دولت ایالات متحده قرار می گیرد سفارش اولیه 100 میلیون دوز از واکسن نامزد بودن طراحی و توسعه توسط شرکت Pfizer و یک شرکت BioNTech برای $1.95 میلیارد دلار به شرکت های چهارشنبه اعلام کرد. ما می توانید به دست آوردن تا 500 میلیون دوز اضافی بیانیه ای گفت:.

مزایای بیکاری هستند گرفتن ضربه در زمانی که بیشتر کشورهای در حال ناگهان توقف خود را reopenings. $600 هفتگی مزایای بیکاری پاداش مصوب در ماه مارس در مورد به پایان می رسد و به احتمال زیاد نمی تواند تمدید شود و یا جایگزین قبل از ماه آینده.

سابق و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید متحده باید آزاد کنون اطلاعات بیشتر برای کمک به یک بیماری همه گیر.

“ما در حال پرواز کور در خطر و اثربخشی پاسخ” دکتر تام فریدن گفت. “داده های متناقض و ناقص و غیر قابل دسترس.”

ایالات متحده شده است به طور متوسط بیش از 60 ، 000 مورد جدید روزانه به مدت چند هفته و برخی از کشورهای در حال دیدن بستری نرخ افزایش می یابد. ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها از طریق اواخر روز سه شنبه نشان می دهد 10 متحده مجموعه ای از 7 روز پرونده برای موارد جدید در حالی که پنج کشور تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر در طول دوره.

📈 امروز آمار: ایالات متحده بیش از 3.9 میلیون نفر و بیش از 141,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است و تقریبا 15 میلیون نفر و بیش از 615,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: پوشیدن ماسک و لباس محافظ FBI محققان به تازگی مورد حمله یک ساختمان پزشکی در دیترویت بیش از یک ادعا درمان جعلی به فروش می رسد برای COVID-19. آن نگاه مانند یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر. اما آنها در واقع به دنبال یک طرح به ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که تبدیل شدن به محبوب تر از همیشه با مذهبی-مانند ادعای در مورد اثر خود را در برابر COVID-19 حتی با وجود داشتن قدرت برای درمان سرماخوردگی.

ساخت عناوین:

  • قاضی دستور دیترویت مدرسه تابستانی دانش آموزان آزمایش COVID-19.
  • سابق CDC رئیس تام فریدن می گوید متحده باید بیشتر اطلاعات به راحتی در دسترس است.
  • بالا COVID-19 واکسن سازان می گویند بی خطر و موثر و کم هزینه نامزدها ممکن است در اوایل 2021.

فایزر امید برای تصویب واکسن به عنوان به زودی به عنوان اکتبر

فایزر و BioNTech اعلام کرد یک قرارداد با دولت فدرال برای 100 میلیون دوز از واکسن خود را نامزد هنگامی که شرکت به دست آوردن تایید و یا اورژانس با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا. آمریکایی ها دریافت واکسن به صورت رایگان این شرکت گفت. اگر در حال انجام مطالعات موفق هستند Pfizer و BioNTech انتظار می رود به آماده به خدمات اورژانس با استفاده از مجوز و یا نوعی از تصویب قانونی در اوایل اکتبر سال 2020 است.

این شرکت در حال حاضر انتظار می رود به تولید در سطح جهانی تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 و به طور بالقوه بیش از 1.3 میلیارد دوز در پایان 2021. دولت فدرال تحت عملیات پیچ و تاب سرعت قطع معاملات با چند دارو شرکت ها در تلاش برای به خط کردن مقادیر عظیم واکسن به عنوان به زودی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.

“گسترش عملیات در پیچ و تاب سرعت نمونه کارها متنوع با اضافه کردن یک واکسن از Pfizer و BioNTech افزایش شانس است که ما باید امن و موثر واکسن به محض پایان سال جاری گفت: HHS وزیر الکس آذر.

$600 هفتگی بیکاری افزایش نمی توان بلافاصله

آمریکایی ها با یک شیب افت در خود مزایای بیکاری در زمانی که coronavirus موارد خونتان دوباره و بیشتر کشورهای در حال ناگهان توقف خود را reopenings روند که تهدید به از خط خارج کشور بهبود اقتصادی که میلیون ها نفر در حال حاضر در خارج از محل کار. که اضافی $600 در هفته مزایای بیکاری بخشی از مارس بسته محرک قرار است تا پایان این هفته است. یکی دیگر از coronavirus بسته امداد به احتمال زیاد نمی تواند تایید قبل از ماه آینده سیاستگذاران هشدار داده اند. مزایای دولت به طور متوسط فقط $370 یک هفته از حدود 970 $در هر هفته با اضافی $600 بهره مند شوند.

