شینا Leaman در زمان های arrow به او 2020 Chevy Equinox و نفس آه امداد.

“من نگران بود با توجه به این تلاش بار گفت:” Leaman, a 23 ساله اپراتور دستگاه از کلینتون شهرستان. “من رفتم به چندین خودرو, نمایندگی و آنها به من دیوانه قیمت. تخفیف به عنوان بزرگ به عنوان آنها بودند. و من اجاره نامه رو به اتمامه.”

او یکی از بسیاری از خریداران خودرو است که نامشخص مورد انتظار از تاثیر تازگی آرام ماندن-صفحه اصلی محدودیت های مربوط به کروناویروس و چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار خرید خود را انتخاب کند. در ضمن نمایندگی های خودرو می گویند آنها خوشحال برای دیدن کنند اما در حال حاضر مقابله با یک سرعت در حال کاهش عرضه از وسایل نقلیه. دیترویت سه متوقف شد تولید خودرو از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه به دلیل بیماری همه گیر.

و در حال حاضر, خوب, مجموعه ای از باریک هستند.

می خواهید به ترک بیش از coronavirus?: برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر خواهد پلت فرم رسانه های اجتماعی تا کنون ممنوعیت رئیس جمهور ؟

“ما باید به عقب سفارشات در همه چیز” سعید سام, بسته, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بسته گروه خودرو مستقر در دالاس-فورت وورث منطقه مترو. “فورد Edge, فرار, سفر, اکسپلورر, F-150, فوق العاده, وظیفه, موستانگ, تکاور. اما تکاور است که ما در کوتاه ترین در دسترس بودن تمام وسایل نقلیه ما است. هر چهار نفر از ما فورد, نمایندگی باید مجموع 14 رنجرز هنگامی که ما به طور معمول 100.”

او صاحب شش پنج ستاره, نمایندگی; چهار فورد یکی شورلت و یکی سوبارو.

“ما از موجودی در تمام خودرو خط. باشگاه موجودی شدید تر از فورد به خصوص Silverado. ما 22 نور وظیفه (Silverado) وانت موجود در انبار. ما اجرا خواهد شد در ماه ژوئن” بسته گفت. “و ما اجرا خواهد شد از F-150s در سرعت ما در حال اجرا در حال حاضر اگر در واقع تولید نمی نگه داشتن سرعت. ما معمولا فروش حدود 300 تن در ماه است.”

برای تقریبا همه کمبود “با ما خواهد بود یکی دیگر از 60 تا 90 روز,” او گفت:.

و این است که چرا فورد و جنرال موتورز فیات کرایسلر و به طور کلی صنعت خودرو در حال اضافه کردن شیفت تولید به سطح شیب دار بالا کارخانه های خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. نمایندگی اشاره کرد که این روند نبوده است و بدون چالش از جمله اختلال در فورد گیاهان. گرفتن بخش هایی از مکزیک باعث تاخیر بیش از حد.

کریس Ferlito, 32 یک وکیل از گرس پوینت فارمز می خواستم به اجاره یک سال 2020 شورلت حومه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به جای این آخرین علاوه بر این به خانواده اش از پنج.

“ما می دانستیم که دقیقا آنچه ما می خواستیم و ما قادر به دریافت آن,” او گفت: سپاسگزار است که او خرید در ماه مه با برایان کارول خودرو به جای انتظار. او دریافت کلید های خود را در روز پنج شنبه.

جیپ ؟ جارچی? موفق باشید

“شخص ما تاب گفت:” تاد Szott شرکت مالک Szott گروه خودرو در دریاچه Charter Township. “اینترنت منجر می آیند در یک سرعت که در آن ما تقریبا در تلاش برای نگه دارید تا. با رم کامیون و جیپ گرند چروکی محدود ما قطعا در مورد داشتن موجودی کافی در مقابل تقاضا است.”

او گفت: مشتریان خود را به طوری عشق جدید مدل تحویل که در آن همه چیز انجام شده است در خریدار خانه او مطمئن نیست اگر بسیاری از مردمی را به نمایندگی.

برایان کارول از برایان کارول خودرو در ماکوم شهرستان است دیدن همان چیزی که در کار خود را به عنوان یک ماشین سرایدار که با شرکای مختلف نمایندگی. “Chevy Silverado, Dodge Ram, و جیپ Compass بسیار دشوار است. وانت وضعیت همه آن از جمله GMCs. ما نیز با داشتن یک زمان سخت با Chevy Blazer.”

او خوشحال بود برای پیدا کردن Leaman اعتدال او می خواست تقریبا بلافاصله.

