به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده ماهه در فلوریدا و در سراسر جهان جمعه شهر نیویورک مقامات بهداشتی ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید: آنها گزارش صفر مرگ و میر برای اولین بار در چهار ماه.

در ضمن با بیش از 66,000 عفونت های جدید در ایالات متحده به حساب برای تقریبا 29 درصد از 230,000 موارد گزارش شده در سطح جهان روز شنبه توسط سازمان بهداشت جهانی است.

تقریبا 15,300 از موارد جدید در آمریکا تایید شد در فلوریدا که شکست های اخیر پرونده, گزارش, 269,811 موارد است. کالیفرنیا برگزار قبلی رکورد روزانه از 11,694 تاسیس چهار روز پیش. نیویورک 11,571 مرگ و میر در 15 آوریل.

در سطح بین المللی از یک راننده اتوبوس بود که مورد ضرب و شتم به مرگ پس از او چهار مسافر به پوشیدن ماسک صورت روی وسیله نقلیه خود را به نام پنج شنبه برای “قطع دست” برای قاتلان او. راننده اتوبوس در بیمارستان بستری شده بود در شرایط بحرانی پس از 5 ژوئیه حمله و مرگ او اعلام شد جمعه.

برخی از تحولات اخیر:

  • بالا پزشکی مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز یکشنبه گفت که او انتظار دارد که “مرگ و میر به بالا” برای دو یا سه هفته قبل از کشور “را دور می زنند.” در همین حال وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: وجود دارد هیچ خطر در فرستادن کودکان به مدرسه است.
  • بزرگ و کوچک labs در حال اجرا 24/7 نمی تواند فرایند نمونه به سرعت به اندازه کافی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها تست شده در هر هفته. این بدان معناست که COVID-19 نتایج آزمون با تاخیر یک هفته یا بیشتر در نقطه داغ جوامع undercutting بهداشت عمومی تلاش برای پیگیری منزوی کردن و جلوگیری از گسترش.
  • این “زمان بهترین برآورد” از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که حدود 40 درصد از افراد آلوده به COVID-19 بدون علامت هستند. احتمال انتقال از افراد بدون علائم است که 75 درصد گزارش داده است.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3.3 میلیون نفر با بیش 135,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است 12.9 میلیون نفر و بیش از 569,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: کارشناسان بهداشت عمومی ترس یک سناریو که در آن “من اول” واکسن ناسیونالیسم چاله ملت در برابر ملت برای به دست آوردن و نگه داشتن به مقادیر کافی برای شهروندان خود. کشورهای که از هم اکنون در حال تمرکز بر روی خود واکسن در برنامه های توسعه به جای همکاری به استخر منابع است.

شهر نیویورک مقامات بهداشتی گزارش مرگ برای اولین بار پس از آوریل 11

داده های اولیه منتشر یکشنبه توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی گزارش شده است که هیچ یک از درگذشت این ویروس در شهر در جولای 11, دقیقا چهار ماه بعد از دولت اول مقام مرگ ثبت شده در آوریل 11.

مقامات همچنین ثبت بدون تایید مرگ روز قبل نیز بود اما با گزارش دو احتمال مرگ و میر.

استقبال خبر پس از یک دلخراش چهار ماه کشش در این کشور پرجمعیت ترین شهرستان است. اوج در تایید روزانه مرگ و میر شد مارس 7, با در 597 اگر چه یکی دیگر از 216 نفر احتمال دارد به مرگ از ویروس آن روز با وجود هیچ مثبت تست های آزمایشگاهی.

تمام گفته ها شهر نیویورک است گزارش 18,670 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 4,613 احتمالی مرگ و میر.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت به حفظ “کم و پایدار” تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای کوروناویروس.

اوکلاهما گزارش دولت, اولین بار, مرگ یک نوجوان 13 ساله در فورت طوفان یا گرداب شدید

اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش, اوکلاهما, اولین COVID-19-مربوط به مرگ در 5-17 رده سنی است.

بیمار مشخص شد که یک دختر 13 ساله که فوت در Comanche County Memorial Hospital, در شب جمعه, گزارش, ایستگاه خبری محلی KSWO-تلویزیون. اوکلاهما پایگاه نظامی فورت سیل گفت: نوجوانان بود که وابسته به یک خدمت وظیفه فعال عضو در این پست که در آن اعضای خانواده در انزوا.

وزارت امور خارجه گزارش 456 جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور یکشنبه آوردن مجموع تجمعی تعداد دولت موارد مثبت به 20,235.

