شیکاگو به عنوان هزاران نفر از تظاهرات علیه مرگ و میر از مردان و زنان و کودکان را شکسته سراسر کشور در هفته های اخیر بسیاری از سیاه تظاهرکنندگان و رهبران مذهبی استناد کرده اند به نام امت تا به نشان می دهد که ملت می تواند در میان لحظه ای تعیین کننده است که می تواند الهام بخش تغییرات اجتماعی.

آنها می گویند این درجه از خشم و انزجار ملی بسیج و توجه بین المللی را موجب شده توسط وحشتناک احشایی ضبط شده از مرگ Amhaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید می تواند یک شبیه catalyzing اثر را به عنوان تا به مجازات که شوکه جهان وجدان و به هنگام تولد به یک نسل و مدنی.

“این دو تراژدی نشان داد نقطه اوج جامعه” گفت: بنیامین Saulsberry موزه مدیر در امت تا تفسیری مرکز در Sumner, می سی سی پی و بومی غرب Tallahatchie County, از تا و فلوید را در مرگ و میر. “این امت تا قتل بود و نه قتل. وجود دارد بنابراین بسیاری از دیگران است. اما نقطه اوج.”

تا چهارده ساله در شیکاگو ساکن بدون محاکمه اعدام شد در اوت 1955 در حالی که بازدید از خانواده پول در می سی سی پی. پس از سوت زدن در یک زن سفید تا ربوده شده بود توسط چند مرد سفید که شکنجه و کشته شدن او. بدن او کشف شده در Tallahatchie رودخانه با 74-پوند پنبه جین فن بارب-سیمی به گردن او.

دو مرد بودند بعد از تبرئه در اتهام قتل و هیات منصفه حاضر به متهم آنها را در آدم ربایی اتهام. سال بعد زن سفید درگیر در این حادثه گفت: او دروغ گفتن شده بود زمانی که او ادعا کرد که تا به حال او را لمس کرد.

تا مادر, Mamie تا-Mobley مجبور جهان به یک نگاه سخت در نژادپرستی در ایالات متحده زمانی که او تصمیم به برگزاری یک باز تابوت مشاهده در شیکاگو است. در طی چهار روز دهها هزار نفر از مردان و زنان و کودکان منتظر در صف برای مشاهده تا بدن. تا-Mobley همچنین اجازه به سیاه و مطبوعات به عکس پسرش را مثله باقی مانده و گردش این تصاویر در روزنامه ها و مجلات.

امت تیل: پیدا کردن حقیقت در پشت دهه نهفته است

“از آنجا که مادر او تا به حال قدرت الهی را انتخاب کنید برای باز کردن تابوت مشاهده آن مجبور امریکا, برای دیدن, برای اولین بار در آمریکا, نژادپرستی در واقع نگاه مانند” Saulsberry گفت.

این کشیش جسی جکسون بعدها تماس بگیرید تا قتل “انفجار بزرگ” جنبش حقوق مدنی. می سی سی پی حقوق مدنی رهبر Amzie مور به نام تا کاتالیزور برای جنبش است. رزا پارکس گفت: تا بود در ذهن او روز او را نمی دهد تا صندلی خود که در مونتگمری ، مرگ او موجب تظاهرات در شهرهای بزرگ و همچنین در سراسر جهان و سوار یک نسل از آمریکایی های سیاه و سفید به راه اندازی تحصن به پایان Jim Crow تبعیض نژادی است. آن را برانگیخت نه سال مبارزه برای حقوق مدنی عمل می کنند.

این اولین بار نیست تا نام – بخشی از یک اصل و نسب از آمریکایی ها در حال مرگ در دست پلیس و اوباش – استناد شده است در طول دوره از شورش در آمریکا از آن شنیده می شد در خیابان های لس آنجلس در سال 1992 هنگامی که تظاهر کنندگان در اعتراض به تبرئه چهار افسر پلیس متهم به ضرب و شتم رادنی کینگ. و در فرگوسن میسوری در سال 2014 زمانی که ساکنان به خیابانها در اعتراض به تیراندازی به مایکل براون در دست یک پلیس سفید پوست.

و در هفته های اخیر تظاهرات و راهپیمایی در برابر مرگ و میر ناشی از Arbery تیلور و فلوید اند و شعار می دادند تا نام. Arbery, 25 بود تعقیب کردن و به ضرب گلوله توسط سه مرد سفید در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی گرجستان در ماه فوریه. تیلور, 26 بود به ضرب گلوله توسط پلیس در ماه مارس پس از آنها وارد لویی آپارتمان به عنوان بخشی از یک اتهام مواد مخدر بررسی است. فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس در روز یادبود زمانی که او دوخته بود به زمین توسط ماموران پس از متهم به عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

“جورج فلوید در حال مرگ در تلویزیون با یک زانو در گردن او بود و ما امت تا لحظه ای که در آن ما می بینیم خشونت و عدم بشریت است که ما می توانیم به معنای واقعی کلمه را نادیده بگیرد دیگر هیچ” John Gray, کشیش بی امان کلیسا در گرینویل کارولینای جنوبی گفت: به محله های کشیش نشین در اوایل این هفته.

