تگزاس و هاوایی در حال آمدن به grips با دو همزمان بلایای طبیعی گفت: ورودی اصلی طوفان و جاری coronavirus بیماری همه گیر.

هانا کاهش داد و به یک گرمسیری افسردگی پس از رسیدن به تگزاس به عنوان یک طوفان دوشنبه, خیس سواحل خلیج فارس با 50 مایل در ساعت باد و باران که نابود قایق آب گرفتگی خیابان ها و زدم از قدرت در سراسر منطقه در حال حاضر وضعیتی وخیم از افزایش coronavirus موارد است.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: برخی از پناه را در اتاق های هتل بنابراین مردم می توانند با حفظ فاصله و جلوگیری از آلوده شدن با این ویروس. “ما نمی توانیم اجازه این طوفان منجر به بیشتر catastrophically مرگبار رویداد توسط stoking اضافی گسترش COVID-19 است که می تواند منجر به مرگ و میر” ابوت گفت.

در هاوایی صلیب سرخ آمریکا گفت: بسیاری از داوطلبان ماندن در منزل جلوتر از داگلاس پیچیده دانست. هر چند طوفان ضعیف به دسته 1 آن را به عنوان نزدیک, هاوایی, آن را هنوز هم انتظار را به بادهای 5-15 اینچ از بارش باران و موج طوفان به جزایر.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور است اما این تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. شنبه, دولت گزارش یک رکورد بالا 73 جدید تایید موارد است.

در اینجا برخی از مهم تحولات:

  • نیواورلئان’ شهردار بستن این شهر بارها به دلیل افزایش coronavirus اعداد و نیز منع رستوران از فروش مشروبات الکلی برای رفتن.
  • تعداد افراد بستری با کروناویروس در نیویورک ادامه دارد به رها کردن به پایین ترین سطح پس از همه گیر شروع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.
  • پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 چندین بار رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro روز شنبه گفت که او تا به حال آزمایش منفی است.
  • پکن بخشی از بازگشایی سینما در این آخر هفته به عنوان تهدید از coronavirus همچنان به عقب رفتن در چین سرمایه است.
  • دیوان عالی کشور قوانین اجتماعی فاصله محدودیت و گفت نوادا می تواند اعمال محدودیت های کلیساها از قمار.

📈 امروز آمار: ایالات متحده تایید کرده است نزدیک به 4.2 میلیون نفر و بیش از 146,000 مرگ و میر. در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 16.1 میلیون نفر و 645,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: ناشناخته اما تعداد فزاینده ای از COVID-19 بيمار در آمریکا می گویند که آنها نمی تواند تکان علائم اعم از خستگی به جدی تنفسی و یا مشکلات عصبی اغلب برای ماه ها پس از تشخیص. بیماری های همه بیشتر به چالش کشیدن به دلیل بیماران می گویند که آنها اغلب به صورت شک و تردید در خانواده و دوستان و کارفرمایان و حتی پزشکان. اینها داستان های خود را.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

Mnuchin: یک دلاری در طرح امداد است دوشنبه آینده

جمهوری خواهان مجلس سنا معرفی خواهد شد یک بیماری همه گیر-امداد لایحه دوشنبه روز قبل از انقضا از مزایای به منظور نرم کردن تاثیر اقتصادی تحمیل شده توسط coronavirus, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin روز یکشنبه گفت.

توافق رهبران امیدوار به انتشار یک بسته محرک دوشنبه اما با تاخیر آن را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست زمان بیشتری برای بررسی این لایحه با توجه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.

پاسخ دادن به سوالات از فاکس نیوز’ کریس والاس در مورد ناتوانی دولت و حوثیها به رهبری سنا به آمده تا با یک طرح پس از آمریکا پرده برداری از آنها دو ماه پیش Mnuchin گفت جمهوری خواهان به زودی اقدام کنند.