مکزیک به برتری ایتالیا در تایید مرگ; 4th, بالاترین مجموع هر کشور

مقامات مکزیکی می گویند تعداد کل تایید COVID-19 مرگ و میر گذشت 35,000 حرکت آن گذشته ایتالیا با چهارم-اکثر مرگ و میر ناشی از هر کشور در جهان است.

تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و انگلیس را ثبت مرگ و میر بیشتر نسبت به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: “آخرین اخبار “مثبت است خوب است” چرا که نه تنها این کشور از 32 استان بود و افزایش موارد عفونت است.

“خط پایین این است که این بیماری همه گیر در حرکت نزولی است که از دست دادن شدت,” او گفت:.

در ضمن ایتالیا که یکی از اولین نقاط داغ این ویروس در اروپا دیده می شود بیمارستان های خود را اعلام coronavirus-رایگان. این کشور مرگ و میر شنبه کاهش یافت و به 7 با تایید روزانه موارد انداختن به زیر 200 به گفته مقامات بهداشتی.

فرانسه بیوه محکوم ‘وحشیانه’ مرگ مورد ضرب و شتم راننده بیش ماسک

ورونیک Monguillot گفت: او گفت: فرانسه وزیر کشور جرالد Darmanin که او را “نابود” توسط کشنده حمله به شوهر خود را در یک ایستگاه اتوبوس در بینن باد از جنوب غرب فرانسه است.

“ما باید صدای یک مشت بر روی میز پس از این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. “این بربری طبیعی نیست. ما باید برای متوقف کردن این قتل عام.”

راننده اتوبوس فیلیپ Monguillot مورد حمله قرار گرفت جولای 5 پس از درخواست چهار مسافر به پوشیدن ماسک صورت می باشد که در حمل و نقل عمومی. Monguillot شد و سپس شفاهی assaulted تحت فشار قرار دادند و به شدت مورد ضرب و شتم و لگد در سر.

مرگ او اعلام شد 10 ژوئیه پس از او در بیمارستان بستری شده بود در وضعیت بحرانی است. چهار مرد دستگیر شده اند و اتهام در ارتباط با حمله کشنده.

فلوریدا تاپ رکورد روزانه برای موارد جدید توسط هر دولت و عنوان سال تحصیلی کنوانسیون بافندگی

فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش مثبت coronavirus موارد در هر دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر. این 15,299 بیشتر موارد نشان دهنده تقریبا 3,700 بیش از هر کشور گزارش شده بود در یک روز. هفته گذشته فلوریدا مرگبارترین: تقریبا 500 مرگ و میر.

دو ماه پیش فلوریدا یکی از اولین متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد آن است. یک ماه پیش کمتر از 5% از آزمایشات آمد تا مثبت روزانه به طور متوسط. هفته گذشته با میانگین روزانه بیش از 19 درصد است.

آمدن ماه آینده است که سال تحصیلی جدید که در بسیاری از نقاط فلوریدا آغاز می شود Aug. 10. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است اشاره به “گنده هزینه” نه ارائه در فرد تحصیل, سفارش مدارس به ارائه پنج روز در هر هفته در کلاس درس آموزش و پرورش است.

“خطر ابتلا به کورونا خوشبختانه برای دانش آموزان فوق العاده پایین,” او گفت:.

همچنین در ماه آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که برای برنامه ریزی جکسون. ایران است و با توجه به حرکت کنوانسیون به ورزشگاه واشنگتن پست گزارش داد در هفته گذشته.

صف های طولانی برای COVID-19 آزمون تاکید کرد labs تاخیر نتایج به عنوان تقاضا خوشه

امریکا تست سیستم است که یک بار دیگر تیره و تار و آزمایشگاه در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت به عنوان coronavirus شدت گرفتن سریع تر از همیشه در جنوب و غرب است.

تعداد روزانه آزمون برتر تمام زمان بالا بیش از 719,000 در جولای 3 و به طور متوسط نزدیک به 640,000 هر روز این هفته با توجه به داده ها از COVID پیگیری پروژه.

از آنجا که این افزایش بزرگ و کوچک labs در حال اجرا 24/7 نمی تواند فرایند نمونه به سرعت به اندازه کافی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها تست شده در هر هفته.

مراکز تست در Sunbelt شهرستانها مانند تالاهاسی فلوریدا و محفل ققنوس به طور معمول جذب خطوط طولانی و در زمان باید به نوبه خود به دور از مردم. دیگر از بیماران بیمارستان که در آزمایشگاه های اولویت تاخیر گسترده در جنوب و جنوب از طریق درایو و راه رفتن تا تست مراکز مراقبت های فوری, دکتر, دفاتر, دولت, حمایت, تست سایت.

کن Alltucker

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de