بیش از 25 میلیون آمریکایی شده اند دریافت اضافی $600 در مزایای بیکاری از آوریل. آن کمک کرده است را به برخی از 7.5 میلیون شغل که اضافه شد ماه گذشته اقتصاددانان می گویند.

گتی ایماژ

سود اضافی 600 دلار در هفته مزایای که بیکار آمریکایی ها در حال دریافت به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل ممکن است تنها کسانی که از دست دادن اگر قانونگذاران نمی گسترش و یا جایگزین مزایای اضافی توسط در تاریخ 31 ژوئیه مهلت.

پول کمتری برای خرج کردن در فروشگاه ها و آنلاین ترجمه می تواند به اخراج در بالای نزدیک به 30 میلیون آمریکایی که گذاشته شده در میان همه گیر برخی از اقتصاددانان می گویند.

“اجازه $600 منقضی خواهد بود اقتصادی معادل بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی” گفت: میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه یک سازمان حمایت متمرکز بر حقوق کارگران.

“من واقعا نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به مردم گرفتن مزایای در حال حاضر که ممکن است آنها را از دست بدهند بلکه فرد درب بعدی که قادر به نگه داشتن خود را در فروشگاه های سخت افزاری باز چون از آنها است.”

اگر $600 منقضی 5.3 میلیون شغل می تواند از دست داد تا پایان سال 2021 با توجه به جاش Bivens’ محاسبات یک اقتصاددان در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی. 300 دلار کاهش خواهد در نتیجه نیمی از ضرر و زیان توسط 2021, Bivens گفت MarketWatch, اما هنوز هم می تواند “یک فاجعه است.”

“من واقعا نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به مردم گرفتن مزایای در حال حاضر که ممکن است آنها را از دست بدهند بلکه فرد درب بعدی که قادر به نگه داشتن خود را در فروشگاه های سخت افزاری باز به خاطر آنها’

— میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه

“ما نباید فرض کنیم ما در یک مسیر سر خوردن به recovery – من به شدت شک خواهیم دید که زیان کار در ماه جولای به عنوان ویروس resurged و مردم reimposed اجتماعی فاصله در بسیاری از مکان ها” Bivens گفت. “در نظر گرفتن دور یا بریده شده به عقب [بیکاری] بر فرض که ما در یک مسیر صاف به بهبود است و از این رو واقعا زودرس است.”

این مکمل بیکاری شده است به یک موضوع بحث انگیز در میان قانونگذاران

جمهوری خواهان نگه دارید که اضافی $600 در مزایای بیکاری مانع مردم از بازگشت به کار به خصوص دو سوم از آمریکایی ها که در حال حاضر جمع آوری پول بیشتر در مزایای بیکاری از آنها از شغل خود را با توجه به اقتصاددانان از دانشگاه شیکاگو است.

در بالای که در ماه گذشته در ایالات متحده اضافه شده 7.5 میلیون شغل است که بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نظر به عنوان نشانه ای از بهبود اقتصادی و در نتیجه بدون نیاز به ارائه مکمل مزایای بیکاری.

مرتبط با: اضافی 600 دلار آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در هفته به پایان می رسد در این ماه — چگونه قانونگذاران پیشنهاد به جای آن

اخیرا وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که برگ برنده دولت در نظر ضمیمه در مکمل مزایای بیکاری در آینده بسته محرک است که “بیش از 100%” از کارگران قبل از حقوق و دستمزد.

من به شدت شک خواهیم دید که زیان کار در ماه جولای به عنوان ویروس resurged و مردم reimposed اجتماعی فاصله در بسیاری از مکان ها

— جاش Bivens یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی

دموکرات ها می گویند که مکمل مزایای بیکاری هستند لازم برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای پرداخت اجاره بها و سایر هزینه های بسیار مهم. بعید است که حزب دموکرات-کنترل خانه را ثبت نام کردن در یک بسته محرک نیست که شامل مکمل مزایای بیکاری سیاست کارشناسان می گویند.

همچنین نگاه کنید به: جمهوری خواهان شروع به کار خواهد کرد در سنا در $1 تریلیون coronavirus امداد بسته Mnuchin می گوید:

آمریکا اتاق بازرگانی یک گروه لابی گری برای کسب و کار فکر می کند 600 دلار در هفته است بیش از حد سخاوتمندانه.

این گروه به رسمیت می شناسد که مزایای اضافی اجازه داده اند بسیاری از آمریکایی ها به صرف پول است که پشتیبانی از شغل. اتاق فشار برای حداکثر 400 دلار در هفته مزایای بیکاری.

“خروج 600 دلار خطرات قابل توجهی مشکلات فردی و همچنین به عنوان یک کاهش در مصرف است که نگه می دارد به عقب بهبود اقتصادی” توماس Donohue, مدیر عامل شرکت ایالات متحده در اتاق بازرگانی گفت: در نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس نانسی پلوسی.

همیشه گفته 600 دلار است و تنها مقدار مناسبی از مکمل مزایای.

“کاهش درآمد مردم صرف آن همه” او گفت:. آن را نیز با توجه به آنها را “توانایی نه گفتن به در نظر گرفتن شغل های خطرناک.”

Mnuchin گفت که او و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع خواهد بود در دیدار با سناتور جمهوری خواه روز سه شنبه در مورد آینده بسته محرک. در روز بعد آنها را به ملاقات با پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de