شاخص های سهام اروپا نقل مکان خود را به کمترین سطح پنج شنبه در کمی تهاجمی تر بانک مرکزی اروپا حرکت از انتظار است.

بانک مرکزی اروپا تصمیم به گسترش همه گیر اضطراری و برنامه خرید دارایی توسط €600 میلیارد به جای €500 میلیارد اجماع به عنوان آن نیز گفت: این امر سرمایه گذاری مجدد درآمد حاصل از بلوغ و اوراق بهادار تمدید تاریخ انقضای این برنامه است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.60% معامله نزدیک به تخت و برخی از ملی شاخص ها از جمله شاخص DAX در آلمان DAX -0.64% تبدیل بالاتر است.

فرانسه کنگلومرا LVMH Moët هنسی Louis Vuitton MC -1.41% سهام تضعیف 1% بعد گفت: “به این مناسبت” آن است که با توجه به خرید لوکس خرده فروش تیفانی TIF -2.38% سهام “در بازار” پس از جلسه هیئت مدیره. Women’s Wear Daily گزارش کرده است که LVMH را برنامه ریزی تصاحب تیفانی در معرض خطر بود.

از سهام در حرکت ارواح ساز Rémy Cointreau RCO, +7.96% بسیج 8% به عنوان شرکت گفت: این انتظار قوی نیمه دوم سال و ارائه آن در دراز مدت اهداف که شامل یک عامل حاشیه 33 درصد تا سال 2030. آن سال مالی پایان مارس سود کاهش یافت 29 درصد در 21% عامل حاشیه.

Lookers نگاه +5.15% سهام افزایش یافت و نزدیک به 9 درصد به عنوان انگلستان و ایرلند نمایندگی خودرو های زنجیره ای گفت: این امر برش تا 1500 شغل. به طور جداگانه انگلستان فروش خودرو فرو 89 درصد در ماه مه یک گروه تجارت گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de