صرف $400 به $صرفه جویی 1,200

“عدم موجودی نمی تواند در دراز مدت مشکل ارائه مکزیک می شود اما آن را به تاخیر برخی از فروش برای آوریل-ژوئیه شاید به ماه بعد از سال 2020 گفت:” دیوید Whiston سهام استراتژیست های ایالات متحده از خودرو برای مورنینگ خدمات پژوهشی.

پرسشنامه اختلال در قیمت به پرداخت زمانی که تولید قطره 100% و خرید قطره تنها 50 درصد گفت: Bernard Swiecki ارشد خودرو تحلیلگر در مرکز تحقیقات خودرو در آن آربور صنعت فکر می کنم تانک. “ما در حال جایگزینی است که خط لوله است. مشکل این است که وجود یک تاخیر.”

کارل Brauer اجرایی سردبیر Kelley Blue Book گفت: “ما در حال تماشای یک نوع control-alt-delete اثر بر روی تمام خودرو سیستم. کابل برق رو کشیده و آن را مانند یک کامپیوتر است که برای شروع همه را دوباره و دوباره. سیستم تامین و تولید و توزیع — همه این چیزها را به تنظیم مجدد شود.”

به عنوان یک نتیجه او گفت: خریداران خودرو ممکن است نیاز به خارج خود را کد پستی: “گسترش جستجوی خود را. شما ممکن است بخواهید به صرف $400 در سفر و صرفه جویی در $1,200.”

سه Silverados چپ

تنها سه Silverados باقی مانده در Gordon شورلت در باغ شهر به عنوان از آوریل 28. در Gordon شورلت در اورنج پارک فلوریدا در حومه جکسون کمتر از پنج مانده بود گفت: Gordon استوارت صاحب هر دو نمایندگی.

“با کارخانه ها تعطیل, آن را فقط ویرانگر” استوارت گفت.

جنرال موتورز دچار دو whammy در تولید. آن را پشت افتاد و در طول 40 روز اعتصاب توسط UAW پاییز گذشته که تعطیل و تولید در سراسر ایالات متحده و پس از آن خودروساز توانایی برای دوباره پر کردن منابع خراب شد توسط صنعت shutdown مربوط به COVID-19.

آمازون و مشاغل: شرکت برای حفظ بسیاری از کارکنان آن را به استخدام در همه گیر

نایک طول می کشد اجتماعی پایه: “آیا خود را به نوبه خود به عقب بر نژادپرستی’

“ما باید 300 وسایل نقلیه موجود در انبار در دیترویت و به طور معمول ما باید 700 یا 800,” استوارت گفت. “این است که اوج فصل فروش. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما می توانید restock برای دیدار با مقید کردن تقاضا است.”

استوارت انتظار ندارد به کافی موجودی تا پایان سال است. این بدان معناست که اگر اجاره منقضی می شود و او نمی باید به وسیله کسی که می خواهد در انبار مشتری ممکن است که به نگه داشتن theleased ماشین دیگر.

“این قلمرو ناشناخته و ما نمی دانیم که چه اتفاقی قراره بیافته” استوارت گفت.

در حال حاضر مشتریان هنوز هم یک معامله خوب است چرا که اگر فروشندگان به فروش نمی درصد معینی از موجودی خود را, آنها نمی توانند نظم بیشتر مدل های جدید از کارخانه استوارت گفت.

“بنابراین ما هنوز به فروش آنها را در تهاجمی قیمت” استوارت گفت. “اما شما باید گزینه های بهتر در حال حاضر در حالی که هنوز هم وجود دارد موجودی باقی مانده است. من می تواند برآورده همه در حال حاضر به جز Silverado خریداران. ما باید به کار بسیار سخت برای پیدا کردن آنچه آنها می خواهند.”

آه آه

لوازم فورد F-150 پرفروشترین وانت پس از آغاز زمان ساخت نمایندگی های کمی عصبی است.

“ما فروش 90 F-150s یک ماه و 30 تا 40 سوپر Dutys” گفت: Jeff King معاون رئیس جمهور و مدیر کل در Bozard فورد لینکلن در St. Augustine, Florida.

پادشاه منتظر است در بیش از 500 وسایل نقلیه برای دوباره پر کردن موجودی خود نمایندگی. مشتریان باید در دستور قرار می گیرد برای یک دوجین از آن — به شدت به دنبال فورد کاشفان F-150s فوق العاده وظیفه کامیون و لینکلن هوانورد.

در همین حال پادشاه یکی دیگر از 600 سفارشات که اکثر آنها برای پلیس رهگیر Suv ها و سوپر کامیون های مورد استفاده برای ابزار کار و ساخت و ساز در شهرداری های سراسر فلوریدا.

نمایندگی مجاز و فروش فورد می گویند اشتها برای وانت است به عنوان قوی به عنوان همیشه.

