رفتن به مدرسه در پاییز امسال – جسمی – این است که به دنبال بیشتر و بیشتر بعید است که به صورت عمده در سیستم مدرسه در آمریکا با وجود CDC ارشاد جدید.

این کشور بزرگترین سیستم مدرسه در مراتب بدتر شکل از آنها در بهار امسال به عنوان سال تحصیلی مشکلاتی روبرو به سمت بسته شدن ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل می یابد. در همه 11 از 15 متحده بزرگترین سیستم مدرسه در جوامع اضافه کردن COVID-19 نفر در بیش از سه بار رای آنها در دو هفته پایان آوریل 1. بیشتر بخوانید از گزارش ما در اینجا.

در خبری دیگر, رود آیلند گفتن است بازدید کنندگان از ماساچوست و کانکتیکات به دور ماندن از سواحل آن و برای انجام این کار مقامات ترک خوردگی در پارکینگ های غیر قانونی. و کل ایالت میشیگان تیم فوتبال را قرنطینه یا منزوی کردن بیش از 14 روز پس از یک دانش آموز-ورزشکار و یک دوم عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19.

📈 امروز آمار: ایالات متحده آمریکا است که دیدن تعداد پرونده مرگ گرفتن تا به تعداد مورد جدید ثبت می کند. ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها از طریق اواخر جمعه نشان می دهد 11 متحده تنظیم پرونده برای موارد جدید در حالی که 10 متحده تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر.

مورد جدید ثبت شد در آلاسکا, آرکانزاس, کالیفرنیا, گرجستان, ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, می سی سی پی در ایالت میسوری ویسکانسین و میشیگان. رکورد تعداد مرگ و میر گزارش شده در آلاباما کالیفرنیا فلوریدا گرجستان, آیداهو, کارولینای شمالی, اورگان, کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا. پیدا کردن دولت داده اینجا و یا دیدن اطلاعات بیشتر برای شهرستان خود را در اینجا.

امروز بالا سرفصل ها

  • نوادا دیوان عالی کشور قوانین اجتماعی فاصله محدودیت گفت: دولت می تواند اعمال محدودیت های کلیساها از قمار .
  • اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری است به زودی و میچ مک کانل می گوید ممکن است هفته برای رسیدن به یک توافق در یک دومین بسته محرک اقتصادی که گسترش هفتگی پرداخت واشنگتن پست گزارش.
  • مک دونالد سفارش تا ماسک صورت: این آخرین رستوران زنجیره ای به مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در تمام ایالات متحده رستوران شروع Aug. 1.
  • دکتر Fauci را در پرواز و یا غذا خوردن در رستوران ها: این سخت عبور برای ملت بیماری های عفونی متخصص که به تازگی گفت MarketWatch که او نمی خواهد غذا خوردن در داخل یک رستوران و یا در یک پرواز با توجه به وضعیت فعلی coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا
  • علائم است که نمی خواهد برود: یک CDC گزارش نشان می دهد که COVID-19 بيمار صورت قابل توجهی احتمال طولانی, علائم, حتی اگر آنها نبودند بیمار به اندازه کافی برای رفتن به بیمارستان است. در این گزارش به شرح زیر گزارش های فراوان از “long-روگرفت” که گزارش زندگی-تغییر علائم برای هفته ها یا ماه پس از اولین بیمار شدن.

شیرجه رفتن عمیق تر با این داستان از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه

► رطوبت و عرق و ضد آفتاب ها همه تابستان به طور معمول عناصر است که می تواند ویران در پوست شما — پرتاب یک ماسک صورت در مخلوط و تو شرایط ایده آل برای جوش. در اینجا چند راهنمایی برای جلوگیری از “maskne” از مطبوعات آزاد دیترویت.

► دبیرستان مربیان فوتبال می خواهید به بازی این سقوط. اما اپیدیولوژی و کارشناسان بیماری های عفونی می گویند آن را به سادگی هوشمند نیست و در اکثر نقاط کشور است. بیشتر بخوانید از IndyStar.

► یک طرفه سوپاپ بر روی ماسک طراحی شده برای کمک به ارائه راحتی بیشتر اجازه می دهد هوا به فرار از ماسک هنگام بازدم کاربران. اما این تابع همچنین اجازه می دهد تا ویروس coronavirus به گسترش و برخی از ماسک صورت حکم در حال ممنوع کردن استفاده از آنها. بیشتر بخوانید از آریزونا جمهوری.

► روز از پایان افزایش مزایای بیکاری و فدرال اخراج توقف 24 میلیون آمریکایی می گویند آنها باید کمی به هیچ شانس بودن قادر به پرداخت ماه آینده اجاره یک سرشماری نظرسنجی نشان می دهد. اتمام این گرافیک از ایالات متحده آمریکا امروز.

کمک: الینور Aspegren و مایک Stucka ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de