لوقا Voit و دیگران معتقد بودند آن را نمی خواهد DJ LeMahieu طولانی برای آماده شدن برای آینده 60-بازی فصل به طور منظم است که باز می شود پنج شنبه.

LeMahieu گزارش به یانکی ها در روز جمعه بعد از تست منفی دو بار برای COVID-19 و صاف-نوسانی دوم baseman در Aaron Boone صف یکشنبه شب مقابل متس در استادیوم یانکی در 6-0 نمایشگاه نفع خود.

در حالی که متس بازی شنبه شب LeMahieu کار کردن در این ورزشگاه بود و به خوبی به اندازه کافی برای بون شروع به یانکی ها’ کامل ترین hitter وظیفه در پایه دوم و منجر شود او را.

“من می دانستم که پس از [شنبه] تمرین او با تکیه به سمت مایل به در آن وجود دارد” بون گفت: در طول یک زوم تماس بعد از ظهر یکشنبه. “زمانی که او از خواب بیدار شد [یکشنبه] صبح او پیامک من که او احساس خوب است.”

که منجر به ازدحام با مایکل Schuk این یانکی’ مدیر پزشکی ورزشی و توانبخشی LeMahieu و بون.

“ما به نوعی از طریق رفت و نوع نقشه برداری کمی از یک طرح در حال حرکت رو به جلو و [یکشنبه] به نظر می رسید به برخی از حس” بون گفت.

DJ LeMahieuگتی ایماژ

بون تحت تاثیر قرار گرفته بود با LeMahieu رفت 0-for-2 و جایگزین شد Thairo استرادا در آغاز بالای چهارم.

“او خوب نگاه دودی توپ خود را اولین بار نوع معمولی DJ پشت تا وسط و پارچ و رو به 3-2 بعدی خود را در بت” بون گفت. “فرصت را به خارج وجود دارد و مشاهده زمین. برای داشتن هر گونه زنده در خفاش در عین حال او فقط شبیه DJ. شما تا به حال این احساس که او در جعبه او خواهید برای ذخیره کردن بشکه در آن است. من فکر کردم یک گام مثبت برای او.”

مسئله بزرگتر است را LeMahieu, 32, شود ساخته شده است تا به اندازه کافی در روز افتتاحیه صف در برابر اتباع right-hander حداکثر Scherzer?

“این یک امکان, من نمی دانم اگر آن را واقع بینانه است یا نه” LeMahieu گفت: شنبه در مورد آماده بودن برای بازی. “آن را به مربیان و [بون]. من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار نزدیک است. اگر نه باز بعد از چند بازی. برای من, آن است که رفتن به زندگی می کنند در خفاش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de