پیدا کردن یک راه برای محافظت در برابر COVID-19 خواهد تبدیل مبارزه با کروناویروس است که در سراسر جهان از اواخر سال گذشته است.

شرکت های داروسازی و پزشکان است که شکار برای مواد مخدر برای درمان COVID-19 و راه اندازی یک تلاش عمده برای توسعه یک واکسن علیه آن, اما آنها نه با تمرکز بر روش های درمانی برای پیشگیری از عفونت قبل یا بعد از کسی که در معرض ویروس است که باعث این بیماری است.

“ایده داشتن یک راه برای جلوگیری از عفونت و/یا علائم باقی می ماند یک نیاز حیاتی گفت:” دکتر سوزانا Naggie معاون دین برای تحقیقات بالینی و استادیار در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی.

همین دلیل است که وجود دارد بسیار هیجان بیش از این دارو هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حالی که برای جلوگیری از عفونت با ویروس. یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته بر داشت هیدروکسی کلروکین موفق به جلوگیری از عفونت. مطالعات دیگر ادامه دارد, از جمله برخی از آنهایی که بزرگتر است که به تایید و یا در تناقض است که پیدا کردن.

هیدروکسی کلروکین دریافت کرده است که بیشتر علمی توجه دستخوش بیش از 200 محاکمه جاری – هر دو به دلیل آن را یکی از قدیمیترین داروهای موجود در نظر گرفته شود و به دلیل تهمت حمایت سوار منافع عمومی.

حالا که سوالات مطرح شده در مورد اثربخشی آن تمرکز است که به آرامی شروع به نوبه خود در جاهای دیگر و دادگاه ها از روش های دیگر از داروها به داروهايی در حال آغاز است.

حتی اگر برخی از این روش در حال حاضر به خوبی استفاده می شود, از آن خواهد شد ماه قبل دانشمندان می دانید که آیا آنها می تواند به جلوگیری از COVID-19.

عطف تمرکز در جای دیگر

منفی توجه هیدروکسی کلروکین ساخته شده است آن را بسیار سخت تر برای محققان به اندازه کافی داوطلب برای تکمیل آزمایشات مواد مخدر گفت: Naggie است که کمک به رهبری یکی از بزرگترین.

Naggie گفت تیم او امیدوار بود به سرعت 15,000 مراقبت های بهداشتی کارگران به داوطلب به هیدروکسی کلروکین و پایان مطالعه خود را در پنج یا شش ماه. به جای آن تنها در حدود 800 امضا کرده اند و او انتظار دارد که او مطالعه را به ماه دیگر.

افکار عمومی از مواد مخدر رنج می برد, او گفت:, در پاسخ به سیاست و مطالعات مشاهده ای مانند یکی در مجله لانست که تاکنون کردهاند که سوالات مطرح شده در مورد اثربخشی آن و خطرات در بیماران بسیار بیمار با COVID-19.

او 50 میلیون دلار مطالعه, به نام, بهداشت و درمان, کارگر قرار گرفتن در معرض پاسخ و نتایج یا قهرمان مفید خواهد بود برای قطعی پاسخ به این سوال در مورد هیدروکسی کلروکین اثربخشی برای قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری از, او گفت:.

دیگر روش های پیشگیری به احتمال زیاد اضافه شده به مطالعه در امیدوار است که یک یا بیشتر خواهد شد و در نهایت اثبات مفید در برابر ویروس.

“سطح از شور و شوق برای چیزی که نیست هیدروکسی کلروکین را بسیار بالاتر خواهد بود” Naggie پیش بینی کرد. “سیاسی شدن هیدروکسی کلروکین و همچنین به عنوان داده ها که آمده است در بستری تنظیم یک تیره, عکس برای این دارو به طور خاص است.”

بیشتر: یک coronavirus واکسن می تواند نیاز شما را به دریافت دو عکس. در اینجا به همین دلیل است.

بیشتر: در مسابقه برای coronavirus واکسن می تواند عملیات پیچ و تاب سرعت اجتناب از سیاست ؟

پیشگیری رویکرد متفاوت از یک واکسن هر چند این ممکن است مفید باشد در ترکیب Naggie گفت. یک واکسن امیدوارم محافظت طولانی مدت در یک پیشگیری می تواند کمک در مورد قرار گرفتن در معرض و یا مداوم خطر مانند به مراقبت از سلامت کارگر.

برای آنفولانزا برای مثال سالانه واکسن نیست 100% موثر هر چند از آن می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت جدی. بسیاری از مردم در معرض آنفولانزا تجویز داروهای ضد ویروس تامیفلو برای کمک به محدود کردن عفونت است. در HIV که محققان تلاش کرده اند برای چندین دهه به توسعه یک واکسن افراد در معرض خطر ابتلا به عفونت می تواند تجویز شود همان کوکتل مواد مخدر برای پیشگیری به عنوان استفاده می شود برای درمان.

وجود دارد هیچ فدرال تایید برای درمان COVID-19 هر چند ضد ویروسی داروی remdesivir نشان داده است برخی از اثر در مقابل آن است و به طور معمول استفاده می شود در بسیاری از مکان ها. در حال حاضر remdesivir تحویل داده شده است تنها به صورت داخل وریدی پس از آن است که نیست یک گزینه خوب برای افرادی که به دنبال جلوگیری از بیماری است.

