سهام کروز اپراتورها در زمان ضربه جمعه از گسترش بدون بادبان سفارش توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, در پی افزایش اخیر در COVID-19 موارد است.

CDC گفت: عملیات مسافر در کشتی های کروز با ظرفیت حداقل 250 مسافر در آبهای ایالات متحده باید در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد از طریق سپتامبر. 30, سال 2020 است. قبلی بدون بادبان سفارش مجموعه به پایان می رسد در جولای 24.

دولت اقدام به دنبال تصمیم کروز دریایی با خطوط انجمن بین المللی اعلام کرد در اواسط ماه ژوئن به گسترش داوطلبانه تعلیق عملیات کشتی کروز سفر تا سپتامبر. 15.

سهام نروژی کروز خط Holdings Ltd. NCLH, -2.17% کاهش یافته است 2.2% رویال کارائیب کروز Ltd. RCL, -1.48% 1.5% و کارناوال Corp. CCL, -1.96% سقوط 2.0%. حرکت bucked سود در گسترده تر در بازار سهام به عنوان شاخص S&P 500 SPX +0.28% 0.3% افزایش پیدا کرد.

پس از کروز سهام اولین کسانی بودند که به رنج می برند به عنوان coronavirus شیوع آغاز شده باعث lockdown اقدامات جمعه کاهش ممکن است به عنوان یک هشدار برای دیگر مربوط به سفر شرکت های مانند شرکت های هواپیمایی و هتل اپراتورها با توجه به این که جدید COVID-19 مورد بوده است افزایش در سرعت ثبت.

از دست ندهید: Coronavirus به روز رسانی: Global موارد COVID-19 لبه و نزدیک به 14 میلیون دلار در مجموعه رکورد مورد شمارش برزیل, تاپ 2 میلیون.

اگر چه CDC حرکت نبود یک شوک سرمایه گذاران نمی توان ایراد گرفت برای اینکه نا امید پس از کارناوال هفته گذشته اعلام کرد که در آن آلمان-بر اساس خط کروز آیدا کشتی شروع خواهد شد از سرگیری عملیات در ماه اوت است. و برخی از تحلیلگران نگران این تاخیر شد فقط برای اولین بار از بسیاری از.

SunTrust رابینسون هامفری پاتریک Scholes گفت که او معتقد است سفر دریایی نمی رزومه در کمیت در شمال امریکا تا سه ماهه دوم سال 2021 در اولین. او گفت که در حالی که نشانه ای از مقید کردن تقاضا برای کروز CDC باقی مانده راهگاهی عامل در ایالات متحده آمریکا

“در حالی که شرکت کرده بود نشان داد که کروز می تواند رزومه کاری در ماه سپتامبر یا اکتبر در آمریکای شمالی و صنعت ما منابع اعتقاد بر این است که به شدت غیر واقعی حداقل در هر راه های معنی دار” Scholes نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “پس از آن ما تکرار باور ما وجود خواهد داشت ادامه داد: سرمایه گذار ناامیدی بیشتر به عنوان تاریخ شروع تاخیر اعلام می شود.”

کروز resailings تاخیر می آید به عنوان آخرین اطلاعات از ایالات متحده حمل و نقل امنیت دولت نشان داد, بازگشت به عقب در تعداد مسافران رفتن را از طریق TSA بازرسی و در هتل تقاضا طی هفته گذشته.

روزانه به طور متوسط از مسافران برای پایان هفته روزهای یکشنبه افزایش یافته برای هر هفته پس از هدف قرار دادن یک پست-COVID-19 پایین 97,799 برای هفته منتهی به سوم آوریل 19 با توجه به MarketWatch تحلیل TSA داده است. روزانه به طور متوسط برای هفته منتهی به 12 جولای بود 694,489 اما روزانه به طور متوسط برای این هفته از طریق پنج شنبه به 633,426.

درصد کاهش در میانگین روزانه مسافران از یک سال پیش نیز به افزایش این هفته که ضربه محکم و ناگهانی یک 12 هفته رگه کاهش می یابد. پس از رسیدن به اوج در یک 95.8% سال بیش از سال کاهش در طول هفته منتهی به مارس 19 درصد کاهش یافته است و هر هفته به آمار 73.1% برای هفته منتهی به 12 جولای. تا کنون در این هفته کاهش است 75.4%.

ریموند جیمز تحلیلگر ویلیام کلاغ گفت: داده ها از اسکان صنعت تجزیه و تحلیل شرکت STR نشان داد که ایالات متحده industrywide درآمد هتل در هر اتاق در دسترس (RevPAR) کاهش یافت و 54.6% برای هفته منتهی به 11 ژوئیه در مقایسه با 44.8% کاهش در هفته گذشته است.

“در حالی که ما تا به حال لذت می برد آهسته و مداوم بهبود در تقاضا (تقریبا همه از آن اوقات فراغت) 11 هفته رگه های پی در پی سود معکوس با هفته گذشته داده ها به عنوان یک سنبله در COVID-19 موارد باعث توقف یا برگشت در محلی و دولت بازگشایی تلاش های” کلاغ نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

در میان برخی از شرکت های هواپیمایی سهام American Airlines Group Inc. آل, -4.33% تضعیف 4.3% جمعه United Airlines Holdings, Inc. UAL, -1.65% ریختن 1.7% Delta Air Lines, Inc. DAL, -0.77 خوابگاه% تضعیف 0.8%.

در میان اپراتورهای هتل سهام Marriott International, Inc. MAR, -1.75% کاهش 1.8% و هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. HLT, -1.22% با 1.2% کاهش.

در ضمن کارت های وحشی برای کروز سهام و همچنین برای سهام دیگر شرکت های مسافرتی است که هر گونه اخبار بالقوه واکسن برای COVID-19. روز چهارشنبه سهام نروژی افزایش یافت 20.7% رویال شات 21.2 درصد و کارناوال شروع به پریدن کرد 16% پس از Moderna, Inc.’s MRNA, +15.93% کانديد واکسن تولید یک “قوی” سیستم ایمنی بدن واکنش و بعد از یک ITV گزارش که اخبار مثبت در دانشگاه آکسفورد واکسن نامزد مورد حمایت AstraZeneca PLC AZN, +6.39% AZN, +3.87% ممکن است به زودی منتشر شود.

“البته تعویض بازی همچنان به عنوان یک واکسن و ما همچنان به این باور سهام خواهد بود فرار در اخبار/شایعات از جمله” Scholes گفت.

سال به, تاریخ, سهام نروژی را فرو 73.9% رویال کارائیب سقوط کرده 60.2% و کارناوال کاهش یافته است 69.6% در حالی که S&P 500 کاسته است 0.2%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de