“ما می خواهیم به حرکت رو به جلو به سرعت,” او گفت:. “این لایحه معرفی خواهد شد دوشنبه.”

— سارا Elbeshbishi

هیچ استادیوم یانکی اولین گام برای مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخواهد ساخت یک تبادل ظاهر در استادیوم یانکی در اوت. 15 بعد از همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود در طول بازی بیس بال را با تاخیر روز افتتاحیه در روز پنج شنبه که او را پرتاب مراسم اولین زمین Aug. 15 وقتی یانکی ها میزبان Red Sox. اما یکشنبه تهمت گفت: در توییتر که او را بیش از حد مشغول رسیدگی به مسائل مربوط به آنچه که او به نام “چین ویروس” اقتصاد و غیره. “ما آن را بعدا در این فصل!,” او اضافه شده است.

پس از کم اهمیت جلوه دادن coronavirus برای ماه گفت: این امر “فقط ناپدید می شوند” مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است نشان می دهد رای دهندگان او را به گرفتن آن را به طور جدی با برگزاری جلسات و لغو جمهوریخواه کنوانسیون حوادث برای Jacksonville, Florida. بیش از آخر هفته فلوریدا پیشی گرفت و نیویورک به عنوان دولت با دوم بیشتر COVID-19 نفر در کشور پشت کالیفرنیا.

طوفان و ویروس خمیر تگزاس سواحل خلیج فارس

آن را نمیگیرد طولانی برای تاثیر عمده طوفان احساس می شود در مناطقی از تگزاس در حال حاضر ضرب و شتم توسط coronavirus.

در Hidalgo County نزدیکی سواحل خلیج فارس دکتر ایوان Melendez گفت: درمان یک بیمار یک شب در بیمارستان زمانی که او متوجه تجمع آب بر روی زمین است. “من فکر کردم هی چیزی را نشت'” Melendez گفت. “پرستار به نظر می رسد من و می گوید:” نگاه ، من نگاه کنید و ببینید این آب و آمدن و پایین آمدن از دیوار.”

آب جریان از طریق یک دریچه در اتاق که تا به حال تعمیرات اساسی بوده است با یک فن برای ایجاد فشار منفی و جلوگیری از ویروس از طریق بیمارستان.

طوفان گرمسیری هانا ریخته بیش از 12 اینچ از بارش باران در بخش هایی از جنوب تگزاس و شمال شرقی مکزیک است. به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز با تهدید ویروس مقامات تا به حال برای باز کردن پناهگاه با کاهش ظرفیت در چندین امکانات از جمله هتل ها و مدارس و سالن های ورزشی.

سیستم مراقبت های بهداشتی در مرز جوامع شده است تیره و تار توسط COVID-19 موارد مجبور airlifting برخی از بیماران به شهرهای بزرگ.

— آسوشیتد پرس

Adm. Giroir: نتایج جستجو برای نیمی از آزمایش مصرف بیش از حد طولانی

ایالات متحده در حال انجام 770,000 روزانه آزمون coronavirus اما مصرف بیش از چهار روز برای دریافت نتایج جستجو برای نیمی از آنها با توجه به رسمی فدرال نظارت بر تست.

Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت گفت: در سی ان ان مصاحبه یکشنبه هدف برای بار چرخش است 24 ساعت یک دور از ذهن هدف در بسیاری از نقاط کشور دست و پنجه نرم کردن با یک سنبله در موارد COVID-19 و ناتوانی به سرعت آنها را شناسایی. به عنوان موارد یافت در هفته های اخیر به خصوص در جنوب و غرب آن را گرفته است به طور فزاینده ای دیگر در بیشتر مناطق به یک قرار ملاقات برای تست و دریافت نتایج بالا بردن شانس است که تشخیص داده نشده حامل در حال گسترش ویروس.

