به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش نیویورک اعلام کرد که این کمک خواهد کرد آتلانتا در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. فرماندار اندرو کومو گفت: روز دوشنبه در یک کنفرانس مشترک با شهردار آتلانتا Keisha لنس پایین است که این امر ارسال تست و با ردیابی تیم ها به شهرستان.

“شهردار کف بوده ایم به تماشای شما و آنچه شما بوده ام به رفتن را از طریق” کومو گفت: پایین. “هر چیزی که ما می تواند برای شما انجام دهد برای شهرستان ما آماده هستیم.”

یک روز پس از فلوریدا گزارش خود بزرگترین, تک-روز افزایش COVID-19 موارد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اذعان سنبله بود به دلیل گسترش در تست.

“ما به آدرس ویروس ها با استفاده از ثابت حل و فصل. ما نمی توانیم جاروب دور ، ما باید به درک آنچه در جریان است درک کنند که ما راه درازی در پیش است اما ما نیز باید درک کنند که در چارچوب لحظه” DeSantis گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

برخی از تحولات اخیر:

  • ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد یک مرد مکزیکی درگذشت COVID-19 در فلوریدا.
  • کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom دستور ایالت تعطیلی پنج شنبه از جمله داخلی رستوران عملیات و تمام میله های زندان.
  • هاوایی تمدید آن قرنطینه به سپتامبر. 1 به تأخیر انداختن طرح خود برای اجازه خروج از کشور مسافران برای بازدید از جزیره توسط یک ماه.
  • ماسک صورت مورد نیاز در مورد 3,700 آمریکا خارج شده و مکان است. مدیر عامل شرکت می گوید یک ملی ماسک دستور است “چیزی است که در ذهن ما است.”

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3.3 میلیون نفر با بیش 135,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است 13.1 میلیون نفر و بیش از 573,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: لس آنجلس و سن دیگو مدارس می رویم آنلاین-تنها در پاییز. خواهد شد و دیگر مناطق بازگشایی برنامه سرپیچی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انجام همان?

سوم مهاجر در یخ بازداشت می میرد COVID-19

یک مرد مکزیکی برگزار می شود در ایالات متحده آمریکا مهاجرت بازداشت در فلوریدا درگذشت در مدت کوتاهی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز دوشنبه گفت:.

Onoval Perez-Montufa, 51, درگذشت, بعد از ظهر یکشنبه در پالم بیچ شهرستان, بیمارستان, با توجه به U. s. اداره مهاجرت و گمرک انتشار اخبار. او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 جولای 2 در Glades شهرستان بازداشتگاه در مور پناهگاه است که در غرب دریاچه اوکیچوبی ، کادر پزشکی در این مرکز شروع به درمان او روز گذشته پس از شکایت از تنگی نفس.

پرز-Montufa ابتدا وارد یخ بازداشت 15 ژوئن پس از آزادی از زندان فدرال در ایالت ماساچوست که در آن او خدمت کرده بود 12 سال برای توزیع کوکائین. او در یخ بازداشت در انتظار حذف او به مکزیک.

یک السالوادور کرد در ماه مه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در San Diego, California, ICE تسهیلات. یک گواتمالا کرد بعد که ماه در Lumpkin, گرجستان, تسهیلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال در مورد آریزونا معلم که درگذشت: “مدارس باید باز’

در یک کنفرانس خبری روز شنبه رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد کیمبرلی لوپز چاوز برد, آریزونا معلم که پس از تدریس در مدرسه تابستانی کلاس. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: مدارس باید بازگشایی شده است.

برد در تابستان مدرسه کلاس مجازی اما او و دو نفر دیگر از معلمان در هیدن-Winkelman منطقه مدرسه یک کلاس درس در حالی که آنها آموخت. هر سه معلمان قراردادی COVID-19. برد پس از درگذشت او به بیمارستان.

در روز دوشنبه جلسه خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن “چه شما بگویید پدر و مادر کسی که در این نگاه که نگاه آریزونا که در آن یک معلم مدرسه به تازگی درگذشت تدریس در مدرسه تابستانی پدر و مادر که نگران امنیت فرزندانشان در مدارس؟”

رئيس جمهور نبود آدرس برد مرگ است. او پاسخ داد: “مدارس باید باز شود. مدارس باید باز شود. کسانی که بچه ها می خواهند به مدرسه بروند. شما در حال از دست دادن بسیاری از زندگی ها با نگه داشتن همه چیز بسته است. ما نجات جان میلیون ها نفر در حالی که ما از اولیه بسته شدن.”

– لیلی Altavena آریزونا جمهوری

خواهد فلوریدا بازگشایی مدارس?: COVID-19 جدا این عضو هیئت مدیره مدرسه از او preemie. او قصد دارد به رای در برابر بازگشایی.

نیویورک برای استقرار COVID-19 تست و تماس با ردیابی تیم های آتلانتا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد دولت ارسال خواهد شد تست و تماس با ردیابی تیم های آتلانتا به عنوان شهر COVID-19 موارد همچنان به افزایش است.

