بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش و تعداد تخت بودند به سرعت پر کردن به عنوان کشور رسیده آستانه 3 میلیون coronavirus موارد شنبه.

خیره کننده نقطه عطف خواهد رسید کمتر از شش ماه پس از اولین مورد تایید شده گزارش شد 21 ژانویه در اورت واشنگتن است. این ویروس به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

در کالیفرنیا بستری شدن در بیمارستان هستند تا 50 درصد از دو هفته پیش. در فلوریدا حداقل 56 بیمارستان ويژه ظرفیت رسیده است. تسلیت گفت که آنها نمی خواهد شرکت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون در ماه آینده.

هنوز مخالفت با محدودیت های با هدف جلوگیری از افزایش باقی مانده است ، یکی لوئیزیانا مجلس نسبت به درمان افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک برای درمان یهودیان در هولوکاست. و چند فیلم زنجیر های فرهنگی در نیوجرسی خواستار حق به بازگشایی شده است.

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • یک گروه از ملی سینما زنجیر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی برای اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.
  • نیوزیلند گفته مقامات آنها را به اتهامات مطبوعاتی در برابر یک COVID-19 بیمار که فرار قرنطینه به خرید بروید.
  • سان فرانسیسکو است به طور نامحدود به تعویق افتاد بازگشایی برنامه برای میله و داخل رستوران.

📈 امروز آمار: ایالات متحده در حال نزدیک شدن 3 میلیون مورد تأیید و بیش از 131,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است تقریبا 12 میلیون نفر و بیش از 540,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: صدها میلیون دلار رفته به COVID-19 پیمانکاران متهم قبل از تقلب. کسانی که قرارداد طیف وسیعی از ماسک و تجهیزات پزشکی مربوط به فراشی تمیز کردن تولیدات ویدئویی و حتی معبر خدمات.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

که: شواهد ‘ظهور’ از هوابرد انتقال ویروس

شواهد هوابرد انتقال coronavirus در “شلوغ بسته تهویه ضعیف تنظیمات… را نمی توان رد کرد” گفت: Benedetta Allegranzi جهان هیت ویژگی های منجر به عفونت پیشگیری و کنترل است. اذعان می آید روز پس از 239 کارشناسان بهداشت در نامه سرگشاده ای به بین المللی علم جامعه خواست همکاران خود را هوابرد انتقال به طور جدی به عنوان COVID-19 مورد افزایش است.

سازمان جهانی بهداشت تا به حال به رسمیت شناخته نشده مانند انتقال به جز در مراقبت های بهداشتی از طریق تنظیمات “aerosol-تولید روش.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است به نام هوابرد فرد به فرد انتقال در مسافت های طولانی “بعید است.” اما دکتر متی هاینز hospitalist در توسان مرکز پزشکی در آریزونا گفت: وجود مقدار زیادی از شواهد “بر اساس که من اعتراف و خود را توصیف رفتار است.”

Adrianna رودریگز

همه گیر بازنویسی قوانین برای پیشرفت علمی

روشمند فرآيند رفتن از یک فرضیه علمی به اجماع می تواند سال ها طول بکشد. اما یک بیماری همه گیر منتظر هیچ دانشمند و محققان به اشتراک گذاری شده اند, اطلاعات آشکار و پیدا کردن راه هایی برای نوآوری. از دسامبر بیش از 5000 نسخه های خطی مربوط به COVID-19 تحقیقات ارائه شده به medRxiv و دیگر preprint سرور bioRxiv. چنین بایگانی آنلاین هستند که در آن برای اولین بار توالی ژنتیکی از SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری است.

“علم بلافاصله تجدید سازمان خود را در هدفمند راه برای مقابله با یک تهدید جهانی” جیمز Bradner رئیس جمهور از موسسات تحقیقات پزشکی در نوارتیس گفت: در یک وبینار میزبانی شیمی و مهندسی اخبار.

اردن Nutting, Milwaukee Journal Sentinel

لوئیزیانا قانونگذار برابر COVID-19 ماسک حکم هولوکاست

لوئیزیانا مجلس گفت: افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال درمان مانند یهودیان در آلمان نازی در طول جنگ ،

دولت جمهوری Rep. دنی مک کورمیک ارسال شده Facebook تصویری شنبه نرده علیه ماسک حکم به عنوان حمله به آزادی باعث ماسک حکم صادر شده توسط شریوپورت شهردار Adrian پرکینز. در این ویدئو McCormick تیکه جراحی ماسک با اره برقی گفت: “قانون اساسی است که خرد شده قبل از چشم ما.”

