واشنگتن – شهردار بالتیمور است که به درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ماندن در خانه پیش از سفر برنامه ریزی شده به فورت مک هنری برای روز یادبود خواستار آن “نه چیزی هوشمند برای انجام” به عنوان شهر باقی مانده در مستند بیش از coronavirus.

“که رئیس جمهور تهمت است تصمیم به دنبال غیر ضروری سفر می فرستد پیام اشتباه به ما ساکنان بسیاری از آنها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این COVID-19 ویروس” شهردار برنارد “جک” جوان گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

تهمت قرار است روز دوشنبه برای بازدید از این شهر فورت مک هنری بنای یادبود ملی و تاریخی حرم که بسته شده به تمام بازدید کنندگان از اواخر ماه مارس به دلیل coronavirus. در حالی که مریلند شروع تدریجی آن در سطح ایالت “stay-at-home” سفارش در هفته گذشته شهر بالتیمور است که هنوز هم در محل. جوان سی ان ان گفت در روز جمعه او هیچ سر تا مورد تهمت را ببینید.

“آقای رئیس جمهور عزیز @realDonaldTrump لطفا در خانه بمانند!” جوان گفت: در توییتر پنج شنبه.

دفتر مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: این یک افتخار است که رئیس جمهور و بانوی اول در حال برنامه ریزی برای سفر به فورت مک هنری. دوشنبه نیز فرماندار تولد او گفت که او قصد دارد به صرف با خانواده.

“اگر چه Marylanders را تشویق به جمع آوری تعداد زیادی در این سال — در حال حاضر بیش از همیشه مهم است به تأمل در آمریکا قهرمانان که زندگی خود را قربانی برای آزادی ما” دفتر او در بیانیه ای گفت: با توجه به CBS بالتیمور.

جوان خواست رئیس جمهور برای احترام به فداکاری های پرسنل نظامی از واشنگتن به جای. یک سخنگوی کاخ سفید جاد دیر گفت: در بیانیه ای که تهمت نمی خواهد در خانه بمانند.

“این مردان و زنان شجاع که باید حفظ آزادی های ما برای نسل نیست در خانه بمانند و انتخابات را ندارد و یا او به عنوان افتخارات خود را قربانی با مراجعه به چنین نقطه عطفی تاریخی در کشور ما سابقه” Deere گفت.

جوان گفت: پرسنل و تجهیزات برای بازدید رئیس جمهور را “یک برچسب قیمت است که شهر ما که هنوز هم خرید و فروش با از دست دادن حدود 20 میلیون دلار درآمد در هر ماه به سادگی نمی توانیم به شانه.”

میشیگان سفر fallout: مغلوب ساختن پیشی جستن حملات میشیگان AG پس از او خواستار یک “زود رنج کودک’ بیش ماسک اختلاف

“من درخواست رئیس جمهور برای تجدید نظر در سفر خود را. آن را می فرستد یک پیام بد برای شهروندان بالتیمور چون من درخواست آنها را به ماندن در خانه و تنها برای یک دلیل ضروری است و ما باید یک رئیس جمهور که از آمدن به شهر که او فقط berated بیش از یک سال پیش” جوان سی ان ان گفت.

ژوئیه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر پس از اواخر تشکر. الیاس کامینگز که در ماه اکتبر. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بالتیمور یک “جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” و “خطرناک & گه جای” باعث اعتراض از قانونگذاران دموکرات که نام خود را به اظهارات نژادپرستانه.

“هیچ انسان می خواهم به زندگی می کنند وجود دارد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در آن زمان جوان به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “ناامیدی به مردم بالتیمور کشور ما و برای جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخارات قربانیان: مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش ما پرچم را به افتخار coronavirus قربانیان به عنوان مرگ و میر روش 100,000

در حال حاضر جوان می گوید او مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن شهرستان بازدید نیست, شخصی, اما که او نگران است بیش از این گسترش coronavirus در بالتیمور. این شهر تا به حال بیش از 200 مرگ و میر ناشی از این ویروس جوان گفت. آن را دیده است و بیش از 4000 موارد با توجه به مریلند داده است.

“من فقط به امید رئیس جمهور خواهد شد تجدید نظر این دلیل آن را نه یک چیزی هوشمند برای انجام” جوان روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de