شاخص های سهام اروپا پیشرفته روز پنج شنبه عنوان های بالاتر پس از دو روز از ضرر و زیان به عنوان یکی از قاره بزرگترین شرکت های فن آوری گفت: آن بازیابی شد جای تعجب قوی است.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.39% 0.2%.

از طریق چهار شنبه شاخص به دست آورده 31 درصد از آن در مارس کم است.

SAP SAP +6.81% SAP +2.00% بود standout مجری, افزایش 7 درصد به عنوان کسب و کار در آلمان غول نرم افزاری عرضه شده در سه ماهه دوم نتایج اولیه گفت: آن تعدیل شده سود عملیاتی افزایش یافت 8 درصد به عنوان منطقه آسیا و اقیانوسیه و ژاپن منطقه تا به حال قوی بازیابی در نرم افزار مجوز درآمد.

کمک کرد که شاخص DAX در آلمان DAX +1.20% به بهتر از دیگر شاخص های منطقه ای در اروپا از جمله فرانسه CAC 40 PX1, +0.22% و FTSE 100 انگلستان UKX, -0.02% .

سوال در مقابله با بازار در کوتاه مدت این است که آیا دور دیگری از آمریکا محرک و همچنین اتحادیه اروپا بازیابی صندوق دریافت نهایی.

انگلستان در روز چهارشنبه نورد از هزینه های بسته برآورد شده توسط دولت به ارزش £30 میلیارد دلار است. “پرتاب Brexit به مخلوط (آنچه که ممکن است بسیار مهم سران اتحادیه اروپا از دولت جلسه در Oct. 15-16) و بالقوه سنبله در شکست کسب و کار به عنوان ما را از طریق Q3 به Q4 و سیاسی و همچنین اقتصادی شانس حرکت می کند و حتی بیشتر به نفع یک مقدار بزرگتر مالی پاسخ بعد از آن در سال” گفت: David Owen, اروپایی اقتصاددان در Jefferies.

مشکل موتور ساز رولز رویس RR -7.85% سقوط 6% به عنوان شرکت در زمان $1.45 میلیارد دلار رسید برای بسته شدن ارز هجز زود با استناد به وخامت در چشم انداز میان مدت ناشی از COVID-19. رولز-رویس می گوید که ممکن است اعلام غیر نقدی حسابداری تنظیم زمانی که آن را در نیمه اول اعلام نتایج.

سهام انگلستان سازنده خانه خرمالو PSN +5.09% افزایش 5% پس از گفت و خالص رزرو افزایش 30% در سال در سال در فینال شش هفته تا 30 ژوئن.

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده برجسته اقتصاد تقویم. آلمان در گزارش 9 درصد افزایش صادرات را ممکن است که هنوز هم در سمت چپ آنها را 29.7 درصد کمتر از سال پیش سطح.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, -0.08% کاهش 90 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de