چاد ویلسون مدیر کل Wilson فورد در سگینو و میدلند فورد گفت: “ما به شکل F-150 کمبود در حال رفتن به می آیند ، که در آن فروشگاه های ما به طور معمول فروش 80 اتومبیل های جدید در یک ماه 40 خواهد بود که F-150. شما می توانید از داشتن بیش از حد F-150 به اندازه کافی در دو هفته.”

اما F-150 عرضه نیست و تنها نگرانی است. او حدود 20 فورد اکسپلورر Suv ها به منظور حدود نیم دوجین فورد Edge سفارشات.

“ما شده است با قرار دادن سفارشات در ماه مارس آوریل و مه که بیشتر آن آغاز نشده تولید” ویلسون گفت:.

نیمه دوم ماه مارس است که معمولا یکی از بزرگترین شکاف زمان برای فروش خودرو به دلیل خریداران در آب و هوای سرد صبر کنید تا پس از زمستان نمک و زنگ های نجومی اما نیمه مارس بود تعطیل این سال با این بیماری همه گیر نمایندگی اشاره کرد.

بیشتر: میشیگان فروشندگان خودرو شده اند در انتظار برای این لحظه برای ماه

بیشتر: نمایندگی مجاز و فروش ماشین دوباره اختراع ماشین-خرید در coronavirus عصر

بیشتر: COVID-19 تغییر خواهد کرد راه ما خرید اتومبیل برای همیشه لطفا برای. در اینجا چگونه

که رو دست بالا?

فقط نگه داشتن مشتریان وفادار در حال حاضر اولویت است گفت: Mohamad “گربه ماهی” Baidoun یک دیرین فروشنده خودرو در Jorgensen فورد در دیربورن.

“ما لازم نیست به اندازه کافی وسایل نقلیه را امتحان کنید و مردم را از شرکت های دیگر به سوئیچ. در گذشته ما همیشه یک فتح تخفیف اگر مردم آمد بیش از کرایسلر یا GM یا مرسدس بنز. در حال حاضر نمی,” او گفت:. “ما بسیار پایین در اکسپلورر لبه فرار. من سعی کنید و گرفتن ایده از آنچه که مردم می خواهند و آنها را سفارش خودرو و انجام یک فرمت در اجاره نامه و تا زمانی که ماشین می آید. که تنها گزینه ما در حال حاضر است.”

او اشاره کرد: “من حدود پنج اکسپلورر سفارشات در حال حاضر که من دستور داد دو تا سه ماه پیش و آنها هنوز در سیستم. وقتی که من نگاه کنید تا ببینید که زمانی که وسایل نقلیه خواهد بود در اینجا از آن می گوید: TBD. آن را ندارد که یک روز یا زمان و یا هیچ چیز نیست.”

فورد اکسپلورر, پلیس رهگیر SUV و لینکلن هوانورد ساخته شده در شیکاگو مجمع که تعطیل هفته اول از راه اندازی مجدد با توجه به COVID-19.

تنها دو Silverados باقی می ماند در دیک Genthe شورلت در سوتگیت گفت: بروس Genthe نمایندگی رئیس جمهور. اما او تا 45 در سفارش.

به طور کلی این فروشگاه دارای حدود 200 وسایل نقلیه در موجودی اندکی پایین تر از آنچه در آن به طور معمول سهام. اما تعداد محدودی از فروشندگان داغ است در برخی از راه کمک به بستن معاملات Genthe گفت.

“ما شاهد یک جریان ثابت از مشتریان با انتصاب” او گفت:. “ما در حال کار در بهترین ما می توانیم برای پیدا کردن آنها را یک معامله و آنها در حال کشیدن ماشه در آن به جای رفتن از فروشگاه به فروشگاه و redoing مدارک.”

Matthew Kennedy LaSalle اجاره یک سال 2020 شورولت Traverse در گیلاس سیاه از Genthe پس از جستجو در جاهای دیگر.

“من رفتم به در یک نگاه در مونرو; آنها تا به حال چهار در بسیاری. آنها تا به حال تنها تعداد انگشت شماری چپ در Genthe در حال حاضر بیش از حد, اما آنها تا به حال رنگ من می خواستم” کندی گفت.

اجاره نامه در کندی 2018 گذشتن نیست مادر تا اوت اما او می خواست به تعویض آن در حال حاضر به امید گرفتن یک معامله خوب به عنوان نمایندگی مجاز و فروش دوباره آنلاین.

“من به پایان رسید تا با یک معامله خوب است در پایان روز” کندی گفت. “اما با کمی موجودی وجود دارد. من فکر می کنم فروشندگان دست بالا در ساخت این معامله در حال حاضر. این فقط نظر من است.”

