فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده است شرکت های بزرگ فروش خود را در پایگاه داده های مشتری برای تا آنجا که 150.000 پوند ($183,000) به عنوان آنها اتخاذ استراتژی های کسب و کار برای به حداکثر رساندن سود.

زرنگ و دانا مجرمان را تاسیس با ارزش بازار در لیست مشتری و نیز با استفاده از قرار دادن محصول و نام تجاری تقلید از تاکتیک های استفاده شده توسط شرکت های مشروع.

جزئیات مندرج در یک کتاب جدید برجسته رقابت شدید بین گروه های مختلف است که باید تبدیل به دنیای کسب و کار تاکتیک های خود را به یک مزیت رقابتی است.

برخی از ارسال نمونه کیسه از مواد مخدر ویژه ارائه می دهد 2-برای-1 معاملات و محدود ارائه می دهد با توجه به “خطوط شهرستان: بهره برداری و خرید و فروش مواد مخدر در میان خیابان های شهری باندهای” است که نوشته شده توسط دکتر سیمون هاردینگ دانشیار در جرم شناسی در مرکز تحقیقات for Cybercrime و امنیت در دانشگاه غرب لندن است.

عبارت “خطوط شهرستان” استفاده شده است که در آن مواد مخدر انجام شده از یک منطقه به دیگری معمولا توسط کودکان بیش از یک مرز است. شهرستان خط موبایل خط تلفن مورد استفاده به گرفتن سفارشات از مواد مخدر.

یک عضو از یک جرم و جنایت سازمان یافته باند است که نقل شده در این کتاب عنوان کرد و گفت: “بنابراین وجود یک پسر من می دانم که او فقط خود را فروخته خط…برای چیزی شبیه به 150.000 پوند پول نقد” بود که برای یک گوشی حاوی اطلاعات در مورد مشتریان. هاردینگ می گوید معمول رای تخمین زده می شود بین 30000 پوند و £50,000.

دفعات بازدید:این صنایع باید بزرگترین مشکل با سوء مصرف مواد مخدر

این کتاب که منتشر شده توسط دانشگاه بریستول مطبوعات نشان می دهد گسترده جنایی بهره برداری و کنترل در روزنامه ‘خرد’ به فروش مواد مخدر. این تساوی بر مصاحبه ها و مطالعات موردی دادن صدای به کاربران و فروشندگان در کنار هاردینگ را در عمق تجزیه و تحلیل تکنیک ها و روابط از باندهای خشونت جوانان و مواد مخدر.

بخوانید:به دام افتاده در هیچ منطقه ای از coronavirus محدودیت های برخی از بریتانیا کسب و کارهای کوچک در حال به هدر رفتن دور

هاردینگ نوشت که خرید این گوشی از یک فروشنده مواد مخدر که می تواند شامل تعداد صدها نفر از مشتریان موجود و ارائه می دهد “سریع تر راه برای سریع تر سود.”

“تلفن های همراه از خطوط شهرستان فروخته می شود/تعویض برای ده ها هزار پوند,” او نوشت. “این است که معادل یک شرکت فروش در یک پایگاه داده از خریداران. دستیابی به چنین یک خط را تضمین می کند خط و یا یک مالک است و عامل بلافاصله و بدون نیاز به ایجاد یک کاربر جدید در پایگاه داده است.”

در فصل تحت عنوان “خطوط شهرستان به عنوان یک مدل کسب و کار” هاردینگ اشاره کرد مفاهیم نوظهور از قرار دادن محصول, نام تجاری, ارزش مشتری, وفاداری و رضایت, قیمت گذاری و استراتژی های روابط مشتری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de