رانندگان باید حتی بزرگتر خودرو تخفیف بیمه مصرف کننده طرفداران استدلال می کنند با استناد به کاهش مایل رانده شده و حادثه ادعا می کند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که خودرو شرکت های بیمه به مشتریان میانگین حق بیمه بازپرداخت حدود 15 درصد این رانندگان متعلق به خیلی بیشتر —دو برابر — طرفداران استدلال می کنند.

30% تخفیف خواهد در واقع منعکس کننده حدود 50 درصد کاهش مایل رانده و تصادفات در طول بحران در حالی که خو توسط برخی از عالی بیمه گر هزینه های چنین به عنوان یک احتمال افزایش مزد سیاست می گوید Birny Birnbaum یک اقتصاددان و مدیر اجرایی مرکز عدالت اقتصادی است که تجزیه و تحلیل همه گیر رانندگی و ادعا می کند در مارس مطالعه است. با توجه به تغییر در الگوهای رانندگی خودرو, بیمه گران, نرخ “شد بیش از حد یک شبه” Birnbaum می افزاید.

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست روزانه الگوهای برای این کشور بیش از 220 میلیون مجوز رانندگان است. برای بسیاری از افراد معمولی رفت و آمد 55 دقیقه پشت چرخ ناپدید شده است به عنوان آنها را از خانه کار می کرد. که باعث شد برخی از مصرف کنندگان به امید برای شکستن قیمت از بیمه خود را. با توجه به این که مصرف کننده معمولی می پردازد درباره $1,400 سالانه برای بیمه اتومبیل خود را, آن را ناچیز مسئله مالی است.

بیش از حد صفحه نمایش زمان: s مجازی اردوگاه ارزش هزینه? پدر و مادر سوال ارزش از بچه ها حضور در جلسات تابستان در یک صفحه

هزینه های قابل انعطاف تغییرات: Coronavirus و FSAs: اگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید و ممکن است از دست دادن آن در اینجا چه باید بکنید

یکی از این رانندگان است جان جانستون محاسباتی متخصص از پری میشیگان است که تا حد زیادی کار در خانه در طول بیماری همه گیر. او دیگر ساخت 30 مایل رفت و آمد روزانه به دفتر خود و یا مصرف مکرر خانواده سفر به کانادا و یا رانندگی به رستوران ها و سالن های تئاتر با همسر خود.

“من به سختی رانندگی,” او می گوید.

هنگامی که خودرو خود را بیمه گر فرستاده او را به می گویند که او می خواهم دریافت بازپرداخت برای آوریل و مه, او گفت که او انتظار حدود 100 دلار خود را سالانه در لایحه حدود 1800 دلار. به جای او داده شد بازپرداخت $35.11 — یا کمتر از 10 ٪ از هزینه بیمه بیش از دو ماه است.

“من انتظار می رود آن را به underwhelming اما نه این که underwhelming,” او می گوید.

رانندگان دیگر می گویند که آنها در اشتباه هستند با بازپرداخت ارائه شده توسط بیمه خود را. Shauna Dillenbeck بویزی آیداهو می گوید بیمه دولتی مزرعه به او گفت که آن را تا به حال اختصاص میلیاردها دلار در بازپرداخت برای مشتریان — اما او هنوز به دیدن کاهش ماهانه $160 لایحه بیمه.

“من می خواهم به را دیده اند شاید 50% خاموش” Dillenbeck می گوید و اشاره کرد که او رانندگی حدود 10 مایل از یک ماه در مقایسه با 500 مایل از یک ماه قبل از این بیماری همه گیر.

نفس: 5 دلیل که چرا شما نباید از دمدمی مزاجی در مورد 20.5 متر زیان کار

دولت مزرعه می گوید Dillenbeck و دیگر مشتریان خواهد شد و به احتمال زیاد دیدن بازپرداخت خود را در ماه ژوئن اظهارات. اعتبار آن را منعکس 25% تخفیف برای بیمه از 20 مارس تا مه 31. این شرکت همچنین کاهش نرخ خودرو به طور متوسط 11 درصد کاهش نرخ را به اثر زمانی که مشتری تجدید سیاست های خود را.

مزرعه دولت ارائه کرده است یکی از پاسخ بهتر به مصرف کنندگان با توجه به Birnbaum. گروه خود را داده است بیمه گر یک “یک” امتیاز برای پاسخ خود را. اما دیگر شرکت های بیمه را به دست آورده فقیر درجه از جمله GEICO که به ثمر رساند یک D-. GEICO ارائه شده است 15% اعتباری به مشتریان که خود را تجدید سیاست بین 8 مارس و اکتبر 7, که بدان معنی است که برخی از مشتریان ممکن است برای ماه صبر کنید برای دیدن بازپرداخت را انجام دهید.

به نوبه خود, GEICO در بیانیه ای گفت که آن خط مشی بازپرداخت بشود به “امداد بر اساس سیاست کامل مدت است.” این شرکت گفت: آن را نیز نمی انصراف از سیاست های عدم پرداخت. آن را می گوید آن اقدامات “باید اجازه می دهد مشتریان یک انتقال نرم و صاف به حالت عادی.”

در اینجا مراحل شما می توانید اگر شما راضی نیست با بازپرداخت و یا پاسخ از خودرو خود را بیمه.

تماس به درخواست برای تنظیم

گام اول است برای تماس با شرکت بیمه خود را به درخواست برای بازپرداخت خود را در زمان, سیاست Birnbaum می گوید. ممکن است از شما بعید است برای دیدن بازپرداخت بیش از 15 درصد اما مصرف کنندگان که در حال رانندگی در کمتر همه گیر نیز باید درخواست برای کاهش نرخ بر اساس مسافت پیموده شده خود را پایین تر او توصیه می کند.

رانندگان که ورود کمتر از 5000 مایل از یک سال می تواند صرفه جویی تا آنجا که 30 درصد در مقایسه با کسانی که رانندگی 15,000 مایل در یک سال با توجه به یک سال 2016 مطالعه از Insurance.com.

در تیررس: می توانید این 13 خرده فروشان زنده ماندن coronavirus? دائمی فروشگاه بسته شدن ورشکستگی آینده

در اطراف مغازه برای یک سیاست جدید

اگر شما فکر نمی کنم خود را به بیمه گر ارائه به اندازه کافی کمک شما می توانید اطراف مغازه برای یک سیاست Birnbaum یادداشت ها. در حالی که نمونه بازپرداخت 15% برخی از شرکت های بیمه ارائه شده مانند دولت مزرعه 25 درصد بازپرداخت را انجام دهید.

شکایت به وزارت امور خارجه

از آنجا که بیمه تنظیم شده است در سطح دولت شما باید شکایت خود را به دولت خود را بیمه بخش Birnbaum می گوید. تنها دو ایالت کالیفرنیا و نیوجرسی — دستور داده اند خودرو شرکت های بیمه به ارائه بازپرداخت حق بیمه به مشتریان خود Birnbaum می گوید. شکایات مصرف کنندگان می تواند جرقه اضافی بیمه دولتی تنظیم کننده های به عمل آورند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de