مسافران با پوشیدن ماسک یا پوشش با توجه به COVID-19 همه گیر می رسند در فرودگاه هیترو غرب لندن در ژوئیه 10 سال 2020 است.

دانیل leal-olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

طلا نیز به یک رکورد و کاهش ارزش دلار دوشنبه در حالی که اروپا سفر سهام کاهش یافت.

به عنوان قانونگذاران ایالات متحده بحث دور دیگری از محرک و نگرانی در مورد به تاخیر انداختن یک بهبود اقتصادی آتی طلا طلا +1.60% صعود بیش از $32 دلار در هر اونس. یورو EURUSD +0.46% معامله بالاتر از $1.17 داشتن شده است به عنوان کم به عنوان $1.08 به تازگی به عنوان ممکن است به عنوان معامله گران در واکنش به طرح محرک اقتصادی از اتحادیه اروپا و بهتر داده های اقتصادی از ایالات متحده

“کسانی که به دنبال هر دو ایمنی و عملکرد مناسب و معقول تنها یک گزینه واقعی در لحظه – با عملکرد وزارت خزانه داری ریشه نزدیک به صفر و منفی در شرایط واقعی و نقدی درآمد هیچ چیز. این ‘تینا’ نظریه – هیچ جایگزین وجود دارد – این است که عامل نهایی جلو راندن فلز گرانبها skyward گفت:” مایکل براون ارشد تحلیلگر بازار در کاکستون.

شاخص DAX در آلمان DAX +0.26% افزایش یافت در حالی که این CAC 40 فرانسه PX1, -0.19% و FTSE 100 انگلستان UKX, -0.17% شاهد ضرر و زیان های کوچک در اقدام اولیه.

پایین 1.5% در هفته گذشته شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.29% تضعیف 0.2%.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.42% افزایش 112 امتیاز.

سفر اپراتور توی توی, -7.62% کاهش یافت و نزدیک به 9 درصد و گروه خطوط هوایی بین المللی IAG, -6.21% و easyJet EZJ, -12.73% هر یک از دست داد 8 درصد به عنوان بریتانیا بیش از آخر هفته گفت: آن را قرنطینه بازدید کنندگان از محبوب مقصد تعطیلات در اسپانیا به دلیل افزایش coronavirus موارد وجود دارد.

شرکت هواپیمایی رایان ایر RY4C, -5.27%, که به طور جداگانه گزارش 185 میلیون یورو ضرر برای ماه ژوئن پایان سه ماهه که تا به حال 99 درصد از ترافیک خود را پایه 7 درصد سقوط کرد.

“گردشگری و فعالیت های تابستان قطعا باقی می ماند یک خطر در نظر گرفته شود برای سرمایه گذاران اروپایی اگر خفیف اقدامات اجتماعی مانند فاصله و تعهد به پوشیدن ماسک جلوگیری نمی کند از موارد در حال افزایش است. سرمایه گذاران از ترس تمدید مستندات هر سلول اقدامات در آینده نزدیک انتظار می رود به انتخابی باشد و نه کلی توقف در فعالیت های اقتصادی” گفت: Ipek Ozkardeskaya تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank.

SAP SAP +3.77% SAP -1.64% افزایش 3.6% پس از آن گفت: به دنبال ارائه عمومی اولیه برای Qualtrics ابر شرکت نرم افزار آن را خریداری و در سال 2018 به 8 میلیارد دلار آن را به عنوان گزارش افزایش در سه ماهه دوم سود.

AstraZeneca AZN, -0.03% AZN, +1.14% ثابت بود و پس از گفتن آن خواهد پرداخت Daiichi Sankyo Co. تا 6 میلیارد دلار در یک سرطان معامله مواد مخدر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de