Derek Jeter مورد نیاز فقط 74 بازدید برای رسیدن به 3000 زمانی که فصل 2011 آغاز شده اما یک شروع کند و یک گوساله آسیب آهسته خود را تعقیب نقطه عطف.

سرانجام در جولای 9, با یانکی ها در مواجهه با اشعه در برانکس, Jeter خاص به سرب پایین اول از چپ دست دیوید قیمت برای رسیدن به 2,999.

و سپس در پایین سوم او فرستاده 3-2 موبایل و کامپیوتر به صندلی شماره 3000. آن را جتر اولین هومر در استادیوم یانکی در نزدیک به یک سال بود و آن را بخشی از یک 5-برای-5 بعد از ظهر که به او اجازه رسیدن به نقطه عطف در سبک.

Jeter همچنین ارائه بازی-برنده در یک 5-4 پیروزی بیش از اشعه.

“اگر من سعی کردم به آن را نوشته اند و با توجه به آن به کسی که من نمی خواهد که حتی خرید آن را صادقانه با شما” Jeter گفت. “این فقط یکی از کسانی که روز ویژه ای است.”

او اولین یانکی برای رسیدن به 3000 تا بازدید و فقط 28 در تاریخ MLB.

و او قادر به انجام آن در خانه چیزی Jeter بستری برای او مهم بود و او فقط دو بازی باقی مانده در یانکی’ homestand قبل از همه ستاره و یک سفر جاده ای.

Derek Jeter gets mobbed by Yankees teammates after his 3,000th hit
Derek Jeter می شود mobbed توسط یانکی ها هم تیمی های خود را پس از ضربه 3,000 thنیل میلر

“من شده اند دروغ گفته من عصبی و بدون فشار به آن را انجام دهد در اینجا” Jeter گفت. “اما وجود دارد مقدار زیادی از فشار به آن را انجام دهد در اینجا. آن را نمی خواهد احساس حق انجام آن را در جایی دیگر.”

Jeter گفت که او به دنبال یک fastball از قیمت اما به جای من 77-mph شکستن توپ که او خرد شده برای 420-پا هومر ساخته شده است که آن را به اولین ردیف سفید در سمت چپ میدان.

که در آن فن مسیحی لوپز کردم دست خود را بر روی آن پس از این سفر بیش از خلیج تمپا چپ fielder مت جویس.

“من می دانستم که او بود که برای گرفتن آن” Jeter گفت: از جویس. “اما من نمی دانم که آن را اجرا خانه.”

Jorge پوسادا رهبری جمعیت از هم تیمی ها و مربیان تبریک Jeter در صفحه اصلی و جتر بعد توپ برگشت از لوپز.

اما Jeter روز انجام شد.

وی افزود: دو پنجم و خاص و دامنگیر دوم در ششم. به پایان مناسبت جتر به صفحه دوباره در هشتم با نمره بستن ادواردو Nunez در سوم و یکی از.

“وجود دارد فشار کمتری وجود دارد از اول در خفاش” Jeter گفت. “من شده اند در آن شرایط است.”

با زمین زیر کشت در, Jeter منعکس تک و تا وسط و مرینو ریورا ثبت نهایی سه ناشران برای صرفه جویی در.

“آن شده اند که بی دست و پا اگر ما تا به حال از دست رفته” Jeter گفت. “که قرار بود از طریق سر من در اولین بار در-بت ما نیاز به برنده شدن در این بازی. پس از اجرای خانه من نیست فکر 3,000. اگر ما نمی توانیم به نفع خود آن را قرار داده و یک دمپر در همه چیز.”

او ساخته شده مطمئن شوید که آنها نمی.

“برای انجام آن در که مد باور نکردنی است” راسل مارتین گفت. “من حدس می زنم که چه افسانه ها ساخته شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de