این مقاله قبلا ذکر شده نادرست شکل برای آی بی ام را در سه ماهه دوم سود هر سهم. آن به روز شده است.

International Business Machines Corp. سهام به دست آمده در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس از فن آوری های غول پیکر در گزارش یکی دیگر از کاهش در درآمد اما تولید سود بیشتر و فروش از وال استریت انتظار می رود در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

آی بی ام IBM +1.00% گزارش سه ماهه دوم سال درآمد خالص از $1.36 میلیارد دلار یا $1.52 یک سهم در مقایسه با $2.5 میلیارد دلار یا $2.81 یک سهم در سال پیش دوره است. تنظیم درآمد $2.18 یک سهم در مقایسه با $3.17 یک سهم از یک سال پیش. درآمد کاهش یافته است به $18.12 میلیارد از $19.16 میلیارد دلار در سال پیش ، تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی تعدیل درآمد از $2.09 سهم در درآمد حاصل از $17.73 میلیارد دلار به طور متوسط.

آی بی ام گزارش شده بود کاهش درآمد در مارس, بازگشت آبی به دست خط آن به طور خلاصه جامعی که آن را موفق به اضافه کردن اندکی افزایش در فروش در سه ماهه چهارم. IBM فروش کاهش یافته است سال بیش از سال در همه آنها به جز چهار نفر از این گذشته 32 چهارم.

ابر شناختی و فروش نرم افزار که شامل آی بی ام Red Hat کسب در آمد در $5.75 میلیارد دلار در مقایسه با $5.65 میلیارد دلار در سال-پیش سه ماهه در حالی که تحلیلگران پیش بینی کرده بود $5.74 میلیارد دلار است.

“تنها 20 درصد از حجم کار باید نقل مکان کرد و به ابر گفت:” Arvind کریشنا آی بی ام مدیر اجرایی در یک کنفرانس تلفنی. “دیگر 80 درصد در حال ماموریت حیاتی حجم کار است که بسیار دشوار است به حرکت می کند. وجود دارد یک فرصت عظیم در مقابل ما برای گرفتن این حجم کار.”

IBM سهام شروع به پریدن کرد بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات فعالیت و از گذشته تا 4.3% پس از به دست آوردن 1% به جلسه به طور منظم در $126.37. برای سال, IBM, سهام پایین 5.7% در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.03% — که تعداد آی بی ام به عنوان یک جزء — خاموش است 6.5% S&P 500 شاخص SPX +0.84% است تا کمتر از 1% و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +2.51% تا 20%.

سیستم درآمد که شامل رایانه های بزرگ بود $1.85 میلیارد دلار در مقابل $1.68 میلیارد نمای خیابان. جهانی خدمات فن آوری درآمد در آمد در $6.32 میلیارد در حالی که به خیابان می رود $6.24 میلیارد و جهانی کسب و کار خدمات درآمد اختصاص $3.89 میلیارد دلار فروش در حالی که در خیابان پیش بینی کرده بود $3.87 میلیارد دلار است.

در ماه آوریل IBM کشیده در آن سال هدایت “حداقل $13.35” یک سهم و گفت: این امر که آیا دوباره آن را ارائه راهنمایی در پایان سه ماهه دوم. روز دوشنبه در تماس با این شرکت گفته است که هنوز هم خودداری ارشاد برای سال.

“این احتمال وجود دارد که ما می بینیم که بهبود اقتصادی به دنبال طولانی تر و طولانی تر از ما ممکن است امیدوار به بازگشت در ماه مارس” کریشنا گفت: در تماس است.

“ما بسیاری از عدم قطعیت در محیط اقتصادی در سراسر جهان و زمانی که ما در آن نگاه جغرافیا, توسط قاره یا صنعت وجود دارد فقط آنقدر تنوع است که ما نمی توانیم به آن پاسخ” کریشنا گفت.

از 18 تحلیلگران که پوشش IBM به اضافه وزن و یا خرید رتبه 13 را نگه رتبه بندی و فروش رتبه های همراه با قیمت متوسط هدف از $126.60.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de