وقتی پرسیده شد که در مورد امکان همکار خود را NFL بازیکن گرفتن زانو در اعتراض به خشونت پلیس در طول سال 2020 فصل Saints کارفرمایی Drew Brees گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

در مصاحبه با یاهو امور مالی Brees مورد بحث چگونه او views پرچم آمریکا در حالی که او ایستاده برای سرود ملی قبل از بازی. او همچنین در مقایسه با فداکاری خود دو پدربزرگ ساخته شده در طول جنگ جهانی دوم برای کسانی که مبارزه را در حقوق مدنی جنبش 60s.

“اجازه دهید من فقط به آنچه من می بینم و یا آنچه که من احساس می کنم زمانی که سرود ملی و زمانی که من نگاه به پرچم ایالات متحده” Brees, 41, گفت:. “من تصور من دو پدربزرگ که مبارزه را برای این کشور در طول جنگ جهانی دوم در ارتش و در دریایی Corp. هر دو خطر جان خود را برای محافظت از کشور ما و سعی کنید به کشور ما و این جهان به مکانی بهتر.

“پس هر بار که من ایستاده با دست من بر قلب من به دنبال که در آن پرچم و خواندن سرود ملی این چیزی است که من فکر می کنم در مورد. و در بسیاری از موارد که من به ارمغان می آورد به اشک, فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی. نه فقط کسانی که در ارتش اما برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه.

“و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست. ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

پرستاران گیرنده مایکل توماس به ظاهر در پاسخ به Brees’ نظر چهارشنبه.

“او نمی دانم هیچ بهتر” توماس, 27, در توییتر نوشت. “ما اهمیتی نمی دهند اگر شما را قبول ندارند و هر کس دیگری چگونه در مورد آن.”

توماس که دریافت نرم افزار کاسه گره در سه تا از گذشته خود چهار فصل با, New Orleans, مجموعه NFL رکورد برای پذیرایی در سال 2019 با 149. او به طور متوسط 107.8 دریافت متری در هر بازی.

Drew Brees and Michael Thomas
Drew Brees و مایکل توماسگتی ایماژ

همکار پرستاران گیرنده امانوئل ساندرز نیز به ظاهر در واکنش به Brees’ نظرات نوشتن در توییتر “Smh.. نادان است.”

لس آنجلس شارژر مربی آنتونی لین به تازگی خطاب khezri را در سال 2016 زانو اعتراضات گسترده مصاحبه با لس آنجلس تایمز این ادعا که Kaepernick که نه در بازی NFL پس از آن فصل از زانو بود اعتراض عدالت کیفری اصلاحات و خشونت پلیس و نه پرچم.

“مردم به طور کامل اشتباه کالین و آنچه که او در تلاش برای انجام” لین گفت. “مردم در مورد بی احترامی به پرچم . . . پرچم را پوشش می دهد بسیاری — میهن پرستی و حقوق مدنی و چیزهای دیگر. و کالین بود صحبت کردن در برابر بی عدالتی و بسیاری از مردم متوجه نشدم که چرا این اتفاق می افتد در طول سرود ملی. آنها فکر آن را بی احترامی به پرچم.

“من شگفت زده شد توسط تعدادی از افرادی که نمی دانم چرا او اعتراض. من نامه از مردم است. من تا به حال مردم راه رفتن تا من و بپرسید که ” مربی چه می خواهید انجام دهید اگر کسی در تیم خود تظاهرات?’ ….و هنگامی که شما آن را شکست, پایین, آنها, مانند, “اوه,, ما نمی دانیم که. ما فکر کردیم که او در اعتراض به پرچم.” و این مورد برای بسیاری از مردم من در سراسر آمد.”

شماری از بازیکنان NFL اند و پس پلیس-درگیر قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس. بازیکنان مانند جو نقب زدن, D. K. Metcalf, ریچارد شرمن و کارسون Wentz ابراز داشته اند نظرات خود را.

پس از خاموشی شنبه هشتگ منتشر شده از طریق رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه که در آن مردم پست شده یک صفحه نمایش سیاه و سفید به تأمل در نژادپرستی و ترویج اقلیت صدای تعدادی از ورزشکاران و مشاهیر و شرکت ها و تیم های ورزشی شرکت کردند – از جمله Brees.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de