سی مقامات سخت مخالفت خود را با گسترش فدرال اجرای قانون و حضور نظامی در شهر دوشنبه و خواستار آن شدند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروج نیروها از شهرستان.

با استناد به سردرگمی بیش از خط اقتدار و کاهش چشمگیر خشونت در تظاهرات اخیر موجب مرگ جورج فلوید Bowser خود گفت: این شهرستان تا به حال منابع کافی برای اطمینان از ایمنی عمومی.

“ما مجهز که مسئولیت رسیدگی به بزرگ تظاهرات و متمم اول قانون اساسی فعالیت” گفت: Bowser خود در نامه ای به ناروا مورخ پنج شنبه و اضافه کرد که جرم استقرار فدرال مأموران اجرای قانون و تجهیزات سنگین بود و خدمت به “شعله ور” تظاهرات به جای امن آنها.

“این تعدد نیروهای می نژاد خطرناک سردرگمی” Bowser خود گفت.

برای روز بزرگ حضور نظامی خود را با صدها نفر از نیروهای اضافی در حالت آماده به کار در پست های خارج از شهر نه تنها چیز ساییده تنش بین شهرداری و مقامات فدرال بلکه در معرض مخالفت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در آن رئیس جمهور را تهدید به اعزام فعال-سربازان وظیفه به “تسلط” خیابان که در آن برخی از تظاهرات خشونت آمیز تبدیل شده بود.

بیشتر تیرگی زنجیره فرماندهی در پایتخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزن فدرال تصاحب سی شهری اداره پلیس که به مدت طولانی امن تظاهرات inaugurations و دیگر رویدادهای خاص در سراسر شهرستان.

در نامه Bowser خود همچنین اعلام پایان وضعیت اضطراری در این شهر اشاره کرد که تظاهرات اخیر در شب های باقی مانده تا حد زیادی صلح آمیز است. او گفت: پلیس گزارش هیچ دستگیری در شهرستان شب گذشته.

تنش بین شهر و دولت فدرال شده اند ساختمان در طول هفته به عنوان برگ برنده دولت درخواست گارد ملی کمک چند از فرمانداران.

در روز پنج شنبه Bowser خود قول داد برای مبارزه با گسترش فدرال وجود هشدار مقامات در شرایط ساده برای پشت کردن.

“می دانم که این کار در هیچ زمان است که شهردار به حمایت از دولت فدرال کارگردانی MPD,” Bowser خود به خبرنگاران گفت:.

در آن زمان او همچنین گفت: شهرداری مشاورین حقوقی بررسی شد دولت فدرال قدرت برای درخواست گارد ملی برای کمک به دی سی بدون به دنبال تصویب شهرستان.

در ضمن تهمت به شنود گذاشته دادستان کل ویلیام Barr به هماهنگی گسترده فدرال اجرای قانون پاسخ که کشیده افسران و ماموران اف بی آی اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده مارشال خدمات اداره فدرال زندانها و اجرای مهاجرت واحد از وزارت امنیت داخلی.

برخی از افسران Bowser خود و دیگران گفته اند مستقر شده اند در لباس که نیست شناسایی آژانس وابستگی.

“ما پلیس و فرماندهی حادثه را روشن کانال های ارتباطی و نقش آن مهم است که توجه داشته باشید که این اضافی ناشناس واحدهای عملیاتی خارج از تاسیس زنجیره ای از فرمان” Bowser خود گفت: در نامه ای به ناروا ذکر اخیر اخیر استقرار یک هلیکوپتر نظامی ارتش معترضان درگیر در “جنگ” تاکتیک با پایین پرواز مانور برای “ترساندن” معترضان.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: مقامات بررسی هلیکوپتر استقرار.

نظامی موج به DC: سرباز گارد ملی خروش به DC برای جورج فلوید تظاهرات اما چه کسی مسئول است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de