“شهردار کف بوده ایم به تماشای شما و آنچه شما بوده ام به رفتن را از طریق” کومو گفت آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در یک نشست ویدئو کنفرانس دوشنبه. “هر چیزی که ما می تواند برای شما انجام دهد برای شهرستان ما آماده هستیم.”

پایین پاسخ داد: “با تشکر از شما فرماندار و همان چیزی است که ما نیاز به کمک. تست می شود که مردم نتایج بسیار سریع و همچنین تماس با ردیابی چون ما می دانیم که بسیار مهم است برای ما برای کمک به سرعت گسترش یافته است.”

نیویورک شد و یک بار در کشور کانون این بیماری همه گیر. روز یکشنبه در شهر نیویورک مقامات بهداشتی گزارش شده است که هیچ یک از درگذشت این ویروس در شهر در جولای 11. رژیم صهیونیستی. کومو گفت: مسافران هوایی از کشور با نرخ بالای COVID-19 باید خود را ارائه محلی اطلاعات تماس و یا به صورت یک پنالتی تا به 2000$.

هاوایی گسترش آن قرنطینه تا سپتامبر. 1

هاوایی به تأخیر انداختن طرح خود را به اجازه می دهد خارج از کشور بازدید کنندگان برای بازگشت به تعطیلات نقطه داغ با یک ماه با توجه به افزایش coronavirus موارد در دولت و در سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا

در اواخر ماه ژوئن فرمانداری اعلام کرد که مسافران می تواند با مراجعه هاوایی آغاز Aug. 1 بدون قرنطینه مورد نیاز با ارائه یک منفی COVID-19 تست گرفته شده ظرف 72 ساعت از شبانه روزی. بدون یکی از مسافران پس از رسیدن از سرزمین اصلی را به شدت قرنطینه برای 14 روز یک سیاست در جای خود از ماه مارس است که ترس دور ترین گردشگران و نابود هاوایی صنعت گردشگری.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر روز دوشنبه که برنامه نمی شروع تا سپتامبر. 1 یک تصمیم او گفت: نمی شد به آرامی گرفته شده. “ما همیشه می گفت که ما تصمیم گیری مبتنی بر سلامت و ایمنی جامعه ما به عنوان بالاترین اولویت” Ige گفت.

سحر Gilbertson

میلواکی پیشنهاد بازگشایی مدارس با آموزش آنلاین

ده ها هزار نفر از دانش آموزانی که حضور در میلواکی مدارس شروع سال تحصیلی آنلاین و به تدریج بازگشت به کلاس درس هنگامی که تهدید از coronavirus فروکش کرده است تحت 90 میلیون دلار طرح پیشنهاد شده توسط دولت در روز دوشنبه. نمایندگان مجلس اعضای هیئت مدیره مدرسه انتظار می رود به این پیشنهاد خاص در جلسه هیئت مدیره روز شنبه.

خواستار طرح برای دانش آموزان به بازگشت از طریق سیستم عامل های مجازی در اوت. 17 یا سپتامبر. 1 بسته خود را در مدرسه تقویم. آنلاین فاز پیش بینی شده است برای آخرین بار 30 تا 45 روز پس از آن دانش آموزان را جایگزین دو روز در مدرسه و سه به صورت آنلاین در صفحه اصلی و سپس به طور کامل به کلاس بازگشت هنگامی که امن تلقی می شد.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت سلامت و خطر معیارهای … بر اساس تعداد موارد مثبت و مرگ و میر” گفت: مارلا Bronaugh نمایندگان مجلس’ رئیس ارتباطات و عملکرد مدرسه افسر.

Milwaukee County, که تا به حال بیش از 14,000 موارد و حداقل 359 مرگ و میر — بسیاری از کسانی که در شهر میلواکی — تلقی شده است در معرض خطر توسط Wisconsin Department of Health Services.

– Annysa Johnson, Milwaukee Journal Sentinel

اورگان تنظیم برای محدود کردن گروه تجمعات

اورگان است که مجموعه ای به بان کی مون داخل سالن گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر و نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در خارج از منزل رژیم صهیونیستی است. کیت براون روز دوشنبه اعلام کرد. دو حکم رفتن به اثر چهار شنبه.

شروع پنج شنبه, پوشش صورت نیاز خواهد بود در خارج از منزل اگر آنها نمی تواند باقی می ماند 6 فوت جدا از دیگران و یا اگر آنها با مردم است که آنها زندگی نمی کنند ، این گردهمایی اجتماعی محدود نمی شود به کلیساها و کسب و کار, قهوه ای گفت:.

بدون هیچ تغییری به SEC فوتبال برنامه به عنوان کنفرانس همچنان صبر-و-رویکرد

ده بزرگ و Pac-12 تصمیم هفته گذشته به هیچ کس خود را nonconference بازی های فوتبال و محدود موسسات عضو کنفرانس-تنها برنامه در میان coronavirus بیماری همه گیر. SEC است که ساخت چنین حرکت – حداقل به عنوان در حال حاضر.