دیگران ساخته اند یک لینک مشابه. در Vanity Fair, W. رالف Eubanks نویسنده “همیشه در یک مدت زمان طولانی: سفر به می سی سی پی را تاریک گذشته” نوشت: “وجود یک خط روشن است که متصل ممی تا-Mobley تصمیم به جهان اجازه دیدن او را کتک بدن در تابوت – تصاویر که جت مجله منتشر شده – به فیلم خشونت پلیس ما شده اند دیدن بر روی صفحه نمایش ما مانند یکی از مینیاپولیس افسر پلیس به قتل جورج فلوید.”

در یک زندگی جریان خدمات یکشنبه در آتلانتا برگرد. Raphael وارناک قرار داده تا عکس روی صفحه نمایش و صحبت کرد و نام خود را پس از لیست بسیاری از سیاه و سفید مردان و زنان در مرکز خشونت پلیس تظاهرات. در یک کنفرانس مطبوعاتی در مینیاپولیس شنبه, وکیل بن Crump – یکی از وکلای مدافع خانواده های Arbery تیلور و Floyd – ذکر کردن نام از 20 آفریقایی آمریکا که در برخورد با پلیس و اوباش نامیده می شود و در بینندگان به “نفس برای امت تا.”

Crump لیست نام آغاز نشده به حساب تعدادی از سیاه و سفید زندگی می کند از دست به خشونت است. بیش از 4000 نفر از قربانیان نژادی ترور lynchings بین سال 1877 و در سال 1950 با توجه به برابر عدالت ابتکار – یک مونتگمری-بر اساس غیر انتفاعی است که طرفداران برای عدالت نژادی – که تعریف ترور lynchings به عنوان “وحشتناک اعمال خشونت که عاملان بودند هرگز پاسخگو باشند.” و بیشتر زندگی از دست داده اند در “مدرن روز lynchings” پس از آن زمان.

مرگ تا و فلوید خاص شده است “نقاط وضوح” در یک مقدار دیگر داستان گفت: Amy Yeboah استادیار مطالعات Africana در دانشگاه هاوارد در واشنگتن ،

“این بوده است که 400 سال از اتصال نقطه تصویر. موارد باید همه متصل در بعضی از فرم یا مد در کمک به ما در درک صدمه دیده و درد مردم سیاه و سفید,” Yeboah گفت.

هر دو لحظه های مشخص شده توسط گردش تصاویر وحشتناک از مرگ گفت: Brandon Marcell Erby که مطالعات بلاغی کار تا-Mobley و به تازگی به دست آورده (Ph. D.) در زبان انگلیسی و آمریکایی های آفریقایی تبار و مهاجر مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است. Erby گفت که او می بیند یک موازی در تا باز تابوت و عکس تا بدن با شواهد مستند مرگ Arbery و فلوید.

“در حال حاضر با انجمن ما دیدن نمایش گذاشته جسد” Erby گفت.

کیت Beauchamp که مستند “داستان ناگفته از امت Louis تا” کمک الهام بخش وزارت دادگستری برای بازگشایی تا مورد در سال 2004 گفت که او می تواند خود را به سازمان دیده بان ویدیو از فلوید لحظات پایانی تنها یک بار. همه جا تصاویر از مرگ دوباره پخش دوباره و دوباره در Facebook و توییتر او را ناشی از نژادی خستگی.

“من دیده ام مرگ وقت و زمان دوباره با کار من” Beauchamp گفت. “اما هیچ چیز تا به حال به من ضربه سخت تر از تصویر جورج فلوید. وقتی دیدم که تصویر آن را به من به ارمغان آورد به زمانی که من برای اولین بار دیدم این عکس از امت تا در سن 10. و آن چیزی است که من نمی تواند واقعا بسته بندی کردن سر من در اطراف. و من تا به حال همان واکنش من وقتی دیدم افسر زانو در جورج فلوید گردن.”

Beauchamp گفت: از دیدن تا عکس او را سوار به دنبال یک زندگی از حقوق مدنی و او تنها کسی نیست که.

بسیاری از اعضای موسس دانش آموز غیر خشونت آمیز کمیته هماهنگی که منجر به تحصن در حرکت بودند و افراد جوان تا سن که موجب درگیر در حقوق مدنی کار پس از قتل دیویس گفت: Houck همکاری نویسنده از “امت تیل و می سی سی پی را فشار دهید” و بنیانگذار امت تا پاسخها در دانشگاه ایالتی فلوریدا.

زبان در سال 1986 به یوسف Sinsheimer یک دانشگاه دوک دانشجویی که ثبت تاریخ شفاهی از می سی سی پی حقوق مدنی جنبش فعال و SNCC عضو جویس لدنر گفت: تا به مجازات چپ “ماندنی” در خود و همسالان در “امت تا نسل است.” عکس از تا را “عجیب و غریب بدن” بود “مزین در ذهن همگان” لدنر گفت.

