روزانه آمریکا مرگ و میر از COVID-19 شد, افزایش دوباره و واتیکان روز یکشنبه هشدار داد دریانوردی شرکت ها به استفاده از کارگران اختصاص داده شده به عنوان جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر کردم یک نگاه جدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ماسک.

و ظهور مجدد ورزشی طرفدار در امریکا تصادفا خارج از دروازه هنگامی که یک لیگ بازی فوتبال بین DC, ایالات و تورنتو FC به تعویق افتاد دقیقه قبل از آن یکشنبه kickoff با توجه به دو احتمالا مثبت coronavirus نتایج آزمون. حرفه ای فوتبال و بیس بال و هاکی و بسکتبال هستند همه در آموزش با بازی مجموعه ای برای شروع در هفته های آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن عناوین ساخته شده شنبه با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت است که می آید روز پس از تگزاس’ جمهوریخواه فرماندار گفت: ماسک شد دولت تنها امید در اجتناب از یکی دیگر از خاموش کردن به عنوان COVID-19 مورد موشک وار رفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن تردید به آغوش ماسک کمک کرده به یک بحث سیاسی در مورد این موضوع است که خراشیده بین المللی مقامات بهداشت به عنوان شواهدی وجود دارد که ماسک ها یک راه موثر برای کاهش سرعت گسترش ویروس همچنان به رشد.

در ضمن مرگ و میر در ایالات متحده شروع به صعود پس از سقوط برای ماه می باشد. کارشناسان انتظار داشتند که غم انگیز افزایش می دهد و اشاره کرد که موارد تایید شده اند خونتان در سراسر کشور در تابستان امسال است.

برخی از تحولات اخیر:

  • غذا و دارو گسترش یافته تعداد دست عفونی برای جلوگیری از آنجا که آنها ممکن است حاوی متانول یک ماده سمی در هنگام جذب از طریق پوست و یا مصرف.
  • امریکا تست سیستم است که یک بار دیگر تیره و تار و آزمایشگاه در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت به عنوان coronavirus شدت گرفتن سریع تر از همیشه در جنوب و غرب است.
  • والت دیزنی جهان بازگشایی شد به صبح روز شنبه نزدیک به چهار ماه پس از بسته شدن. اما آن بازگشایی همزمان با افزایش شدید در عفونت های جدید در دولت آفتاب.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3.2 میلیون تایید موارد COVID-19. تقریبا 135,000 مرگ تایید شده است, به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است 12.7 میلیون نفر و بیش از 565,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: برخی از دولت های محلی در حال سازماندهی جریمه برای نادیده گرفتن ماسک حکم. سلامت و رفتار کارشناسان می گویند که حس می کند, مقایسه هزینه های ترافیک بلیط: فقط به عنوان به سرعت و یا نوشیدن و رانندگی خطرناک هستند نه با پوشیدن ماسک در طول یک بیماری همه گیر است و به همین ترتیب بی پروا است.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

MLS بازی فوتبال به تعویق افتاد به عنوان طرفدار ورزش تلاش برای راه اندازی مجدد

لیگ برتر فوتبال را بازی بین دی سی ایالات و تورنتو FC, برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه صبح در MLS برگشت مسابقات به تعویق افتاد فقط چند دقیقه قبل از برنامه ریزی 9 صبح kickoff. MLS معاون کمیسر علامت ابوت گفت: یک بازیکن در سی ایالات آزمایش مثبت است اما نه “نهایی مثبت” نشان می دهد نتایج حاصل نشده است تایید شده است. تورنتو بازیکن تا به حال بی نتیجه آزمون با توجه به ابوت. این مسابقات باز پنج شنبه و برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق Aug. 11 در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دنیای والت دیزنی در فلوریدا.

حرفه ای بیس بال و هاکی و بسکتبال بازیکنان نیز در حال تمرین با تیم های خود و در حال برنامه ریزی برای شروع بازی به زودی. لیگ فوتبال ملی را در اردوهای پیش فصل در حال برنامه ریزی برای باز کردن در اواخر این ماه.