SEC کمیسر گرگ سنکی روز دوشنبه گفت: این کنفرانس ادامه خواهد داد و به صبر کنید و ببینید رویکرد با امید داشتن اطلاعات بیشتر به تصمیم گیری در اواخر این ماه.

“روشن است که در شرایط فعلی مربوط به COVID-19 باید بهبود یابد و ما ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر تحولات در اطراف این ویروس به صورت روزانه” سنکی گفت. “در هفته های آینده ما ادامه خواهد داد به طور منظم ملاقات با پردیس رهبران از طریق videoconferences و جمع آوری اطلاعات مربوطه را در حالی که هدایت مشاوران پزشکی. ما باور داریم که در اواخر ماه جولای ارائه خواهد شد بهترین وضوح برای ساخت تصمیم گیری های مهم جلوتر از ما.”

– بلیک Toppmeyer Knoxville News Sentinel

Walmart مدیر عامل شرکت می گوید ملی ماسک صورت حکم چیزی است که در ذهن ما’

می تواند خارج شده و به زودی نیاز به خریداران در سراسر کشور به پوشیدن ماسک در تمام فروشگاه های خود را? غول خرده فروشی مدیر عامل داگ McMillon نمی رد کردن ایده دوشنبه در یک مصاحبه با رادیو فردا را آنلاین نشان می دهد تلویزیون “رهبری زنده با دیوید روبنشتاین.”

McMillon گفت: ماسک ها در حال حاضر مورد نیاز در مورد 3,700 از آن بیش از 5000 مکان های ایالات متحده “که در آن یا فرماندار یا شخص دیگری موظف است آن را.”

“ما در حال حاضر نمی, به عنوان ما در حال انجام این مصاحبه حکم که در فروشگاه های دیگر اما بدیهی است که چیزی که در ذهن ما” McMillon گفت.

بیشتر شرکت ها در حال ساخت پوشش صورت نیاز به عنوان ویروسی ویدئوها از خریداران tirades و درگیری بیش از اینکه از او خواسته به آنها را می پوشند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کلی Tyko

آریزونا می بیند رکورد تعداد COVID-19 بيماران ICU

آریزونا گزارش تعداد رکورد COVID-19 بيمار با استفاده از هواکش و در ICU تخت. وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی گفت: 671 COVID-19 بيمار در هواکش و 936 شد در بخش مراقبت های ویژه از یکشنبه. بيمارستان بودند معلق در هوا حدود 90 درصد ظرفیت های کشور رتبه اول را در آمریکا برای سرانه موارد بیش از دو هفته گذشته.

دولت تبدیل به یکی از کشور coronavirus نقاط داغ در ماه مه پس از رژیم صهیونیستی است. mlb آرام ماندن در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر. هفته گذشته Ducey بسته ورزشگاه و میله و دربسته در محیط رستوران در نیمی از ظرفیت خود است اما تعطیل داخل سالن ناهار خوری به طور کامل و یا موضوع یک ایالت دستور در ماسک.

Ducey گفت: دولت افزایش خواهد یافت, تست با تمرکز بر مناطق کم درآمد از ققنوس به عنوان بسیاری از مردم گزارش مشکل پیدا کردن آزمون. دولت نیز پرداخت برای یک آزمایشگاه خصوصی به شدت افزایش ظرفیت روزانه آن به عنوان افراد با تجربه و منتظر می ماند تا یک هفته یا بیشتر برای نتایج آزمون.

میشیگان partygoers تست مثبت برای COVID-19 بعد از جولای 4th, دریاچه باش

میشیگان مقامات بهداشتی در تماس هستند برای شرکت کنندگان در دو چهارم جولای احزاب برای نظارت بر خود را برای علائم پس از partygoers آزمایش مثبت برای COVID-19.

چندین شرکت کنندگان در یک چهارم جولای در مشعل دریاچه Sandbar در میشیگان شمالی آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که بیش از 40 نفر در شور میشیگان مرتبط به یک خانه تعطیلات ،

وزارت بهداشت دولت خواسته است هر کسی که با حضور در مشعل دریاچه به مانیتور خود را و به دنبال تست اگر علائم و توسعه خود شده است. زیرا کسانی که آزمایش مثبت نمی تواند شناسایی تمام مخاطبین بالقوه برای قرار گرفتن در معرض وزارت بهداشت عمومی رفت هشدار به کسانی که در این رویداد حضور داشتند.

“این وضعیت به ما یادآوری می کند که چقدر مهم است به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از اجتماعات بزرگ در هر زمان ممکن است به خصوص اجتماعی بدون فاصله و پوشش” میشیگان سلامت افسر لیزا طاووس در بیانیه ای گفت.

– مردیت Spelbring مطبوعات آزاد دیترویت

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de