“برای بسیاری از مردم در حال حاضر از آن خواهد بود که تصویر جورج فلوید که بر روی زمین خفه کننده است. که رفتن به منبع الهام خود را برای ادامه کار” Beauchamp گفت. “هنگامی که ما از دیدن چهره جورج فلوید, آن را با ما به دور از مرگ امت تا. شما می توانید هرگز قطع آن است.”

فراتر از نماد هر لحظه وجود دارد تشابه در بافت تاریخی هر دوره گفت: Christopher بنسون یک روزنامه نگار حقوقدان و نویسنده با تا-Mobley در کتاب “مرگ از بی گناهی.” که تا سوار قطار می سی سی پی, او به سمت Jim Crow-عصر جنوبی در پی Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش II زمانی که دادگاه عالی دستور داد مدارس به desegregate با “تمام عمدی سرعت.” در هفته قبل از قتل دو سیاه بودند بدون محاکمه اعدام در می سی سی پی.

“مرگ امت تا در واکنش به ترس در میان مردم سفید در جنوب به تغییر که منجر به از حقوقی مبارزه برای برابری” بنسون گفت. “و در حال حاضر ما یک ترس از تغییر بار – جدید تغییر جمعیتی در افق” بنسون گفت, اشاره به رشد درصدی از غیر سفید زندگی مردم در آمریکا

نظر: فلوید و Arbery قتل مدرن روز lynchings

نقش رسانه ملی توجه در هر دو مورد مشابه است بنسون گفت. خبرنگاران مستند تا قتل باز کردن تابوت و محاکمه (که تا-Mobley به نام “بیهوده”) و چه پس از آن-وست پوینت روزانه بار رهبر خبرنگار دیوید Halberstam خواهد بعد از تماس اول “عمده رسانه, رویداد, دوران حقوق مدنی.” عمده رسانه های خبری در حال حاضر به طور مشابه ارائه شده “دیوار به دیوار” پوشش های اخیر با مشخصات بالا و میر اعتراضات و تحولات حقوقی بنسون گفت. چندین شبکه پخش برای اولین بار از بسیاری از خدمات یادبود برای فلوید در مینیاپولیس در روز پنج شنبه.

اما وجود دارد نیز مشخص شده تفاوت در دو لحظه مورخان می گویند. ما زندگی را از طریق یک همه گیر جهانی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ و مردم به طور همزمان ترس از جمع آوری در گروه های بزرگ اما همچنین “تغذیه” با ساختاری نژادپرستی در حال حاضر گذاشته لخت توسط شیوع Saulsberry گفت.

وجود دارد بسیاری از مقامات منتخب ، وجود تنوع بیشتر در نیروهای پلیس. اما این نیروها نیست فقط مسلح با باشگاه ها و سگ های آنها در نظامی دنده Yeboah گفت.

تحولات در فن آوری افزایش داده به کمپین های رسانه های اجتماعی در زندگی مهم جنبش در حالی که بالا بردن سوال در مورد که surveils و کنترل تصاویر سیاه و سفید بدن.

“خانم اجازه می دهد تا ما را به دیدن پسرش” Yeboah گفت. “این فلوید خانواده ندارد قدرت این روزها به اجازه بدهد. هر کسی که در آن فضا در زمان خود فیلم ها و به اشتراک گذاشتن آن است.”

برخی از مورخان معتقدند آن را خیلی زود به حدس و گمان در مورد عواقب طولانی مدت از زمان حاضر است.

“این است که شاید ما امت تا لحظه” Beauchamp گفت. “و من فقط می گویند شاید به این دلیل که ما در اولین مرحله از عمل – داشتن توانایی برای اعتراض. در حال حاضر ما اعتراض کردند که چه کار بعدی حرکت می کند؟”

شصت و پنج سال بعد تا خانواده است که هنوز هم در انتظار عدالت است. وزارت دادگستری در حال بررسی این پرونده است. و ضد مجازات قانون در تا نام که به تصویب مجلس در ماه فوریه متوقف شده در کنگره است.

امت تا شاهدان عینی می میرد: دیدم 1955 ربودن پسر عموی خود را

اما دلیلی برای امید. جاری در سراسر کشور حرکت احساس می کند “بسیار بزرگتر” و نافذ تر از آغاز Black Lives Matter جنبش در سال 2013 و بیشتر شبیه به حرکات 50s و 60s Beauchamp گفت.

“این زمان – تعریف لحظه از زندگی ما” Beauchamp گفت. “و این یک سابقه برای جایی که ما در 100 سال آینده. من فکر نمی کنم ما بیش از حد بسیاری از شانس.”

Yeboah گفت که او امیدوار است که این خواهد بود که یک لحظه نقطه عطفی برای عدالت نژادی در آمریکا

“در دل و روده من این احساس متفاوت” Yeboah گفت. “آن متفاوت, نسل های مختلف زبان های مختلف زمین است. فن آوری متفاوت است. مردم متفاوت است. آن را در زمان های مختلف به طوری که ما ممکن است متفاوت پاسخ دهد.”

کمک: Nathaniel کری و لیلی Altavena ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de