Giroir گفت: بسیاری از تاخیر در ارائه نتایج که از بزرگ تجاری labs که حدود نیمی از آزمایش و به طور متوسط از 4.27 روز به موضوع نتایج. Giroir گفت که او انتظار بهبود در حال حاضر که LabCorp و تلاش شده است مجاز به انجام استخر تست.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که چرخش کاهش خواهد یافت در این هفته با تمام مراحل ما در حال انجام,” او گفت:.

صفحه اصلی آزمون برای coronavirus ممکن است دور

سریع و ارزان و به آسانی در دسترس صفحه اصلی تست برای تشخیص coronavirus خواهد بود یک ابزار مهم در کمک به جلوگیری از گسترش آن و آن را ممکن است نزدیک شدن به واقعیت است.

با حمایت از موسسه ملی سلامت و تحقیقات در موسسه تکنولوژی ماساچوست در حال همکاری با یک تیم در 3 متر به توسعه و مقیاس چنین آزمون. تشخیصی آزمون کار می کند به طور مشابه به تست حاملگی اولیه با استفاده از یک فرد مایعات بدن به آشکار در خصوص قطعه ساخته شده از کاغذ که آیا این ویروس در حال حاضر در آن فرد.

“است که می تواند یکی از مهمترین مداخلات به عنوان ما می آیند به سقوط برای جلوگیری از شیوع زیادی از این اتفاق گفت:” استفان Kissler یک محقق در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

— کارن Weintraub

مرگ و میر به نظر می رسد ابتلا به موارد جدید

تعداد پرونده مرگ به نظر می رسد صید می شود تا به تعداد مورد جدید ثبت می کند. ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات اواخر روز شنبه را نشان می دهد 10 متحده تنظیم پرونده برای موارد جدید در حالی که پنج کشور تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر.

مورد جدید ثبت شد در آلاسکا, هاوایی, ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, می سی سی پی, Missouri, New Mexico, داکوتای شمالی و وایومینگ و همچنین پورتوریکو. رکورد تعداد مرگ و میر گزارش شده در فلوریدا گرجستان, نوادا, کارولینای جنوبی و تگزاس.پیدا کردن دولت داده اینجا و یا دیدن اطلاعات بیشتر برای شهرستان خود را در اینجا.

– مایک Stucka

آفریقای جنوبی دارای پنجمین اکثر موارد پس از اضافه کردن 12,000

آفریقای جنوبی در میان کشورهای بیشتر متاثر از coronavirus در جهان اعلام کرد 12,000 موارد جدید آوردن مجموع آن به 434,200. که رتبه پنجم در سطح جهان است.

آفریقای جنوبی باعث می شود تا بیش از نیمی از موارد تایید شده در قاره آفریقا که در آن کارشناسان نگران این ویروس می تواند پایمال مناطق ضعیف خدمت خدمات بهداشتی و درمانی. آفریقا در حال حاضر بیش از 828,000 موارد است. درست است تعداد موارد در این قاره از 1.3 میلیارد نفر از مردم ناشناخته است به دلیل تست کمبود و ناکافی داده است.

COVID-19 گروه آزمایش موجب صرفه جویی در منابع, نه زمان

با نتایج حاصل از COVID-19 آزمون به طور معمول مصرف یک هفته یا بیشتر برای تکمیل برخی از آزمایشگاه در حال تلاش یک رویکرد جدید به نام نمونه تجمع.

ایده این است labs می توانید صرفه جویی آرزو منابع اگر آنها نمونه تست از چند نفر در یک بار. اگر در این آزمون می یابد و هیچ نشانه ای که یک مخلوط نمونه شامل coronavirus گروه از مردم مورد آزمایش قرار گرفته و منفی است. یک نتیجه مثبت نیاز به هر نمونه آزمایش می شود به صورت جداگانه.