‘من اول’ مسابقه برای واکسن ممکن است هیچ برندگان واقعی

جهان علمی توربو شارژ مسابقه پر هرج و مرج را ایجاد کنید و سپس تولید coronavirus واکسن است منجر به گسترده همکاری و هماهنگی های. در واقع “من اول” واکسن ناسیونالیسم را بازمی گردد ملت در برابر ملت برای به دست آوردن و نگه داشتن به مقادیر کافی برای شهروندان خود. کشورهای در حال تمرکز بر روی خود واکسن در برنامه های توسعه به جای همکاری به استخر منابع است. ایالات متحده تا حد زیادی انتخاب شده به آن را به تنهایی کاهش به پیوستن به تلاش های توسعه بین المللی و به جای برش پیشبرد معاملات به ارزش میلیاردها دلار با دارویی و شرکت های تولیدی برای کنترل از صدها میلیون دوز. این یک شرط بندی پرخطر کارشناسان می گویند.

“بسیاری از مردم ساده لوحانه فرض کنیم این ایالات متحده است که رفتن به (واکسن) چرا که ما چندین نامزد. اما که ممکن است, چگونه آن را می رود” گفت: Amesh Adalja یک محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

– الیزابت Weise

واتیکان به صاحبان کشتی: آیا امکان استفاده از کارگران دریایی

واتیکان مشخص شده “دریا یکشنبه” هشدار به صاحبان کشتی به استفاده از دریایی کارگران که تلاش های خستگی ناپذیر کمک کرده اند عرضه مواد غذایی و سایر ضروریات در طول بیماری همه گیر. کاردینال پیتر Kodwo آپیا Turkson اشاره کرد که در حالی که بسیاری از کشورها به طور کامل تعطیل برای ماه “صنعت دریایی در ادامه عملیات های خود و اضافه کردن بسیاری از چالش ها در حال حاضر به مشکل زندگی دریانوردان و قرار دادن آنها در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس.” Turkson گفت: بسیاری از دریایی کارگران شده است فشرده به خدمات گسترده برخی از گذراندن ده سال روی کشتی بدون استراحت.

“برخی بی پروا کشتی-صاحبان crewing سازمان و مدیران با استفاده از بهانه ای از این بیماری همه گیر به اخراج تعهدات خود برای تضمین حقوق کارگران خود را از جمله مناسب دستمزد و ارتقاء امن و محیط کار برای همه آنها” کاردینال اضافه شده است.

تهمت می پوشد ماسک در بیمارستان والتر رید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید با سربازان زخمی و خط مقدم پزشکی کارگران روز شنبه در حالی که با پوشیدن چه – برای او – غیر معمول و لوازم جانبی: یک ماسک.

“من هرگز در برابر ماسک” گفت: “اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک مکان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد انتقاد قرار گرفته توسط مقامات بهداشت عمومی برای پوشیدن پوشش صورت در donned تیره و سرمه ماسک با یک طلا مهر ریاست جمهوری مزین در کنار در طول سفر خود به والتر رید. مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر نرم مخالفت خود را با پوشیدن ماسک یک موضوع که در آن او شده است excoriated توسط مقامات بهداشت عمومی که می گویند او باید تنظیم یک مثال بهتر. به گفته آنها بیش از حد بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان به دنبال خود بدون ماسک و سرب و کمک به گسترش این ویروس مرگبار است.

— دیوید جکسون

COVID-19 مرگ و میر شروع به افزایش در ایالات متحده

طولانی-انتظار ترقی در ایالات متحده coronavirus مرگ و میر را آغاز کرده است رانده شده توسط مرگ و میر در کشورهای در جنوب و غرب با توجه به داده ها در این بیماری همه گیر. تعداد مرگ و میر در هر روز از ویروس شده بود در حال سقوط برای ماه ها و حتی باقی مانده را به عنوان متحده مانند فلوریدا و تگزاس دیدم انفجار در موارد و بستری شدن در بیمارستان و گزارش روزانه متحده عفونت شکست سوابق چندین بار در روزهای اخیر.

