رایگان عامل Devonta فریمن استخدام سنگین هدف قرار دادن عامل جلب Rosenhaus به او کمک کند از رایگان-آژانس برزخ.

ESPN Adam Schefter گزارش روز سه شنبه شب که Rosenhaus استخدام شده برای نماینده سابق Atlanta Falcons در حال اجرا پس از او کاهش یافته قبلی خود عامل کریستن کمپبل در اوایل این ماه.

“خوش آمدید به Rosenhaus ورزش خانواده” عامل توییتی در روز چهارشنبه.

“ما می خواهیم به کار کردن یک معامله در آینده نزدیک و ما باز به هر تیم” Rosenhaus گفت Schefter. “او سالم او را در شکل و من در یک ماموریت به او را به یک تیم یک آسانسور در اواخر ماه ژوئیه است.”

Freeman, 28, یک چهارم-دور انتخاب توسط شاهین در سال 2014 NFL Draft از ایالت فلوریدا. پس از ورود به لیگ سابق سمینول است و با عجله برای 3,972 متری و 32 touchdowns. او اضافه کرده است 2,015 فتح کرد گرفته شد دریافت متری و 11 touchdowns در 77 ظاهر.

در اوایل سال کار خود را پاس جالب بود دو تهدید هر دو عجله و دریافت و انتگرال بود در تیم سوپر باول اجرا در سال 2016. او به نام طرفدار باول در سال 2015 و 2016 و امضا پنج سال $41 میلیون تمدید قرارداد پیش از سال 2017 فصل است. معامله او را بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL در آن زمان در یک قرارداد مذاکره توسط کمپبل.

Former Falcons running back Devonta Freeman
سابق شاهین در حال اجرا پشت Devonta فریمنآیکون Sportswire via Getty Images

اما پس از سه دوره متوالی به کم خونی فصول در این زمینه (که یکی از آنها به دلیل مصدومیت) فریمن منتشر شد از کمبود پول نقد شاهین در ماه مارس است. این حرکت را نجات داد تیم 3.5 میلیون دلار در کلاه فضایی که برخی از آنها مورد استفاده قرار گیرد به ثبت نام تاد Gurley.

فریمن بدستآمده بهره از بوکانیرز و Seahawks که ساخته شده یک پیشنهاد به خارج از محل کار در حال اجرا است که او تبدیل خواهد شد. او بنا به گزارش تهدید به نشستن 2020 NFL season اگر او دریافت نمی کنید یک پیشنهاد است که در دیدار خود درخواست قیمت اما هیچ وقت شروع نقش خالی بهترین او می تواند پیشنهاد تیم های اضافی در عمق.

“اگر برچسب قیمت معقول و منطقی بود,” Buccaneers سر مربی بروس Arians گفت: در ماه ژوئن. “او درخواست پول زیادی و ما لازم نیست که مقدار زیادی از پول.”

Rosenhaus نشان داده است تعدادی از مشتریان با مشخصات بالا از جمله راب Gronkowski و Tyreek تپه و قبلا به عنوان Antonio Brown عامل قبل از فسخ رابطه اش با مشکل گیرنده در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de