این ادعا: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیراهن ویژگی های امپریالیستی عقاب نازی نماد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وب سایت کمپین به تازگی پرده برداری از یک تی شرت که در این آتش سوزی به دلیل طراحی شباهت بین آن آرم و نماد نازی ها.

شباهت بود برای اولین بار متوجه شد با توجه به جلو توسط دو حساب توییتر خم Arc: یهودی اقدام به عنوان یک یهودی مترقی و لینکلن پروژه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه تشکیل شده توسط خواهان.

“رئیس جمهور ایالات متحده است که مبارزه برای انتخاب مجدد با یک نماد نازی ها. دوباره” خم شدن و قوس توییتی در ژوئیه 1.

چند Facebook پست اشاره کرده اند که شباهت به عنوان به خوبی. یک کاربر اشاره کرد: “مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر فروش مستقیم تا نازی ها در تبلیغات پیراهن.”

تاریخ آلمان را عقاب

نازی عقاب توسعه داده شد توسط آلمان حزب نازی در آلمان در دهه 1920 و نماد دولت پس از حزب قدرت را در دست گرفته. آن را مشتق شده از آرم.

این Reichsadler که ترجمه برای “Imperial Eagle” مشتق شده بود از امپراتوری مقدس روم را نشان ملی.

“مقررات صادر شده در سال 1936 تعریف یک صلیب شکسته قاب توسط یک تاج گل از برگ بلوط, صدر توسط یک بالدار و راست-روبرو عقاب به عنوان نماد حاکمیت رایش” با توجه به پارلمان آلمان وب سایت.

عقاب هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نشان ملی برای آلمان امروز بدون صلیب شکسته.

پس از جنگ جهانی دوم, نماد استفاده شد توسط نئو نازی ها و سفید supremacists.

امریکا استفاده از عقاب

“The Great Seal of America” توسعه داده شد در سال 1782 و همچنین ویژگی های حق رو به عقاب هر چند پرنده چنگال در حال گسترش برگزاری یک فلش دیگر برگزاری یک شاخه زیتون.

“تنها مجاز مهر و موم بزرگ است که در استفاده رسمی و توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده. بزرگ مهر و موم تحت تاثیر قرار گرفته است بر اساس اسناد و مدارک رسمی مانند معاهدات و کمیسیون. وزارت امور خارجه اينجا آوندها حدود 3000 مهر و موم به اسناد و مدارک رسمی سالانه” با توجه به وزارت امور خارجه وب سایت.

اما عقاب است که به طور گسترده ای مورد استفاده در سیاسی آمریکا تصاویر. دفتر رئیس جمهور آمریکا و بسیاری از کابینه در سطح دفاتر رسمی مهر و موم است که همچنین به عنوان سمبل عقاب به عنوان مرکزی طراحی شده است.

با توجه به کاخ سفید در وب سایت ریاست جمهوری مهر “شامل رئیس جمهور نشان ملی یک عقاب بزرگ مهر و موم حلقه ای از ستاره ها و کلمات مهر از رئیس جمهور ایالات متحده است.” آن فکر به سرچشمه “با مهر و موم استفاده می شود توسط رئیس جمهور از کنگره قاره ای کوچک بیضی شکل با یک صورت فلکی از 13 ستاره احاطه شده توسط ابرها. آن استفاده می شود به مهر و موم پاکت حاوی مکاتبات ارسالی به کنگره قاره ای.”

کمپین تی شرت

این تی شرت برای فروش در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وب سایت است که به نام “امریکا برای اولین بار توپ را روی گوه.” این طرح شامل یک چپ رو eagle, برگزاری دور آرم با پرچم ایالات متحده در داخل و “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” در یک بنر زیر.

به جلو نیز گزارش عقاب شد, سهام, تصویر مبتنی بر آیفون از توییتر. سهام هنر مرتبط در جلو مقاله پس از حذف شده است.

هر دو پرنده برگزاری یکی دیگر از نماد ملی خود را در چنگال بال دراز با سر رو به سمت راست به بیننده و یا عقاب چپ.

اما طرح باید تفاوت های کلیدی. در مغلوب ساختن پیشی جستن عقاب دارای پرچم آمریکا را در نزدیکی قفسه سینه خود; نازی ها دارای نماد صلیب شکسته پایین تر است. مغلوب ساختن پیشی جستن طراحی همچنین ویژگی های “برگ برنده 2020” در زیر آن. عقاب آمریکایی نیز طاس عقاب در حالی که نازی عقاب به تصویر کشیده شده است که همه پرنده سیاه و سفید.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال شارژ مبارزات انتخاباتی خود با نیوهمپشایر رالی. آن را در حال حاضر در انتظار

دیگر نماد نازی ها

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مواد را برجسته نمادها استفاده می شود توسط نازی ها. در ماه ژوئن Facebook حذف تبلیغات ارسال شده توسط برگ برنده مبارزات انتخاباتی نشان داد که یک مثلث وارونه یک نماد استفاده می شود توسط نازی ها به طبقه بندی زندانیان سیاسی در طول جنگ جهانی دوم است.

تبلیغات, نام رئیس جمهور حامیان به امضای طومار و “ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ANTIFA” با اشاره به این نام به صورت آزادانه وابسته به چپ متمایل ضد نژادپرستانه گروه که رئیس جمهور مقصر خشونت در سال های اخیر در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

بیشتر: Facebook حذف تهمت کمپین تبلیغات با نماد یک بار استفاده می شود توسط نازی ها

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh دفاع تبلیغ گفت: تبلیغ شامل یک “نماد استفاده شده توسط Antifa” و اشاره Facebook شامل یک مثلث قرمز از emoji.

“تصویر نیز شامل نمی شود در ضد افترا در لیگ پایگاه داده از نمادهای نفرت. اما جالب است که آن زمان یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی به زور رسانه ها به طور ضمنی پذیرفته است که Antifa یک نفرت گروه” Murtaugh نوشت.

حاکم ما: True

ادعا می کند که یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تی شرت آمده است تحت انتقاد برای استفاده از یک نماد شبیه به یک عقاب نازی درست است و بر اساس تحقیقات ما. اما شایان ذکر است که عقاب نماد مشترک در سیاست آمریکا است و از جمله در مهر ریاست جمهوری در ایالات متحده, و همچنین بسیاری از ادارات فدرال.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • ضد افترا در لیگ پایگاه داده از نفرت نمادها
  • آلمان heraldic عقاب تاریخ
  • امریکا را مهر و موم بزرگ تاریخ
  • مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی با استفاده از نمادها توسط نازی ها
  • وزارت امور خارجه ایالات متحده
  • رو به جلو را مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سیلی نازی عقاب بر روی یک تی شرت ؟
  • کاخ سفید مهر ریاست جمهوری

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de