محققان امیدوارند که هر چه با این نسخهها کار به عنوان یک درمان نیز جلوگیری از عفونت اولیه و بالعکس.

در شکار برای دیگر preventives

در عظیم جهانی محاکمه به نام همبستگی سازمان بهداشت جهانی است تست چهار روش مختلف برای درمان COVID-19: هیدروکسی کلروکین, remdesivir و دو ترکیب داروهای مورد استفاده برای مبارزه با HIV لوپیناویر و ریتوناویر و لوپیناویر و ریتوناویر به علاوه مولتيپل اسکلروزيس داروی اینترفرون بتا-1a. از ترکیب دو دارو مورد آزمایش قرار گرفت در چین در اوایل شیوع و نشان داده شده است به کار به عنوان یک درمان در بیماری بسیار جدی است اما امیدواریم که برخی از آن ممکن است کار در کمتر عفونت.

Romark یک شرکت دارویی در تمپا, فلوریدا, در حال اجرا است دو آزمایش های مختلف از آن نامزد مواد مخدر nitazoxanide که به مدت طولانی استفاده شده است برای درمان “اسهال مسافرتی.” برای 15 سال گذشته این شرکت تحصیل شده است آیا این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از طیف گسترده ای از ویروس های تنفسی.

Romark است تست مواد مخدر در 800 نفر در خانه های پرستاری و 800 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ برای دیدن اینکه آیا آن را می تواند به جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض coronavirus. آنها امیدوارند که نتایج تا پایان تابستان گفت: Marc Ayers, Romark مدیر عامل شرکت.

اگر چه آن را بیش از حد به زودی بدانند که آیا مواد مخدر موفق خواهد بود اگر آن است Romark آماده خواهد شد به تولید به اندازه 200 میلیون قرص تا پایان سال در تولید آن تسهیلات در پورتوریکو Ayers گفت.

برای محاکمه, قرص داده خواهد شد و دو بار در روز به مدت شش هفته. در خانه های سالمندان هنگامی که کسی در مرکز COVID-19, Ayers گفت او امیدوار است nitazoxanide متوقف خواهد شد این ویروس از گسترش. خانه های پرستاری واجد شرایط برای پیوستن به دادگاه در صورتی که شیوع او گفت: و این شرکت متعهد به ثبت نام یک خانه سالمندان در عرض 72 ساعت از اولین تماس با شرکت.

“ما در حال کار با یک حس فوریت” او گفت:.

می تواند ساده ید کمک کند ؟

دکتر الکساندرا Kejner بود در سه ماهه سوم بارداری و مبارزه با بی خوابی این بهار هنگامی که آن رخ داد که ید او با استفاده از به استریل کردن بینی و گلو از بیماران ممکن است کمک به روشن COVID-19.

“این چیزی است که من شستن دست قبل از عمل جراحی گفت:” Kejner استادیار در دانشگاه کنتاکی اضافه کردن آن نیز استفاده می شود برای زخم بسته بندی و سینوس بیماری نسبتا امن و مقرون به صرفه است.

Kejner از 2 ماه دختر از راه اندازی یک مطالعه عمده بررسی خاص غلظت ید برای جلوگیری از COVID-19. هدف این است که برای پوشش داخل بینی و دهان برای پیشگیری از ویروسی شدن یک جای پا است.

او شروع به ثبت نام 300 نفر در این دادگاه به عنوان همکاران در دانشگاه جورج واشنگتن و دانشگاه ایالتی لوئیزیانا.

شرکت کنندگان واجد شرایط استفاده را با دقت dosed ید اسپری بینی و غرغره با آن سه بار در روز. در اصل آنها خواسته می شود به استفاده از یک سواب بینی شبیه به COVID-19 تست سواب اما Kejner شوهر سعی کرد آن را وتو کرد و آن را.

“هیچ کس نمی خواهد این کار را سه بار در روز” او هشدار داد. بنابراین او تغییر مییابد.

محاکمه خواهد شد و شامل دو گروه از شرکت کنندگان: بیماران بستری به صورت غیر COVID-19 دلایل و کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض COVID-19 بيمار. برای ثبت نام هر یک از شرکت کنندگان را مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود او آلوده است و غربالگری آلرژی به ید.

برای مراقبت های بهداشتی کارگران Kejner گفت که او می بیند ید به عنوان یک “خط دوم دفاع” در مورد آنها ندارد و به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و یا آن را نتواند به آنها را امن نگه دارید.

او امیدوار است تا حداقل اطلاعات اولیه در دو تا سه ماه آینده.

دکتر مایکل Paasche-Orlow استاد پزشکی در بوستون و دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون و مرکز پزشکی گفت: او بخواهد چنین محاکمات زودتر آغاز شده بود به طوری که بیشتر نتیجه می رسند می تواند در این تابستان.

دولت فدرال گفت: تمرکز بیش از حد بر روی هیدروکسی کلروکین به جای گسترش تحقیقات در زمینه های مختلف پیشگیری از روش های.

“اوایل شور و شوق تحریف در بازار,” او گفت:. “چرا ما باید 200 مطالعات اخیر در مورد هیدروکسی کلروکین و تنوع بیشتر از پروژه ؟ این احساس وجود دارد که یک فرصت از دست رفته.”

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de