Fox Sports برداشته شده دیگر بالا ESPN مفسر به عنوان آن را همچنان به تبدیل آن بازی NFL پوشش این پست یاد کرده است.

قهرمان سوپر باول Jonathan Vilma تصمیم به ترک ESPN/ABC خواهد شد و ثبت نام با فاکس به یک بازی NFL تحلیلگر با توجه به منابع. Vilma به احتمال زیاد کار کنی آلبرت در روزهای یکشنبه در پاییز.

علاوه بر Vilma امضای از ESPN فاکس برداشت سه نفر دیگر از ESPN. Up-and-coming بازی توسط بازیکن آدم امین را در روباه و MLB NFL غرفه. در ضمن FS1 آوردن در امانوئل Acho برای آن روز صبح ورزش ایران را نشان می دهد و فاکس نیوز/Fox کشور است که انتظار می رود به زمان ESPN رادیو, نشان می دهد بحث میزبان خواهد قابیل. فاکس هنوز رسما تایید هر یک از حرکت می کند.

در پی رکود در اقتصاد است که تا حد زیادی تحت تاثیر دیزنی و ESPN شرکت محکم کردن کیف پول خود را در مذاکرات, اما آن را می خواستم به نگه داشتن Vilma و حتی ممکن است به ارائه یک کمی پول بیشتر از روباه. ESPN تعهد شد برای کار بیشتر خرما از روباه که باعث می شود پول تفاوت کوچکتر است.

Vilma, 38, به شدت در نظر گرفته ماندن با دیزنی به عنوان او لذت می برد و نقش او در ABC فوتبال کالج pregame که در آن شرکت خود تحلیلگر شد مارک سانچز و حضور خود را در ESPN نشان می دهد مانند “تا” در طول هفته. در نهایت بازی NFL تحلیلگر شغل نمی آیند همراه است که اغلب و Vilma خواهد اتاق را برای رشد در فاکس پس از در حال حاضر نشان داده شده است او می تواند انجام دهد استودیو و در حال حاضر می تواند گسترش به بازی.

آلبرت قبلا با Ronde باربر. روباه نه تجدید آرایشگر قرارداد سال گذشته است. فاکس را دوست دارد آلبرت تجربه به عنوان Vilma خواهد بود یک تازه کار NFL تحلیلگر.

Vilma بود جت های دور اول انتخاب و در سال 2004 شد و سه Pro کاسه. او برنده یک کاسه فوق العاده با پرستاران و همچنین بخشی از سال 2001 دانشگاه میامی ملی قهرمانی تیم در نظر گرفته است که یکی از تیم های دانشگاه در تاریخ. او دخیل توسط NFL کمیسر راجر Goodell در Bountygate رسوایی اما بعد از آن تا به حال خود را یک سال تعلیق و در سال 2012 بود و در نهایت به طور کامل لغو شد.

فاکس هنوز هم ندارد شماره 2 تحلیلگر به تیم با کوین Burkhardt پس از CBS را دامنگیر چارلز دیویس برای همان سطح NFL نقش. روباه به حال چشمان خود بصورتی پایدار و محکم در گرگ اولسن برای این کار اما اولسن تصمیم به بازی یک فصل پس از Seahawks به او پیشنهاد 7 میلیون دلار بود. فاکس هنوز هم می خواهد اولسن پس از او بازنشسته.

در این میان آن است که بیمار در پر کردن دیویس’ نقطه برای این فصل با Daryl جانستون و Mark Schlereth به عنوان پتانسیل یک سال راه حل با توجه به منابع.

جو باک و تروی Aikman باقی می ماند در بالای Fox Sports’ بازی NFL هرم به عنوان شبکه منجر صدای در روزهای یکشنبه و پنج شنبه ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de