جدید انگلستان کوچک, کالج, ورزشی, کنفرانس را لغو کرده است تمام سقوط های ورزشی برای سال تحصیلی آینده در این کنفرانس اعلام کرد جمعه.

رئیس جمهور از تمام 11 مدارس منتشر شد بیانیه مشترک گفت: ایمنی جدید پروتکل در پردیس رهبری آنها را به تصمیم خود را.

“در همراهی با بهداشت عمومی هدایت هر یک از ما موسسات قرار داده در محل فیزیکی فاصله پروتکل محدودیت در سفر و خارج از محوطه دانشگاه و محدودیت در اندازه در محوطه دانشگاه تجمع کردند.” “مطابق با این سیاست های NESCAC رئیس جمهور باید با اتفاق آرا تصمیم گرفت هر چند با اكراه که NESCAC کنفرانس رقابت برای سقوط های ورزشی باید لغو شود برای پاییز سال 2020 است.”

Bowdoin کالج و کالج ویلیامز که هر دو از اعضای NESCAC حال اعلام کرد در ماه ژوئن آنها لغو سقوط آنها ورزشی فصل است. حالا بقیه این کنفرانس به دنبال کت و شلوار.

این تصمیم دو روز پس از آیوی لیگ اعلام کرد که آن را نمی خواهد هر گونه سقوط ورزش حداقل تا ژانویه 1. ده بزرگ کنفرانس روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام رشته های ورزشی را بازی تنها بازی های کنفرانس در پاییز.

مایکل مدودف افزایش junior در کالج ویلیامز تنیس, تیم معتقد است که سقوط رقابت های ورزشی نقش مهمی در دانشجو-ورزشکاران علمی و ورزشی توسعه است. هنوز تصمیم گیری شد.

“من فکر می کنم که این تصمیم چیزی بود که همه ما ورزشکاران آماده شد برای” مدودف گفت: پست. “آن را نمی کند به عنوان یک شگفتی آمده. راستش این معقول ترین تصمیم است. لغو تمام رشته های ورزشی و مسابقات و بین دانشگاهی سفر در نهایت محافظت از ایمنی از دیگران است.

“عدم اطمینان پیرامون وضعیت COVID-19 در دانشگاه ارائه آن معقول به انصراف از ورزش به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

با توجه به بیانیه 11 مدارس موافقت کرد به تغییر خاصی کنفرانس قوانین اجازه می دهد ورزشکاران به سازماندهی شیوه ها و جلسات آموزشی در خارج از سنتی خود را فصل به فصل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de