مردم معاشرت کمتر و کار از خانه باعث رکود در تقاضا برای مراقبت های شخصی اقلام مانند دئودورانت و آرایش کالاهای مصرفی غول Unilever Unilever plc, +7.87% گفت: در روز پنج شنبه.

این شرکت که صاحب کبوتر صابون و دئودورانت تبر و همچنین صدها نفر از مارک های دیگر گفت: مستندات منجر به افت در فروش برای مراقبت شخصی اقلام است.

جزئیات: سهام اروپا باز بالاتر به رهبری Unilever, دایملر

اما Unilever, که همچنین دارای Ben & jerry’s و مگنوم گفت: قفل کردن آمریکایی ها ramped تا خود را مصرف بستنی با بهره گیری از در خانه غذا خوردن در حالی که ماندن در داخل خانه برای کنترل گسترش coronavirus.

فروش خود را از طریق رستوران ها و کافه ها کاهش یافت و تقریبا یک سوم اما که جبران افزایش تقاضا برای مواد غذایی در خانه از جمله Ben & jerry’s بستنی.

“فروش بستنی برای مصرف در خانه افزایش 15 ٪ در نیمه اول و 26 درصد در سه ماهه دوم به طور قابل توجهی جبران کاهش در خارج از خانه کانال” آن را گفت.

FTSE 100 شرکت سرمایه گذاران به روز شده در روز پنج شنبه با نتایج آن برای سه ماهه دوم منتهی به 30 ژوئن نشان دادن جای تعجب عملکرد قوی.

آن را به راحتی ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات و گفت: این افزایش با 9.5 درصد افزایش در فروش در آمریکای شمالی در سه ماه به 30 ژوئن ارسال سهام صعودی در لندن در اخبار خوب است.

سهام بسته 7.88% بالاتر در 4,671 p ($59.58).

افزایش کمک آن پیشی داروسازی AstraZeneca AZN, -0.56% منجر به FTSE 100 index از انگلستان بزرگترین شرکت های فهرست شده.

جزئیات: Unilever سود صعود در نیمه اول

“مستندات در بازارهای ما و کاهش مراقبت های شخصی مناسبت میان محدود زندگی منجر به کاهش تقاضا برای, مراقبت از پوست, اسپری مو و مراقبت از آن هر یک را دیدم حجم و کاهش قیمت” آن گفت: در روز پنج شنبه.

“مگنوم و بن و جری به رشد خود ادامه داد به شدت” آن اضافه شده است.

یکی دیگر از عوامل رانندگی فروش شد افزایش تمرکز بر بهداشت خوب که Unilever گفت: سوار افزایش تقاضا برای آن دست و صفحه اصلی محصولات بهداشتی هر یک رشد دو رقمی در دوره.

آن گفت که گروه گسترده ای فروش برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن تنها 0.3 درصد کمتر از یک سال قبل از آن ضرب و شتم تحلیلگر پیش بینی 4.3% کاهش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de