ESPN بسکتبال تحلیلگر Jay Williams پاره پاره بازیکنان که شکایت در مورد شرایط زندگی در داخل NBA دیزنی جهان, حباب, خواستار آنها را “تن ناشنوا” و به چالش کشیدن آنها را به فکر می کنم در مورد “واقعی روزمره کار آمریکایی ها است.”

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر در یکشنبه ویلیامز – که یک standout در دوک 2001 مسابقات NCAA تیم قبل از یک موتور سیکلت تصادف دو سال بعد به طور موثر به پایان رسید خود را NBA – نام تعداد انگشت شماری از بازیکنان که گرفته اند به رسانه های اجتماعی در مورد گله NBA حباب مانند جو در اورلاندو فلوریدا.

ستاره ها مانند 76ers’ Joel Embiid و لیکرز’ J. R. Smith در چند روز گذشته را مسخره وعده های غذایی ارائه شده به تمام 22 تیم NBA در حالی که اسمیت هم تیمی Rajon روندو نسبت خود را در اتاق هتل لوکس به یک متل 6.

“بازیکنان NBA نمی تواند تن-ناشنوا است. من NBA برادران شما نمی تواند تن-ناشنوا در حال حاضر در این زمان محیط زیست” ویلیامز گفت. “همه ما می دانیم زندگی است که بازیکنان NBA live, شما خوش شانس دریافت یک شانس در هواپیما فرصتی برای میلیون ها دلار در حساب بانکی خود را به شما زندگی می کنند یک سطح متفاوت از زندگی است. اما که به شدت متفاوت است از آنچه که واقعی کار روزمره آمریکایی ها در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.

“شما در یک میلیارد دلار حباب,” او اضافه شده است. “اگر شما می خواهید به شکایت در مورد نگرانی شما از COVID مسائل مربوط به آن را دریافت شکایت در مورد آن است. همه ما حق دارند که در مورد شکایت کنید. اما وقتی که من شنیدن NBA بچه ها شکایت در مورد امکانات زندگی, مواد غذایی که آنها در حال تحویل به آنها آن است که تن ناشنوا است. آن است که تن ناشنوا است. من می خواهم شما را به فکر می کنم در مورد افرادی که در حال کار روزمره مردم که در حال ساخت حداقل دستمزد تلاش پایان می رسد دیدار که در حال رفتن به کارخانه های, که در حال رفتن به واقعا سخت محیط کار.”

38 ساله ویلیامز همچنین با انتقاد از تیم روابط عمومی ادارات برای اجازه می دهد بازیکن را به ارسال پیام های مهم در رسانه های اجتماعی. او گفت که آن را “درست نیست به دنبال این لیگ در حال حاضر.

“تا زمانی که من دیدن بچه ها که در حال رفتن به یک میلیارد دلار, حباب, یک میلیارد دلار, حباب, و در حال گرفتن غذا به آنها تحویل داده اند که تخت به خواب – شما نمی توانید در مورد شکایت که” ویلیامز گفت. “نه در حالی که شما در حال ساخت میلیون ها دلار نیست در حالی که کارفرمای شما در حال رفتن را از طریق اقدامات شدید برای محافظت از شما در حالی که آنها هنوز هم به شما پرداخت. وقتی که این مورد برای هر روز کاری واقعی آمریکایی است. که مرا ناراحت می کند. که مرا ناراحت می کند.”

NBA است که با هدف شروع به بازی جولای 30 با 22 از تیم های برتر. لیگ برتر بوده است در وقفه از ماه مارس هنگامی که آن را به حالت تعلیق در آمد چرا که این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de