تعداد برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری است به احتمال زیاد به بالای 1 میلیون برای 17th مستقیم هفته تأکید مشکل آمریکا این است که تجربه به عنوان اقتصاد تلاش می کند برای بازیابی از coronavirus.

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch هوا یک کاهش کوچک در تعداد مدعیان بیکاری به 1.24 میلیون نفر در هفت روز منتهی به جولای 11. برآورد شده است فصلی تنظیم شده و فقط شامل ادعای ظ طریق دولت بیکاری سازمان.

این امکان وجود دارد ژوئیه 4 تعطیلات تحت فشار قرار دادند و برخی از براده به هفته دوم این ماه و با این حال که ممکن است باعث ادعاهای جدید به ظهور برای اولین بار از پایان ماه مارس.

بخوانید: افزایش تقاضا برای مزایای بیکاری فدرال امتیاز به شکاف در اقتصاد

و: مدعیان به ما بگویید 32.9 میلیون نفر بیکار هستند اما واقعا که بد است

آخرین شیوع COVID-19 موارد در برخی از ایالات آمریکا نیست کمک می کند.

کالیفرنیا reimposed تنگ محدودیت های این هفته در اکثر شرکت ها و کشورهای دیگر نیز کشیده شده یک خط سخت تر. در نتیجه می تواند موج دیگری از اخراج موقت یا زیان کار است که ممکن است فشار نرخ بیکاری بالاتر در ماه آینده.

اقتصاددانان در Jefferies گفت: تعداد کلیک بر روی صفحات وب از بیکاری ایالت سازمان “به نظر می رسد چیدن دوباره به این معنی که تعداد مدعیان بیکاری در معرض خطر ابتلا به تیک تاک کردن است.”

کار پژوهشی شرکت Glassdoor نیز یافت می شود که فرصت های شغلی جدید به شدت کاهش یافته از اواخر ماه ژوئن نشان می دهد که شرکت های کمتری در حال اضافه کردن کارکنان در مقایسه با یک ماه پیش.

هنوز در سطح بالایی از جدید بیکاری ادعا می کند سود واصل شده از طریق این ایالت را شگفت زده کرده است اقتصاددانان. بسیاری انتظار داشتند برنامه های کاربردی جدید برای مزایای کاهش یافته است که زیر 1 میلیون در حال حاضر.

تصویر است و حتی بدتر اگر ادعاهای جدید در زمینه اضطراری فدرال امداد برنامه گنجانده شده است. به همراه تعدادی از دولت فدرال و رفع بیکاری است و در عین حال سقوط به زیر 2 میلیون از این بیماری همه گیر تقریبا واژگون اقتصاد در ماه مارس است.

اقتصاددانان ارائه مقدار زیادی از توضیحات بالا در سطح ادعا می کند اما از آنها بسیج در اطراف یک توضیح.

برخی بر این باورند که تعداد مدعیان متورم است با تکرار براده و خطاها توسط undermanned بیکاری در دولت دفاتر زین با تکنولوژی های قدیمی. بسیاری از کشورها هنوز در حال کار را از طریق یک تعداد ادعا می کند که در بعضی موارد هفته ها یا حتی ماه های قدیمی.

بسیاری از شرکت ها همچنین اعلام کرده اند اخراج و یا تصمیم به بازگرداندن تمام furloughed کارگران به دلیل فروش نرم.

به عنوان کمک دولت برای کسب و کار اجرا می شود اقتصاددانان می گویند وجود دارد می تواند بیشتر اخراج. وضعیت را بدتر اگر ویروسی شیوع این تابستان است و تحت کنترل در آورد به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de