“دولت نیاز به یک تبه کار” McCormick گفت: در این ویدئو. “افرادی که نمی پوشیدن ماسک خواهد بود به زودی رنگ به عنوان دشمن فقط به عنوان آنها را به یهودیان در آلمان نازی است. در حال حاضر زمان را به عقب براند قبل از آن خیلی دیر است. ما می توانیم حفظ امریکا است.”

مک کورمیک گفت: ترکیبات خود هستند و ستایش خود را ارسال. “این فوق العاده ای پاسخ او گفت:” در یک مصاحبه با صدای آمریکا شبکه. “آزادی پیام قوی است. این شگفت انگیز است بیشتر سیاستمداران را در آزادی جنبش به دلیل آن را بسیار محبوب است.”

گرگ Hilburn مونرو (La.) اخبار-Star

56 بیمارستان فلوریدا ويژه آمار ظرفیت

حداقل 56 واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان فلوریدا رسیده ظرفیت شنبه, با توجه به داده ها از فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. یکی دیگر از 35 بیمارستان ها نشان می دهد تخت ICU در دسترس بودن 10 درصد و یا کمتر است. داده ها می آید به عنوان دولت در حال حاضر ملت شماره 1 کانون برای این ویروس گزارش 7,361 جدید COVID-19 موارد است. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis رد شنبه می گویند چرا دولت خود را آغاز کرده است گزارش روزانه COVID-19 بستری نرخ میامی هرالد گزارش شده است. روز دوشنبه گفت که شیوع بیماری در فلوریدا بود “تثبیت شده است.”

همانطور که از روز گذشته در مجموع بیش از 16,400 فلوریدا در بیمارستان بستری شده است با توجه به COVID-19 و بیش از 3,800 فوت کرده اند.

الینور Aspegren

AMC Cinemark, شاهوار فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر نیوجرسی به بازگشایی تئاتر

چند ملی سینما زنجیره ای – از جمله AMC Cinemark و Regal – طرح دعوی در دادگاه در برابر فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی دوشنبه برای اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این یک تخلف از تئاتر ” حقوق مربوط به آزادی بیان برابر حفاظت و تشریفات به عنوان کسب و کارهای دیگر شده اند مجاز به بازگشایی شده است. این گروه ادعا می کنند آنها ارائه شده دقیق ایمنی قصد دارد برای دولت تعیین چگونه آنها می خواهم اطمینان از ایمنی از مشتریان و کارکنان.

“به جای آدرس این جامع ایمنی پیشنهادات در هر راه های معنی دار متهمان را انتخاب کرده اند به ادامه تبعیض علیه سینما و برای ادامه نیاز به بسته شدن داخل سالن سینما” کت و شلوار ادعا می کند.

سان فرانسیسکو تاخیر در بازگشایی از میله های داخل سالن رستوران

بازگشایی برنامه برای میله و داخلی رستوران شده اند تاخیر در سن فرانسیسکو به عنوان موارد همچنان به افزایش در شهرستان, شهردار لندن نژاد اعلام کرد. آنها در اصل مجموعه ای به بازگشایی در ژوئن 13.

“ما می دانیم که مکث در بازگشایی ناامید کننده است اما ما نمی توانیم خطر اجازه این ویروس از کنترل خارج شده” نژاد گفت: در توییتر. “همه ما نیاز به انجام بخشی از ما با پوشیدن پوشش صورت نگه داشتن فاصله خود را از دیگران و گرفتن تست شده بنابراین ما می توانیم به یک محل که در آن ما می توانید با خیال راحت از سر بازگشایی.”

