در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. امروز edition در نگاه آنچه را که باید اتفاق افتاده بود رنجرز به دست آورد 19 ساله اریک Lindros در سال 1992. در اینجا برخی از شیاطین و جزیره نشینان چه ifs:

چه اگر شیاطین

سرنوشت حق رای دادن را بر سر آن تبدیل به حال داور قاضی ادوارد هوستون اعطا راد Brind عشق و کورتیس یوسف به شیاطین به جای اسکات استیونس به عنوان جبران خسارت از بلوز برای امضای عامل رایگان برندان Shanahan در جولای سال 1991.

در آن روز داوری تصمیم گرفت برای جبران امضای چه شد و سپس یک گروه I رایگان agent اگر باشگاه ها نمی توانند به توافق برسند. شیاطین و بلوز می تواند به توافق برسند. St. Louis ارائه 19 ساله مرکز و 22 ساله goaltender هر یک از آنها تا به حال شده است در NHL برای دو فصل. نیوجرسی مدیر کل لو Lamoriello درخواست استیونس.

فراموش نکنید که برای یک لحظه این عوارض که ممکن است بوجود آمده اند در شبکه اگر یوسف شده بود اضافه شده به این سازمان که در سال 1990 تا به حال پیش نویس مارتین Brodeur که هنوز یک سال دیگر از تاریخ و یک فصل کامل در AHL قبل از شکستن به لیگ برتر با کالدر-برنده 1993-94. فراموش نکنید که به هر دلیل Brind عشق بود hustled از سنت لوئیس پس از مدت کوتاهی تصمیم به ارسال آگهی با دن کوین در ازای ران ساتر و موری بارون.

فقط در نظر بگیرید که استیونس ضروری بود و یخ از طریق شیاطین’ سه قهرمانی در نه سال با شروع سال 1995.

هیچ استیونس هیچ استنلی فنجان.

هیچ چیزی-اگر در مورد آن است.

چه اگر نشینان

شاید نشینان را مورد ضرب و شتم Canadiens در سال 1993 در کنفرانس نهایی اگر Pierre Turgeon شده بود در قدرت کامل و شاید نشینان نمی خواهد که پس از آن شکست کینگز در فینال برنده جام استنلی حتی با سالم شماره 77, اما ما به شما هرگز نمی دانید که?

که چه-اگر که آویزان بیش از حق رای دادن است که محروم از داشتن آن از پویا ترین بازیکن در اوج قدرت خود پس از دیل شکارچی را ناجوانمردانه از پشت ضربه در Turgeon, در حالی که این مرکز جشن هدف این است که به جزایر 5-1 منجر میدوی را از طریق دوره سوم چه خواهد بود عقد بازی 6 از دور اول.

شکارچی به حالت تعلیق در آمد برای اولین بار در 21 بازی از فصل بعد اما بود که به سختی مرهم برای جزیره نشینان یا Turgeon که تا به حال ثبت شده 132 امتیاز (58-74) در طول سال می دور بعد در برابر پنگوئن با یک شانه از هم جدا. که سری است که در آن جزایر غالب در هفت بیش از دو بار در دفاع از قهرمان پنگوئن ها در دیوید Volek بازی 7 اضافه کاری هدف است.

Turgeon, آیا بازگشت به فینال چهار بازی از کنفرانس نهایی و هر چند او ثبت پنج امتیاز (2-3) او در معرض خطر در سراسر. کسانی که کاریزماتیک نشینان از استیو توماس, Derek پادشاه, Benoit Hogue ری فرارو پت Flatley, ولاد مالاخوف گلن Healy and Co. سقوط کوتاه از دست دادن پنج به پاتریک Roy و مونترال تیم که تسخیر پادشاهان در پنج جام حذفی.

می تواند این جزیره را مورد ضرب و شتم بزرگ Gretzky برای جام شماره 5 با سالم Turgeon? آنها می خواهم مطمئن شوید که تا به حال خیلی خوب رفو شات. آنها می خواهم مطمئن شوید که دوست دارند بدانند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de