Derek Jeter می گوید: زمان در حال حاضر برای “مجازات شدید” نژادپرستی.

پس دیگر آیکون های ورزشی که اظهار نظر کرده اند در پاسخ به مرگ جورج فلوید Floyd انتشار بیانیه ای از طریق Miami Marlins’ حساب توییتر است که منابع خود را در آینده به عنوان یک پدر و نه گذشته خود را به عنوان یک سالن از شهرت shortstop برای یانکی ها یا در حال حاضر خود را به عنوان مدیر عامل این Marlins.

“من عمیقا غمگین مرگ جورج فلوید و احساس درد و خشم ناشی از آن است و مردم سراسر جهان” Jeter گفت. “این یک روایت است که اتفاق افتاده است بیش از حد اغلب با ما به عنوان مردم از رنگ. وقت آن است که برای نفرت نژادی به پایان رسید و بدون شک به رسمیت شناخته شده و در پاسخ به با مجازات شدید.”

فلوید درگذشت در مینه سوتا پس از افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به یک دستبند فلوید گردن برای چند دقیقه با وجود درخواست به سهولت. چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و اخراج همراه با سه نفر دیگر از افسران.

تظاهرات اتفاق می افتد در شهرستانها در سراسر کشور که برخی از آنها مسالمت آمیز و برخی از آن ها را تشدید خشونت و غارت.

“آن را تشویق به دیدن مردم از تمام رنگ ها در سراسر جهان صحبت کردن و اعتراض یکی دیگر از فاجعه انسانی است که بیش از حد اغلب به مرگ یک فرد سیاه و سفید,” Jeter گفت. “هیچ کس نباید معاف از اعمال نفرت نژادی. لطفا اجازه نمی دهد هر کسی که برای اهریمن جلوه دادن کسانی که در حال ایستاده در مقابل این عمل می کند.”

Jeter پسر از پدر سیاه و سفید ، او دو دختر با همسرش, مدل هانا جتر (nee Davis).

“من امیدوارم که فرزندان من و برادرزاده مجبور به زندگی در یک جامعه که در آن مردم به ناحق تحت درمان به دلیل رنگ پوست خود را,” او گفت:. “من امیدوارم که دوستان سفید رشد می کنند تا به تشخیص آن است که نه تنها به اندازه کافی به فعل غیر نژادپرستانه views بلکه برای شرکت در یک سطح فعال برای از بین بردن نژاد پرستی.”

Jeter شده است آرام در مسائل اجتماعی برای بسیاری از 24 سال در محل موردتوجه وتماشای عموم. نه این زمان.

“من امیدوارم که ما می تواند همه را محکوم موذی نشانه نفرت نژادی,” Jeter گفت: “و اقدام به عنوان انسان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de