اشتباهات.”

‘دکتر Fauci نیست 100% درست و او نیز لزوما او اذعان می کند که باید تمام منافع ملی در ذهن است.’

— Adm. برت Giroir تست هماهنگ کننده وزارت بهداشت و خدمات انسانی

“هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما نه فقط,” Fauci گفت: megyn kelly, پادکست هفته گذشته به نظر می رسد که گرفته شده از سوی کاخ سفید به عنوان یک مستقیم توبیخ رئیس جمهور است. اکثر رای دهندگان گفت: آنها تایید شده از Fauci اگر چه اکثریت جمهوری خواهان گفت: بنابراین با شارب به گفته نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی از 1,337 ثبت نام رای دهندگان از ژوئن 17 تا 22 ژوئن. در مجموع 67 درصد از رای دهندگان گفتند که مورد تایید پزشک از جمله 81 درصد از دموکرات 51 درصد از جمهوری خواهان و 67 درصد از مستقل.

در آوریل 3, دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معکوس سیاست های خود را در ماسک و گفت: همه — نه فقط پزشکی کارگران به عنوان آنها قبلا گفت: — باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او توصیه می شود از پوشیدن پارچه پوشش صورت. اما او گفت که او نمی پوشیدن ماسک خود را. “شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست.” در نادر شکستن با سنت اجتناب هر صورت پوشش او در یک آخر هفته گذشته در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

در ماه آوریل گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک درمان برای COVID-19: “من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟” وی افزود: “بنابراین فرض ما آمار بدن با فوق العاده — آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور است.” رئیس جمهور نظرات درو گسترده انتقاد از بهداشت حرفه ای و Reckitt Benckiser RBGPF, +3.35%, که باعث می شود Lysol و Dettol و تمسخر در رسانه های اجتماعی. بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نه جدی. “من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:.

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 بود آلوده به 13.5 میلیون نفر در سطح جهان و 3.5 میلیون نفر در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال کشته 582,596 مردم در سراسر جهان و 137,277 در U. s. Fauci همچنین گفت: کاهش اجتماعی-فاصله مورد نیاز و بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی می تواند در نهایت هزینه و حتی بیشتر زندگی می کند: “ما می دانیم آماری که شما در حال رفتن به آلوده کردن شخص دیگری که پس از رفتن به آلوده شخص دیگری که پس از آن همه ناگهان شما در حال رفتن به آلوده کردن کسی که بیمار می شود و به بیمارستان می رود.”

فراخوانی برای ملت مدارس برای بازگشایی تهمت پیشنهاد مخالف دقیق: “شما از دست دادن مقدار زیادی از زندگی با نگه داشتن همه چیز بسته است.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net