“اضافی مزایای بیکاری بودند دقیقا همان چیزی است که اقتصاد مورد نیاز آن را ارائه پشتیبانی بزرگ با جلوگیری از بهداشت عمومی رانده رکود اقتصادی را از تبدیل شدن به یک بسیار گسترده تر مشکل مالی می گوید:” جاش Bivens مدیر تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی. “اما در حال حاضر ما در حال تهدید به نوار غزه که دور. “

جسیکا مانتون

بسیاری از COVID شکایات در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا در دیوان عالی کشور

Coronavirus همه گیر شده سوخت شیوع دعاوی از رای دهندگان کلیسا بندگان زندانیان و دیگران به چالش کشیدن سلامت عمومی سیاست اما دیوان عالی کشور این است که اثبات می شود موانع برای کسانی که به گرفتن شکایت خود را به دادگاه. هم دادگاه عالی اعمال سیگنال تمایل به ترک همه گیر در مقامات دست – تلاش است که ممکن است دشوار است به عنوان روز انتخابات نزدیکتر.

“این بیشتر دعوایی سال من تا کنون تجربه کرده اید در حق رای” گفت: دیل هو مدیر حق رای پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که در زمینه 15 پرونده های حقوقی تا کنون. “COVID دارای توربوشارژ این مجادلات و بیشتر ایجاد شرایط اضطراری در سراسر کشور از ما تا کنون در انتخابات سال است.”

ریچارد ولف

‘کامل زمین ستاره می گوید او قلم یک ماسک یک بار – و COVID

بازیگر آنا کمپ شرکت ستاره “Pitch Perfect”, فیلم, می گوید او معتقد است که او قرارداد COVID-19 پس از پوشیدن ماسک در مکان “است. زمان.” کمپ, که گفت که او “بسیار بیمار” برای سه هفته توضیح داد: تجربه خود را در یک Instagram پست که در آن او خواست خوانندگان به اجازه گارد خود را. اردوگاه خود را از دست داد حس چشایی و بویایی در طول نبرد با بوی تنها بازگشت بخشی از یک ماه بعد. دیگر طولانی علائم یک ماه بعد شامل سرگیجه, خستگی شدید, مشکلات سینوس, تهوع, استفراغ و تب او گفت:.

“من خوش شانس هستم. چون من نمی میرند. اما مردم” اردوگاه 37 نوشت. “لطفا پوشیدن (خود را) ، آن را می تواند رخ دهد در هر زمان. و این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی.”

برایان الکساندر

سوابق دولت سقوط به همه گیر واشینگتن در آمریکا

آلاسکا, آیداهو, ایندیانا, کنتاکی, می سی سی پی, Missouri, New Mexico, North Dakota, ویسکانسین و میشیگان و پورتوریکو رکورد جدید برای موارد بیش از 7 روز دوره به پایان رسید که در روز سه شنبه. ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها همچنین نشان داد که یک رکورد تعداد مرگ و میر برای 7 روز دوره گزارش شده در آریزونا و فلوریدا, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس. این 581 مرگ و میر در آریزونا بیش از شش برابر تعداد مرگ و میر گزارش شده در هر هفته در کشور در طول زمستان در این کشور کشته شد ضربه اوج آن است.

مایکل Stucka

Ex-CDC رئیس می گوید: بیشتر COVID-19 اطلاعات باید منتشر شود

دولت ها باید در انتشار 15 دسته بندی اطلاعات تلقی “ضروری” به درک همه گیر می گوید فریدن در حال حاضر رئيس جمهور و مدیر عامل حل برای صرفه جویی در زندگی یک ابتکار طراحی شده برای جلوگیری از شیوع و بیماری های قلبی عروقی. اطلاعات حیاتی شامل داده ها از جمله به عنوان یک نورد متوسط از موارد جدید و مرگ و بستری شدن در بیمارستان, سرانه, تست چرخش زمان و درصد از مردم با پوشیدن ماسک. تنها 40 درصد از اطلاعات ضروری و نقاط در حال نظارت و گزارش علنی و نیمه ساخته نیست در همه فریدن گفت.

“با هدایت روشن ما می تواند درک ما خطر بهتر و بهبود پاسخ ما به سرعت در حال” فریدن گفت. “این اطلاعات به دست آمده با دلار مالیات دهندگان و ما باید تقاضا است که ما برای دسترسی به اطلاعات است.”

