RedBird سرمایه همکاران در دوشنبه جامعی تا 85 درصد از سهام خود در باشگاه های فوتبال تولوز پس از صاحب Olivier Sadran را به فروش سهام خود به سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا گروه در میان باشگاه بدترین دست دادن رگه در تاریخ آن است.

به عنوان بخشی از این معامله Sadran را از نقش خود به عنوان رئیس جمهور در حالی که باقی مانده یک عضو از هیئت مدیره. او همچنین حفظ 15 درصد از سهام خود در باشگاه است. قیمت نبود افشا می شود.

دامین Comolli که قبلا برگزار نقش مدیریت ارشد در باشگاه های مختلف در سراسر اروپا از جمله آرسنال, تاتنهام, لیورپول و فنرباغچه را جایگزین Sadran بلافاصله.

تاسیس شده توسط دیرین گلدمن ساکس banker جرالد Cardinale در سال 2014 RedBird بیش از 4 میلیارد دلار از سهام تحت مدیریت. RedBird تا کنون مطرح 1.1 میلیارد دلار برای آخرین آن رشد سهام صندوق با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده.

RedBird سرمایه گذاری شرکای شامل نیویورک یانکیز ملی فوتبال, لیگ برتر و دالاس کابوی ها.

تولوز سپرده شد از فرانسه بخش بالا پس از اتمام پایین جدول لیگ هنگامی که COVID-19 آورده اولیه به پایان فصل. فصل بعدی این بازی خواهد شد در بخش دوم.

“ما متعهد به ساخت و ساز پایدار و دراز مدت بنیاد برای این باشگاه را با موفقیت و با افزایش آن در میدان های ورزشی, عملکرد, عملیات کسب و کار و کمک به آن در جامعه” Cardinale گفت.

جزئیات:ورزشی هستند در زمین. بنابراین سهام خصوصی و رقابت است تا حرارت

RedBird آخرین خریداری گروه برای سرمایه گذاری در ورزش که بسیاری از آنها مجبور به لغو کردن ماه از مسابقات در طول دولت مستندات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

سری آ برای مثال در حال هدفمند توسط چندین خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هایی از جمله CVC سرمایه شرکای Bain Capital و ظهور بین المللی پس از درآمد برای این فصل پیش بینی شده است به سقوط به رقم 2.1 میلیارد دلار (حدود 2.4 میلیارد دلار) از €2.5 میلیارد سال قبل به گفته تحلیلگران در Deloitte.

در ضمن به تازگی تشکیل شرکت این ورزش سرمایه گذاری گروه ایتالیا ساخته شده یک پیشنهاد ماه گذشته به بیش از سومین ردیف, ایتالیایی, باشگاه فوتبال Calcio Catania برای €54.5 میلیون — که به پوشش تیم را بدهی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de