عمومی یا علمی بهداشت labs در کالیفرنیا و واشنگتن و نبراسکا استفاده کرده اند و یا به دست آورد تا تایید روش تست. و آخر هفته گذشته تلاش تشخیص شد اولین بار تجاری آزمایشگاه برای به دست آوردن غذا و داروی آمریکا مجوز برای انجام نمونه تجمع. این بخشی از آزمایشگاه شرکت تلاش برای افزایش ظرفیت 150,000 آزمون هر روز تا پایان ماه ژوئیه. LabCorp, یکی دیگر از بزرگ تجاری آزمایشگاه روز شنبه اعلام کرد آن را نیز دریافت مجوز برای نمونه تجمع.

این یک مثال دیگر چگونه labs در حال تطبیق با شرایط بی سابقه ای است که باید تاکید کرد منابع حقوقی واجد شرایط و ظرفیت برای ارائه معنی دار و به موقع نتایج آزمون. اما روش تست نمی ارائه نتایج با سرعت بیشتری باقی می ماند که یک مانع برای labs در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت در کانون جوامع است. اینجا بیشتر بخوانید.

کن Alltucker

رود آیلند می گوید بازدید کنندگان برای دور ماندن از سواحل

به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش این coronavirus رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo دولت است دوباره در تلاش برای کنترل از تعداد بازدید کنندگان به دولت سواحل این آخر هفته با اصرار مردم از کانتیکات و ماساچوست به دور ماندن و هماهنگی با مقامات محلی برای سرکوب پارکینگ های غیر قانونی.

با وجود این همه گیر تعداد بازدید کنندگان به Rhode Island state سواحل شده است آسمان بالا این سال است. تعداد beachgoers در ماه ژوئن بود تا 80 درصد بیش از ماه مشابه در سال گذشته است.

شرایط شلوغ و صحنه های از مردم شکست به پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله باعث Raimondo هفته گذشته به بریده بریده کردن ظرفیت پارکینگ در سکربروق و Misquamicut — دو پر بازدید ترین دولت سواحل — از 75% به 25%. هر دو سواحل دریافت مقدار زیادی از ترافیک از خارج از کشور بازدید کنندگان است.

مشابه اقدامات تصویب آخر هفته گذشته کمک نگه داشتن جمعیت را در محبوب دولت سواحل امتداد ساحل جنوبی است. اقدامات کمک به امن ترین شرایط Rhode Island state سواحل دیده می شود تمام تابستان با توجه به بخش مدیریت زیست محیطی.

– الکس Kuffner مجله پراویدنس

برزیل Bolsonaro می گوید او آزمایش منفی برای coronavirus

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro روز شنبه گفت که او تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus بر اساس یک چهارم آزمون پس او گفت: جولای 7 که او تا به حال ویروس. او بعد رفت برای سوار شدن بر روی یک موتور سیکلت mingling با wellwishers به عنوان او اغلب انجام می شود از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“صبح همگی بخیر” Bolsonaro نوشت: در Facebook پس از گزارش که تست منفی بود.

65 ساله و رهبر که برای ماه ها تا به حال عنوان COVID-19 و مسخره اجتماعی فاصله توصیه نمی گویند که او در زمان جدید آزمون. روز چهارشنبه او تا به حال آزمایش مثبت برای بار سوم.

Bolsonaro نیز ارسال شده یک عکس از خود با یک جعبه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که ثابت نشده است موثر در برابر ویروس.

– آسوشیتد پرس

بیشتر COVID-19 منابع از ایالات متحده آمریکا امروز

در Facebook: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس. اما آنچه ما نمی دانیم که ما در حال به اشتراک گذاری با شما. Join our Facebook گروه “Coronavirus دیده بان” برای دریافت به روز رسانی روزانه در خوراک خود و چت با دیگران در جامعه مورد COVID-19.

در صندوق پستی خود را: بمانید تا به روز با آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ثبت نام به صورت روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه اینجا.

نکاتی برای مقابله: هر شنبه و سه شنبه ما را در صندوق پستی خود را به شما ارائه مجازی در آغوش بگیرید و کمی آرامش در این زمان دشوار است. ثبت نام برای اقامت از هم جدا و با هم در اینجا.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de