هواپیمایی متحده: جدید قرنطینه قوانین denting تقاضای سفر دوباره

زمانی که نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران در اواخر ماه ژوئن در میان coronavirus افزایش چندین خورشید کمربند متحده سوال بزرگ برای صنعت هواپیمایی بود که آیا این امر شیرین کاری یک نوپای سفر دوباره بجای اول برگشتن. هواپیمایی متحده در جواب این سوال را با بله توجهی در اوراق بهادار پر اواخر روز سه شنبه پس از یک کارمند تاون هال. کمتر از یک هفته پس از شعار برنامه های خود را برای اضافه کردن 25,000 بیشتر پروازها در ماه اوت با توجه به یک چشم انداز مثبت در تقاضای سفر شرکت هواپیمایی گفت: آن را پاره پشت این برنامه است. به جای عامل 40 درصد از پروازهای آن را در ماه اوت سال 2019 آن را به کار گیرند فقط 35 درصد است.

دلیل: “کاهش تقاضا به مقصد تجربه را افزایش می دهد در COVID-19 موارد و/یا جدید قرنطینه مورد نیاز و یا محدودیت های دیگر در سفر است.”

سحر Gilbertson

برخی از سناتورهای نمی خواهد در جمهوریخواه به عنوان موارد در فلوریدا سنبله

چندین بالا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفت: آنها را جست و خیز کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به عنوان coronavirus موارد صعود در فلوریدا که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به قبول این حزب نامزدی در مرداد ماه قبل از یک جمعیت بزرگ. این RNC حمایت از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی در ماه گذشته و برداشت جکسون به عنوان سایت اصلی این کنوانسیون پس از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر و شارلوت شهردار ششم Lyles نمی ارتکاب به اجازه می دهد کامل کنوانسیون به دلیل نگرانی های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه کنفرانس تلفنی با خبرنگاران محلی دیابت چاک Grassley R-آیووا در سن 86 قدیمی ترین سناتور جمهوری خواه گفت: جلوگیری از کنوانسیون “از آنجا که از virus وضعیت است.” برخی دیگر از قانونگذاران جمهوریخواه اعلام کرده اند آنها تعمق و یا نمی توان حضور در این کنوانسیون در حالی که اشاره به کروناویروس به طور خاص.

نیوزیلند به اتهام بیمار که فرار قرنطینه به خرید بروید

نیوزیلند مقامات می گویند آنها را به اتهامات مطبوعاتی در برابر یک coronavirus بیمار که فرار قرنطینه در اوکلند و رفت و خرید در یک سوپر مارکت. درجه ناخدا Darryn Webb رئیس اداره جداسازی و قرنطینه گفت: 32 سال موفق به فرار از طریق یک حصار در استمفورد پلازا هتل و رفته بود برای بیش از یک ساعت قبل از بازگشت. مرد بعد آزمایش مثبت برای ویروس. Webb گفت: این مرد بود نیوزیلند شهروند که می خواهم به تازگی از هند بازگشته و اقدامات او بودند “کاملا غیر قابل قبول است.” نیوزیلند را حذف کرده است جامعه انتقال این ویروس است و در تلاش است شامل موارد در مرز با قرار دادن جدید ورود به 14 روز در قرنطینه در هتل های مختلف. سوپر مارکت بسته شده است برای تمیز کردن.

لوی کاهش 15 درصد از نیروی کار شرکت های بزرگ خدمات پس از فروش قطره با توجه به همه گیر

Levi Strauss & Co. توسط برش در حدود 15 درصد از نیروی کار شرکت های بزرگ در سراسر جهان به دلیل کاهش شدید فروش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت اعلام کرد. برش از 700 دفتر مشاغل که نمی گذارد کارکنان در فروشگاه یا کارخانه را نجات دهد سان فرانسیسکو-بر اساس جین ساز حدود 100 میلیون دلار در سال است. این شرکت همچنین به عنوان شناخته شده لوی گفت: درآمد حاصل از آن کاهش یافته است 62 درصد به دلیل موقت فروشگاه تعطیلی که شامل بسیاری از بخش فروشگاه که فروش آن شلوار جین نیز بسته است. این گزارش از دست دادن $363.5 میلیون, پس از گزارش سود سال پیش.

“ما در آغاز سال با شتاب اما همه گیر جهانی و بحران اقتصادی تا به حال به طور قابل توجهی تاثیر منفی بر ما سه ماهه دوم نتایج به فروشگاه ما و اکثر فروشی درب بسته شد در سراسر جهان” گفت: مدیر عامل شرکت تراشه Bergh.

– کلی Tyko

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de