دانشمندان هشدار داده آن را نمی خواهد آخرین. یک coronavirus مرگ هنگامی که آن رخ می دهد به طور معمول می آید چند هفته پس از یک فرد است که برای اولین بار آلوده. و کارشناسان پیش بینی متحده که شاهد افزایش در موارد و بستری شدن در بیمارستان را در برخی از نقطه, دیدن مرگ و میر افزایش بیش از حد. در حال حاضر که اتفاق می افتد.

با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز, هفت روز, نورد متوسط به صورت روزانه گزارش مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته است و از 578 دو هفته پیش به 664 در جولای 10 – هنوز به خوبی در زیر ارتفاعات آمار در ماه آوریل است. روزانه گزارش مرگ و میر افزایش یافته و در 27 متحده بیش از این مدت زمان, اما اکثر این کشورها هستند به طور متوسط زیر 15 سال جدید مرگ و میر در هر روز. یک گروه کوچک از متحده شده است به رانندگی در سراسر کشور افزایش مرگ و میر.

آنچه که ما در حال خواندن

  • به عنوان coronavirus موارد افزایش جمهوریخواه قلمروبنابراین آیا خشم بیش ماسک صورت.
  • ‘من فکر کردم این یک جعل’: یک زن 30 ساله در تگزاس درگذشت پس از حضور ‘COVID, پارتی,’ دکتر می گوید:
  • خبر خوب: مراقبت های پزشکی برای بیمار COVID-19 بيمار در حال بهتر شدن است.
  • ‘مانند یک پیاده در یک بازی سیاسی’: متناقض مدرسه بازگشایی برنامه های ترک معلمان و پدر و مادر وضعیتی وخیم.

دیزنی جهان باز برای کسب و کار – مرتب سازی بر اساس

والت دیزنی جهان آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی روز شنبه نزدیک به چهار ماه پس از پارک تعطیل.به عنوان با دیگر پارک که اعلام کرده اند بازگشایی برنامه پارک ظرفیت محدود است و بازدید کنندگان تحت حرارت چک و ملزم به پوشیدن ماسک.

با COVID-19 موارد ظهور در فلوریدا و در سراسر کشور دیزنی است که مصرف آن را آهسته است. تنها پادشاهی سحر و جادو و حیوانات پادشاهی بازگشایی شد شنبه و ترکیب جمعیت به نظر می رسد در 16,000 محدوده. Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود به دنبال در ژوئیه 15.

Curtis, Tate, Britt Kennerly

مدرسه reopenings نباید ‘one-size-fits-all,’ کارشناسان می گویند

مدارس باید اولویت بندی ایمنی و تکیه بر مقامات محلی در مدرسه بازگشایی برنامه یک بیانیه مشترک از انجمن متخصصان اطفال مربیان و superintendents می گوید.

“بازگشت به مدرسه مهم است برای توسعه سالم و رفاه کودکان, اما ما باید به دنبال بازگشایی در راه است که امن است می گوید:” این بیانیه از آکادمی آمریکایی اطفال فدراسیون معلمان آمریکا ملی انجمن آموزش و پرورش و مدرسه Superintendents انجمن. “علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس است.”

این بیانیه به شرح زیر فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به باز کردن مدارس در سراسر کشور و در میان بحث در سراسر کشور بیش از اینکه کودکان باید بازگشت به کلاس درس.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت: پوشیدن یک ماسک و یا خطر دیگری خاموش

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت التماس تگزاسی به ماسک در مصاحبه با شرق تگزاس ایستگاه تلویزیون CBS19 گفت: پوشش صورت بود: “تنها راه” کسب و کار می تواند باز بماند. “ناامید کننده” است که برخی از مقامات محلی در حال حاضر به اجرای دولت ماسک منظور ابوت گفت. “اگر ما همه با هم پیوستن و متحد در این یک علت برای یک دوره کوتاه از زمان … آن منجر به ضرورت داشتن به تگزاس بازگشت.”

ابوت منظور موثر جولای 3 نیاز به ماسک صورت در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر فعال COVID-19 موارد است. منظور نمی شود به مردم خوردن و نوشیدن شنا و یا ورزش و یا کسانی که زیر 10 سال.

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de