– کارن Weintraub

دیترویت مدارس انتظار می رود دانش آموز نتایج آزمون ظرف 30 دقیقه

سرپرست مدارس در دیترویت گفت: رعایت خواهد شد با یک قاضی برای تست این منطقه 600 در کلاس درس مدرسه تابستانی دانش آموزان برای COVID-19 روز شنبه. ایالات متحده منطقه قاضی آرتور تارنوف دستور تست شروع به چهارشنبه. سرپرست نیکولای ویتی گفت: این منطقه کار کرده است با شهر دیترویت به دست آوردن آزمون.

“ما اجازه خواهد داد که پدر و مادر که تصمیم به فرستادن فرزندان خود به صورت چهره به چهره در مدرسه تابستانی آموزش به فرزندان خود COVID آزمایش از طریق بینی سواب” ویتی گفت. او افزود که این آزمون خواهد بود اداره در مدارس و نتایج باید در عرض 30 دقیقه. آن را بلافاصله روشن نیست چه تاثیر این حکم را در سال تحصیلی جدید. این منطقه به طور آزمایشی برنامه به ارائه اختیاری در-یادگیری در کلاس درس برای منطقه 50,000 دانش آموزان است.

– جان عاقلانه مطبوعات آزاد دیترویت

تلاش برای مقابله با کروناویروس در حال تغییر است زندگی روزمره ؟ ثبت نام برای خبرنامه ما ماندن از هم جدا با هم.

برخی از daycares استقبال کودکان نوپا – اما فراموش نکنید که ماسک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشت به دانشگاه برای دانش آموزان بزرگتر اما حساب متفاوت با سنین 2 تا 4 تاثیرپذیر فاز است که برگ های پدر و مادر نگران در مورد امکان تاثیر افشای کودکان به یک ماسک – و متوسط بررسی پر از تنظیم که از آن پدر و مادر در حال حاضر می شوند به دلایل بهداشتی. در حالی که پروتکل های متفاوت بسیاری از pre-K و مراقبت از امکانات در حال حاضر اقدامات لازم برای نگه داشتن معلمان و کودکان امن است که شامل ماشین افت آف تب کنترل و پوشیدن ماسک یا سپر.

“ما دیدن دلهره از پدر و مادر می گوید:” جسیکا چانگ که شرکت تاسیس WeeCare برای کمک به ارتباط پدر و مادر با برخی از 2500 امکانات مراقبت از کودک در سراسر کشور. “پیشنهاد ما مجازی راه هایی برای ارتباط برقرار کردن با ارائه دهندگان خدمات به منظور بالا بردن سطح راحتی خود را. و ما را تشویق ارائه دهندگان به چیزهای سرگرم کننده زمانی که آنها می توانند.”

مارکو دلا اجوف

مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘پوشیدن ماسک … آنها تاثیر’

در کاخ سفید coronavirus نشست خبری پس از مارس تهمت معکوس البته از موقعیت قبلی بر روی ماسک های صورت و خواست آمریکایی ها به آنها را می پوشند. “ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با پوشیدن ماسک. “دریافت یک ماسک. این که آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد. آنها را یک اثر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تمایلی به دیده می شود در عمومی با پوشیدن یک ماسک و اغلب مورد سوال تاثیر خود را در کاهش انتقال است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بر روی سکو توسط, خود, خروج از جلسات قبلی که در آن کارشناسان دیگر در کاخ سفید coronavirus نیروی کار بودند توسط سمت خود را. تهمت نیز گفت: این بیماری همه گیر “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

جکسون شهردار: شهر نیاز به منابع بیشتر برای حفظ RNC امن

جکسون شهردار لنی کاری گفت که توافق با یک ارزیابی توسط کلانتر مایک ویلیامز که اجرای قانون نمی تواند نگه دارید کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه امن حتی به عنوان کاری در ادامه به برنامه ریزی این رویداد در آینده به جکسون در ماه آینده.

کاری نمی ارائه هر گونه جزئیات در مورد چه خواهد بود لازم به صورت امن است. کاری کنفرانس خبری نیست مش با کلمات واقعی کلانتر ویلیامز که روز دوشنبه گفت که “ما به سادگی گذشته و نقطه بدون بازگشت است.” در عوض کاری که گفت: توافق با کلانتر درمان این رویداد به عنوان نیاز به سرهم بند نه لغو.

– اندرو Pantazi فلوریدا تایمز اتحادیه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net