بیشتر: Chevy Silverado دزد بازگشت شماره 2 حافظه از Ram در کامیون جنگ به عنوان Ford F-Series ثابت نگه می دارد

فروشگاه در حال حاضر ” و یا …

فروشنده وس لوتز در Chrysler Dodge Jeep Ram در جکسون گفت: هر کسی که تصمیم گرفته است آنها می خواهند برای به دست آوردن یک ماشین جدید باید صبر کنید.

“من می خواهم فروشگاه امروز” لوتز گفت. “آیا صبر کنید یکی دیگر از 30 روز به دلیل ما نمی خواهد که هر محصول جدید در 30 روز. شما نیاز به رفتن به فروشگاه در حال حاضر چون شما بهترین انتخاب است.”

حتی ماشین استفاده می شود موجودی آن چیزی است که به طور معمول در این زمان از سال است.

“استفاده می شود-مزایده ماشین در حال تعطیل,” لوتز گفت. “ما در حال انجام, مجازی, مزایده, اما آن را سخت به خرید اتومبیل های بدون لمس کردن و دیدن آنها.”

نمایندگی خود را به طور معمول به فروش می رساند در حدود 200 خودرو در ماه, اما او نگرانی او نمی رسید که اگر او نمی تواند بیشتر Ram 1500 وانت و جیپ مدل در انبار.

شدید, Chrysler Dodge Jeep Ram فقط 30 Ram وانت و تنها هشت جیپ گلادیاتور گفت: مدیر کل علامت Trudell اصرار مردم برای پیدا کردن وسایل نقلیه خود را در دو تا چهار هفته.

“انتخاب می رویم به دریافت بسیار باریک و از این فرصت برای نمایندگی های فراموش فروشنده معاملات قطعا کوتاه تا” Trudell گفت. “نمایندگی مجاز و فروش در حال برگزاری به موجودی خود را و من آنها را سرزنش نیست.”

پیش بینی مشکل

J. D. Power صنعت خودرو تاثیر گزارش صادر مارس 28 گفت: سطح موجودی ممکن است سقوط 1.1 میلیون واحد به 2.5 میلیون در ماه ژوئن.

“ادامه موفقیت بستگی به تولید تخصیص و جغرافیایی را هدف قرار مشوق” این گزارش گفت:. “تولید چشم انداز نامشخص است.”

امانوئل Rosner یک تحلیلگر دویچه بانک نوشت سرمایه گذاران در 22 مه که “نمایندگی نگران هستند که ممکن است آنها را اجرا موجودی در ماه ژوئن به دلیل توقف تولید در سراسر شمال امریکا است.”

اما کمبود عرضه در سود بالا وانت ممکن است به معنای افزایش قیمت مصرف کننده نوشت و اشاره کرد وانت’ رشد سهم بازار کلی فروش خودرو در آمریکا به 21 ٪ در ماه آوریل است.

تغییر در تمرکز

نمایندگی مجاز و فروش در حال حاضر شاهد خیلی دیوانه فعالیت است.

“ما تا به حال یک مشتری آمد تمام راه را از تگزاس به خاطر او نمی تواند پیدا کردن آنچه که او می خواست بین هوستون و میشیگان: فورد فرار ترکیبی برای همسرش در تاریکی فارسی سبز” ویلسون گفت:. “او و همسرش هر سوار و داد و ستد در دو اتومبیل است.”

برخی از فروشندگان انتظار دارند چنین افزایش فروش در ماه های آینده است که آنها در حال ساخت دراماتیک تغییر در موجودی خود را استراتژی حتی با تمرکز بیشتر بر روی اتومبیل استفاده می شود.

“در پایان ماه فوریه, ما تا به حال $212 میلیون وسیله نقلیه جدید موجودی و در پایان مارس ما در $157 میلیون. ما در پایان ماه مه در حدود 120 میلیون دلار در موجودی” گفت: بسته که اشاره نمایندگی در تگزاس نیست همه تعطیل و راه آنها را در سایر نقاط کشور اگر چه شهرستانهای مختلف تا به حال قوانین متفاوت است.

“ما فقط خرید 100 Subarus هستند که به ‘خاموش و اجاره وسایل نقلیه به دلیل فروش ما داده به ما می گوید ما خواهد بود از خودرو جدید موجودی آمده جولای,” او گفت:. “اگر ما در حال رفتن به چیزی برای فروش در ماه جولای و اوایل اوت ما باید تمرکز بر پیش متعلق به وسایل نقلیه است.”

تماس با جیمی L. LaReau: 313-222-2149 یا jlareau@freepress.com. او در توییتر دنبال کنید @jlareauan. ثبت نام برای خبرنامه خودرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de