متاسفم متاسفم, Demi Lovato fans: این خواننده به طور رسمی از بازار.

Lovato, 27 مشغول به 29 سال “جوان و بی قرار” آلوم حداکثر Ehrich زن و شوهر اعلام کرد در اوایل صبح روز پنج شنبه.

روز یکشنبه Lovato نشان داد لحظه دقیق Ehrich پیشنهادی در ملیبو بیچ بر روی یک زانو در شن و ماسه. این پابرهنه Lovato به کفش پاشنه بلند خود را در دست او را به عنوان او را در آغوش Ehrich هنگامی که او می ایستد.

“بهترین شب زندگی من… هنوز هم خیساندن آن همه.. I love you baby,” او نوشت: در Instagram.

Ehrich اشاره کرد در Instagram یکشنبه که “سقوط من” توسط Dave Matthews Band شد بازی در این پیشنهاد است. “هنوز هم شناور,” او نوشت. “عشق شما بیشتر در هر ثانیه است.”

“من می دانستم که من شما را دوست داشت این لحظه من با شما” خواننده نوشت: به شوهر آینده اش پنج شنبه. “این چیزی بود که من نمی توانم توصیف به هر کسی که آن را تجربه دست اول اما خوشبختانه شما بیش از حد بود.. من هرگز احساس بی قید و شرط دوست داشت با کسی در زندگی من (به غیر از پدر و مادر من) معایب و تمام.”

در روز پنجشنبه نامزدی عکس گرفته شده در ساحل – Lovato تشکر عکاس آنجلو Kritikos برای “پنهان شده در پشت سنگ ها و گرفتن همه چیز” – Ehrich عینک سیاه و سفید در حالی که Lovato به حال در بلند آستین لباس سفید و نشان داد بزرگ زمرد برش حلقه.

“شما هرگز فشار من به هر چیزی به غیر از خودم” او ادامه داد. “و شما من را می خواهید به بهترین نسخه از خودم. من مفتخر به پذیرش دست خود را در ازدواج است. من شما را دوست دارم بیش از یک عنوان می تواند بیان اما من نشئه به شروع یک خانواده و زندگی با شما. من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای کودک من. شریک زندگی من است. در اینجا برای آینده ما!!!!”

شایعات شروع به چرخش در مورد رابطه بین Lovato و Ehrich در اوایل سال جاری و تایید شد در آریانا گراند و جاستین بیبر ممکن است موسیقی فیلم برای “گیر با شما” که در طی آن زن و شوهر به اشتراک گذاشته یک تصویری از خود را در قرنطینه.

“خوشحال می شود بخشی از چیزی بسیار ویژه ای در حال حاضر” Lovato نوشت: در مارس 8 Instagram پست کنار کلیپ بوسیدن آنها. “مانند واقعا واقعا خوشحال اگر شما نمی توانید بگویید”

بیشتر: Demi Lovato به سوختن ‘مسابقه آواز یوروویژن’ cameo دیگر داغ ظواهر توضیح داد (بازی)

در سال 2011 Ehrich ارسال شده در توییتر که همه او می خواست “برای کریسمس بود Demi Lovato.”

“#cantalwaysgetwhatyouwant,” او اضافه شده هر چند به نظر می رسد نزدیک به نه سال بعد که او می تواند.

در صبح روز پنجشنبه اعلام Ehrich نوشت بود “خیلی هیجان زده” و قول داد به “برای همیشه گرامی” Lovato را “خالص زیبا بی نهایت روح است.”

“شما هر love song, هر فیلم هر شعر هر شعر همه چیز من همیشه می تواند از خواب و پس از آن برخی در یک شریک در زندگی,” او اضافه شده است. “کلمات نمی توانند بیان چگونه بی نهایت در عشق با شما من برای همیشه و همیشه و سپس برخی از. من نمی توانم صرف یکی دیگر از ثانیه از وقت من در اینجا بر روی زمین بدون معجزه داشتن شما به همسر من. در اینجا برای همیشه لطفا برای نوزاد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de